Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя нов лаптоп възможно най-скоро и ще съм благодарен на всякакви съвети.

Нужен ми е често за работа, филми, понякога за Photoshop и игри като FIFA 2017 и GTA V. 
Бюджетът ми е макс до 2 300лв. 

Не съм много запознат кое е най-доброто предложение, гледах доста ревюта и за тези пари се спрях на следните модели:
Lenovo y520 - i7-7700HQ, 256 GB SSD, 16 GB RAM,  NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 - 2 300 лв
ASUS FX502VM -  i7-7700HQ, 8GB + 8GB RAM подарък, NVIDIA GeForce GTX 1060 - 3 GB GDDR5, 2.2 кг - 2 100лв, ако си го взимам смятам да добавя и 256 GB SSD и ще стане около 2300 лв. Писах в ardes.bg и ми казаха, че от утре офертата ще е отново налична. 180 лв намаление + 8GB RAM подарък. Това, което ме притеснява в този модел е доста кофти TN дисплейът, а едвали ще е възможно/изгодно да се замени с IPS.
DELL INSPIRON 7567 -  i7-7700HQ, 16 GB RAM,     NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 128 GB SSD, UHD Display, 36 месеца гаранция. - 2436 лв. Този вариант също ми харесва, но е над бюджета ми за тази цена. 

Благодаря на всички, които се включат с предложение кой лаптоп, откъде да го взема или изобщо за друго предложение, което смятат, че е по-добро. 

Редактирано от flooog (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай този с повече и по-добра като условия гаранция, за мен са еднакви псевдогеймърски лаптопи за таргет като твоя и го застраховай, че за БГ това не са малко парици. Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/5/2017 в 15:43, flooog написа:

Здравейте, искам да си купя нов лаптоп възможно най-скоро и ще съм благодарен на всякакви съвети.

Нужен ми е често за работа, филми, понякога за Photoshop и игри като FIFA 2017 и GTA V. 
Бюджетът ми е макс до 2 300лв. 

Не съм много запознат кое е най-доброто предложение, гледах доста ревюта и за тези пари се спрях на следните модели:
Lenovo y520 - i7-7700HQ, 256 GB SSD, 16 GB RAM,  NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 - 2 300 лв
ASUS FX502VM -  i7-7700HQ, 8GB + 8GB RAM подарък, NVIDIA GeForce GTX 1060 - 3 GB GDDR5, 2.2 кг - 2 100лв, ако си го взимам смятам да добавя и 256 GB SSD и ще стане около 2300 лв. Писах в ardes.bg и ми казаха, че от утре офертата ще е отново налична. 180 лв намаление + 8GB RAM подарък. Това, което ме притеснява в този модел е доста кофти TN дисплейът, а едвали ще е възможно/изгодно да се замени с IPS.
DELL INSPIRON 7567 -  i7-7700HQ, 16 GB RAM,     NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 128 GB SSD, UHD Display, 36 месеца гаранция. - 2436 лв. Този вариант също ми харесва, но е над бюджета ми за тази цена. 

Благодаря на всички, които се включат с предложение кой лаптоп, откъде да го взема или изобщо за друго предложение, което смятат, че е по-добро. 

Провери в https://ardes.bg/laptopi/laptopi , че ми се струва, че цената на DELL е по-ниска. Може и аз да не съм догледал нещо. Иначе според мен DELL е най-добрият вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ardes го няма изобщо този модел с UHD екрана. Нямам проблем да е с FHD, но този на DELL е TN дисплей и показаталите му са много кофти. Затова и четох, че първите месеци е бил произвеждан с TN екран, а след това заради голямото недоволство го сменят и дори в САЩ безплатно ги сменят екраните. За съжаление бг сайтовете ще има да ги чакам да минат на UHD моделите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех, че в България няма UHD моделите. Изненадан съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

UHD не е от особено предимство откъм производителност в лаптоп от среден и нисък клас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.