Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ползвам версия 2007 на тоя тъп пакет. Вчера пускам ексела и после word, като под 7-цата дърпа единия на ляво, другия на дясно, за да гледам и двата екрана заедно. При дърпане на втората програма, първата крашва и накрая се затварят и двете. Бяха минали около 15 мин. от както бях отворил ексел-а. Имаше таблици, диаграми и т.н. След тоя краш, отварям и двете програми и вътре всичко празно. Как да не го псуваш тоя боклук после? Уж правил save на всеки 10 мин. Ку*ец! С последните ъпдейти на пакета. Ще минавам на конкуренцията. Еб**л съм го боклука!

Редактирано от Eclipse2G (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо е кракнат.

В ибей продават академични акаунти за office 365 - за около 5-10 евро си купуваш един такъв акаунт, и имаш право да го инсталираш на до 5 компютъра. Разбира се - за фирми не е приложимо, но за вкъщи - става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, dkmi написа:

Лошо е кракнат.

В ибей продават академични акаунти за office 365 - за около 5-10 евро си купуваш един такъв акаунт, и имаш право да го инсталираш на до 5 компютъра. Разбира се - за фирми не е приложимо, но за вкъщи - става.

Тая версия минава проверките за genuine. Ползвам го от години и за първи път така прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поначало О2007 и Vista са най-куците продукти от сериите. 100 пъти повече предпочитам Office 2003

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Тая версия минава проверките за genuine. Ползвам го от години и за първи път така прави.

Сега е дошло времето да спре. Все пак - 2007. Дори лицензен - микрософт не спят.

Аз съм убеден, че повечето неща ги скапват нарочно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start > All Programs > Microsoft Office > Microsoft Office Tools > Microsoft Office Diagnostics и следвай съветника.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.