Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да си взема телевизор до 1000 лева като инчове между 40 и 50. Не държа да е смартТВ, но ми се ще да е с 4К както. Гледам, че различните модели имат различни Hz, но нямам идея колко е добре да бъдат. Надявам се да ми препоръчате оптимален варянт на тв за тези пари. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честотата която показват производителите е софтуерно интерпулирана, гледай матрицата да е 100Hz . Запиши си на една флашка клипа с "японката" и отиди на място  за да пробваш ТВ ( предполагам,че от някоя верига техно... ще купуваш) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSUNG-UE-49KU6172-Ultra-HD-LED/p/11999

ей това си заслужава 200 лв повече ... :)

а това до 1000 лв

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-49UH610V-Ultra-HD-LED/p/16357

Редактирано от Петроff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те  ти леко е пукната матрицата 

https://www.olx.bg/ad/samsung-ue-49ku6172-smart-tv-schupena-matritsa-ID6NUuN.html

препоръчвам ако има наличие на деца да бъде строго забранен достъпа и монтиран на 2 метра височина  да се купи и предпазно стъкло 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Yvan Sergeev написа:

те  ти леко е пукната матрицата 

https://www.olx.bg/ad/samsung-ue-49ku6172-smart-tv-schupena-matritsa-ID6NUuN.html

препоръчвам ако има наличие на деца да бъде строго забранен достъпа и монтиран на 2 метра височина  да се купи и предпазно стъкло 

Аз и препоръчвам да се монитора на стена. Ако е на скрин или нещо от тоя сорт - да се обезопаси с въженце да не пада напред. (някой производители са сложили кукички на върха на телевизора за тая цел)

Иначе мен ме хваща страх от плосък телевизор сложен на тънък скрин - особено ако има домашно животно. (в моя случай котка, която обича да се пъха на всяко малко пространство, демек и зад телевизора)

Имаше един пич тука във форума, който си беше купил чисто нов телевизор, излязъл до заболекаря и като се е прибрал вижда, че котката го е бутнал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То има и дечица, които рисуват с флумастери и пастели по екрана, както и други, които хвърлят играчки и каквото им попадне...

Телевизор не се купува всеки ден, а и не виждам причина при наличен бюджет да се взима нещо повредено, за едната еврейщина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от зад има 2 резби мисля че са осмици  и се вкарва шпилка и се прикрепя към стената ако има желание

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Yvan Sergeev написа:

от зад има 2 резби мисля че са осмици  и се вкарва шпилка и се прикрепя към стената ако има желание

Четири са. Иначе не се закрепва така за стената - има си стойки. За по-големите диагонали са и по-скъпи. 

П.П. Моля ви, умолявам ви, не слагайте 55 инчов телевизор на стойка за 32 инчов. Това, че пасва, не означава, че ще го издържи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на LG и Sharp от по горе. Могат ли и двата телевизора да се монтират на стена ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, tux_jedi написа:

Спрях се на LG и Sharp от по горе. Могат ли и двата телевизора да се монтират на стена ?

естественно - за целта ще си закупиш и стойка от магазина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.