Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телефона си го ползвах напълно нормално година и половина,но тей като е 16гб лека полека започна да му свършва паметта и така до един момент в който излизаха съобщения за малко памет и непрекъснато триене на апликации и следователно телефона забиваше. Един ден изнервен от това забиване изтрих доста неща и го рестартирах,но уви до там. Не пожела да се включи седя на apple логото,свързваше се с айтунес на компютъра но явно трябваше да бъде резетнат. Занесох го на едно момче резетна го с аймак защото от уиндоус не ставаше и хоп както си знаех всички пароли и емайли не знаех нищо. Аз ползвах абв поща но на телефона ми излиза гмайл поща и не мога да разбера защо става така,най лошото е че имах и аппле часовник който също замина на боклука като цяло. Купих си айфон 7 и си го ползвам с абв пощата няма проблеми,но 6ца седи и се чудя какво мога да направя. Ако някой може да ме посъветва.

1499332721221-1890944680.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не знаете паролата и акаунта - нищо не може да се направи. Телефона отива на боклука.

Ако обаче имате някакви документи, доказващи покупка - може да се се свържете с Apple, и телефонът ще бъде отключен.

Не се доверявайте на разни хакери и сервизи - само ще ви вземат парите. 

iCloud заключването не е в самият телефон, а се извършва в сървърите на Apple, поради което няма как да се премахне просто така от телефона. Хардуерното отключване се изразява в подмяната на три чипа: baseband (модема), CPU (процесора) и HDD (паметта). Това е трудоемко, и безсмислено.

Единственият шанс е за официално отключване с представяне на документи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, tedkos написа:

Аз ползвах абв поща но на телефона ми излиза гмайл поща и не мога да разбера защо става така,най лошото е че имах и аппле часовник който също замина на боклука като цяло.

Този телефон наистина ли е ваш?!  Цитираното изречение говори за човек който е с малко или никакъв опит при работа с iPhone! Знете ли пълния gmail адрес? Ако го знаете и той е ваш не мисля, че имате особени проблеми. Ползвате два iPhone телефона и имате различни регистрации в iCloud? За всеки телефон по една?! Едната с gmail и друга с abv. И един часовник пострадал от всичко това?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Вие първи собственик ли сте на този телефон ?

На бас, че знаеш отговора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, algor написа:

На бас, че знаеш отговора...

Много ме кефят истории за "намерени" телефони. Та за това реших да попитам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, BMW Маниак написа:

Мдам или варианта как "изведнъж" апарата вече се събужда с друга поща незнайно как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, BMW Маниак написа:

За разлика от Андроид обаче - това няма хакване :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва си е лично ваш избор дали ми вярвате или не,телефона го ползвах с моята абв поща но след резета излезе гмайл който по няква случайност започва с моята буква както започват повечето ми пощи може би използва алтернативният емайл адрес не знам,но телефоните са мой закупени са втора ръка без профил и активирани от мен същото и с часовника лека вечер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом пощата е твоя няма проблем.

Ето какво можеш да направиш:

1. Изключваш телефона;
  2. Логваш се на iCloud.com
  3. Отиваш на Find iPhone
  4. От меню All Devices избираш устройството, до което искаш достъп (то ще е отбелязано като Offline)
  5. Цъкаш на "Remove from Account".
  6. След като го премахнеш от акаунта - повече няма да ти иска въвеждане на парола

Ако не го виждаш тук - значи не е заключено към твоят акаунт, или имаш втори акаунт с посоченият gmail.

Щом gmail акаунтът е твой - можеш да преминеш и птез стъпките за забравена парола, ако не си я спомняш.

/на снимките съм дал пример с iPod, това не е от значение - принципна е един и същ за всички устройства/

Screen Shot 2017-07-07 at 8.02.43 PM.png

Screen Shot 2017-07-07 at 8.02.56 PM.png

Редактирано от dkmi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.