Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Vampira`

RQ: Програма за автоматично включване на компютър

Препоръчан отговор

Има ли такава програма, която да си гласиш в колко часа да ти се включва PC-то ? И ако има можете ли да ми дадете линк, или поне да ми кажете името й ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С програма няма да стане, но виж BIOS-а ти дали няма тази възможност. Другият вариант е отново с BIOS - "събуждане" по мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи освен от BIOS-aц може и да стане с пограма.

Значи тази програма е една от наи добрите за тази работа (имаше една такава тема но забравих как се казваше и сега не мога да я намеря).

Та тази програма може да ти включва компютара в точно определен час.Може и освена да ти го включи и да ти пусне лубимата ти песен и когато е включи компа и песента ще се пусне (аз я използва за събуждане)

autopower - това е програата.

Кажи ако искаш да я пробваш.Ще ти обесна много по одробно какво трябва да направиш.Че сега нямам време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Значи освен от BIOS-aц може и да стане с пограма.

Значи тази програма е една от наи добрите за тази работа (имаше една такава тема но забравих как се казваше и сега не мога да я намеря).

Та тази програма може да ти включва компютара в точно определен час.Може и освена да ти го включи и да ти пусне лубимата ти песен и когато е включи компа и песента ще се пусне (аз я използва за събуждане)

autopower - това е програата.

Кажи ако искаш да я пробваш.Ще ти обесна много по одробно какво трябва да направиш.Че сега нямам време.

Програмата е интересна но обясни какви и са всичките функци.

И тоя вирус кво да го правим.

Ето и по новите верси на Програмата.

Редактирано от nickVIP (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програмата е интересна но обясни какви и са всичките функци.

И тоя вирус кво да го правим.

Ето и по новите верси на Програмата.

Този вирос не знам защо ти го показва.При мен си върви перфектно.Ако исакаш изкючи програмта която ти показва това и пробваи пак да инсталираш ако мине оспешни готово.ПОсле пак я вкючи.

Ако стана кажи защото поле трябва да ти онесна едно нещо иначе няма да може да си правиш компа да ти се пусва в точно определено време. sad.gif

А за функциите на програмата.

Тя може да прави много неща.

Например искате да си пуснете антивиросната програма.Влизате в програмата има ена настроика коя прорама да се вкючи когато компютара ви се стартира.Избирате антивиросната и сте котови.Абе с общи думи можете да настроите компютара да се вклюви в определено време и да пусня сякаква програма след това.

Ако някои много хареса програмата може да му направя видео клип как се работи с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Този вирос не знам защо ти го показва.При мен си върви перфектно.Ако исакаш изкючи програмта която ти показва това и пробваи пак да инсталираш ако мине оспешни готово.ПОсле пак я вкючи.

Ако стана кажи защото поле трябва да ти онесна едно нещо иначе няма да може да си правиш компа да ти се пусва в точно определено време. sad.gif

А за функциите на програмата.

Тя може да прави много неща.

Например искате да си пуснете антивиросната програма.Влизате в програмата има ена настроика коя прорама да се вкючи когато компютара ви се стартира.Избирате антивиросната и сте котови.Абе с общи думи можете да настроите компютара да се вклюви в определено време и да пусня сякаква програма след това.

Ако някои много хареса програмата може да му направя видео клип как се работи с нея.

Ми обясни какво е тва нещо. А за функциите и ги видях и работят само когато PC е пуснато.

Я проблаи с по новата версия на програмата и дали ти работи нормално че аз сам с нея и PC

неможе да се пусни sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Извинявай за късния отговор но нямах време да пиша по рано. sad.gif

Ето това нещо което исках да ти кажа.

Значи първо си свали тази версия на която съм дал линк по горе.

И сега за да може да си пускаш компа трябва да се направят едни настройки.

Значи влизаш в контролния панел => регионални и езикови опции => персонализиране => натискаш кадето пише дата(Date) и там където пише дата формат или нещо такова го настройваш на yyyy-MM-dd => Приложи => Ок и вече е готово.

Сега ще те намеря в скайп за да ти дам едно нещо много важно (тука не мога защото е забранено).

И да ти обесна точно как да си направиш да ти се пуска компютара в определен час.

Редактирано от vipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

vipo, можеш ли да ми дадеш Skype и да ми обясниш по-подробно за програмата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lost_geimara ми е скайпа.В профила съм си го написал.

Здравейте на всички.Гледам че тази тема или по точно програма мноо ви харесва.Затова който иска да я ползва но незнае как да ми се вкючи в скайпа аз ще му обесна това което иска. :)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой да има сер.но за вер.2.0?

Публикуването и искането за серийни номера се наказва angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм искал да се публикува :) просто яко някой има да каже :P а после че се уговорим biggrin.gif

Публикуването и искането за серийни номера се наказва angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

та може да му направя видео клип как се работи с нея.

Значи първо си свали тази версия на която съм дал линк по горе.

Пускаш добитъка да пасе а :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...