Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже доста зачестяха проблемите с интернета реших да видя дали съм само аз . Какво е вашето мнение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Hold em написа:

Понеже доста зачестяха проблемите с интернета реших да видя дали съм само аз . Какво е вашето мнение ?

Попитай ги тях защо имаш проблем с интернета, тук я има колега на този оператор, я не. Пък и може проблема ти да е локален, т.е. в твоя квартал или град. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като съм в Търново използвам интернет на Булсатком в хотела и винаги имам проблеми с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблемите са главно от лошото време

пробвай с гугълския  dns  8. 8. 8. 8

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, martiron написа:

Аз като съм в Търново използвам интернет на Булсатком в хотела и винаги имам проблеми с него.

В търново имате страхотни доставчици като Куулбокс например .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, adersa написа:

В търново имате страхотни доставчици като Куулбокс например .

Ами аз съм от Русе и тук съм си на Networx и съм много доволен през последните 10 години, но в Търново ходя на лекции и отсядам в един хотел. Та те там са на Булсатком и или сигнала им е кофти, или рутера, защото е на моя етаж и връзката ми е супер зле.

За coolbox знам, че са най-добрия доставчик в България, мой познат от Пловдив постоянно ги хвали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Hold em написа:

преди 9 часа, martiron написа:

Ами аз съм от Русе и тук съм си на Networx и съм много доволен през последните 10 години, но в Търново ходя на лекции и отсядам в един хотел. Та те там са на Булсатком и или сигнала им е кофти, или рутера, защото е на моя етаж и връзката ми е супер зле.

За coolbox знам, че са най-добрия доставчик в България, мой познат от Пловдив постоянно ги хвали.

Аз в Пазарджик ползвам интернета на Булсат. При мен е перфектен вече 10-тина години, откакто купиха местния интернет доставчик. За сега връзка постоянна. Случва ми се само 1-2 дни в годината да няма интернет и то само, ако е станала някоя голяма авария. Точно в моят квартал булсат са с най-добрия интернет. Потребители на други доставчици се оплакват, че имат проблеми, а аз нямам. В други части на града е обратното - хора на белсат се оплакват, но като цяло тук в Пазарджик белсат са си добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.07.2017 г. в 9:21, techmaniac написа:

Попитай ги тях защо имаш проблем с интернета, тук я има колега на този оператор, я не. Пък и може проблема ти да е локален, т.е. в твоя квартал или град. 

Мисля , че е във моят град проблемът , но не знам  :/  Питах ги , и казаха , че ще дойдат и мина месецът ... 

на 7.07.2017 г. в 11:39, Yvan Sergeev написа:

проблемите са главно от лошото време

пробвай с гугълския  dns  8. 8. 8. 8

Така е ! От лошото време са и след бури няма нет 2 дни ... 

на 7.07.2017 г. в 12:05, martiron написа:

Имам роднини , които са на Networx и те също се оплакват , затова не съм се преместил . А за coolbox не съм чувал да има тук не знам 

на 7.07.2017 г. в 21:11, tigertron написа:

Аз в Пазарджик ползвам интернета на Булсат. При мен е перфектен вече 10-тина години, откакто купиха местния интернет доставчик. За сега връзка постоянна. Случва ми се само 1-2 дни в годината да няма интернет и то само, ако е станала някоя голяма авария. Точно в моят квартал булсат са с най-добрия интернет. Потребители на други доставчици се оплакват, че имат проблеми, а аз нямам. В други части на града е обратното - хора на белсат се оплакват, но като цяло тук в Пазарджик белсат са си добре.

При мен е същата работа , нямам проблеми , но когато има бури и след това нямат интернет 2 дни и ме дразни това ... а през годината много рядко да е спирал . Другият проблем е , че тегля по-бавно от хора , които са на Delta , но там проблемът им е , че са  хомосексуалисти и не си вършат работата ... Когато им се намокрят антените от дъжда няма интернет ... през годината , доста често им се спира интернета , постоянно правят профилактики и е кофти , а тук в градът във който съм в момента са няколко доставчика . Bulsatcom , Delta , Networx , Vivacom , Mtel . Не зная за coolbox , понеже не съм от Русе . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Hold em написа:

Мисля , че е във моят град проблемът , но не знам  :/  Питах ги , и казаха , че ще дойдат и мина месецът ... 

Така е ! От лошото време са и след бури няма нет 2 дни ... 

Имам роднини , които са на Networx и те също се оплакват , затова не съм се преместил . А за coolbox не съм чувал да има тук не знам 

При мен е същата работа , нямам проблеми , но когато има бури и след това нямат интернет 2 дни и ме дразни това ... а през годината много рядко да е спирал . Другият проблем е , че тегля по-бавно от хора , които са на Delta , но там проблемът им е , че са  хомосексуалисти и не си вършат работата ... Когато им се намокрят антените от дъжда няма интернет ... през годината , доста често им се спира интернета , постоянно правят профилактики и е кофти , а тук в градът във който съм в момента са няколко доставчика . Bulsatcom , Delta , Networx , Vivacom , Mtel . Не зная за coolbox , понеже не съм от Русе . 

Coolbox доколкото знам има само във Пловдив и Велико Търново. Ако ги имаше и в други градове щеше да е хубаво... ама уви.

Нямаш ли съседи на други доставчици да попиташ как е при тях интернета. Предполагам трябва да имате оптика на Mtel, Vivacom или Networx ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам съседи , но те са на делта и там както казах интернета е боза ... Имам приятели на Vivacom , които се оплакват постоянно , че спира и е бавен , а за Mtel-a мисля , че Blizoo им се казваше , но не знам дали да ги питам в офисът им , понеже съм на Telenor . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Hold em написа:

Имам съседи , но те са на делта и там както казах интернета е боза ... Имам приятели на Vivacom , които се оплакват постоянно , че спира и е бавен , а за Mtel-a мисля , че Blizoo им се казваше , но не знам дали да ги питам в офисът им , понеже съм на Telenor . 

Отивай и ги питай.

Какво като си на друг мобилен оператор ? Нали говорим за домашна услуга ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах разправии преди година със Handy , където отказаха да ми продадът  калъф за телефона , защото съм бил на Теленор , след което имаше скандали и се стигна до София и месец по-късно служителката я нямаше ... От тогава не съм стъпвал нито до Handy , нито до Mtel . Не знам , да ли да отида да ги питам , за да няма пак разправии .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти и трябва, Blizoo са много зле. Преди доста време мой приятел се върза към тях и ме остави в апартамента си за няколко месеца. Да ти кажа, бях отвратен от услугите им и много бързо ги смених с NW. В приятелката ми кабелната и интернета са на Blizoo ... Интернета прекъсва понякога, а кабелната е някакъв ужас, доста заключени канали, лошо качество на доста други ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.