Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от помощ в избора на телефон. До сега съм била с Xiaomi Redmi 3, нелош телефон, но вече доста стар и непокриващ изискванията ми... Та нуждая се от телефон в среден клас до към 500 лв +/- 50...

Спряла съм се главно на Huawei P10 Lite, но не съм сигурна дали няма нещо по-добро за тези пари :) Главните ми изисквания са да е задължително 1080p, да има сносна камера поне за дневни снимки и достатъчно батерия (поне 3000 mAh, като минимум)... Благодаря предварително на всички отзовали се :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Божидара написа:

Главните ми изисквания са да е задължително 1080p, да има сносна камера поне за дневни снимки и достатъчно батерия (поне 3000 mAh, като минимум)... Благодаря предварително на всички отзовали се :) .

Изначало подхождаш грешно. 1080p, 3K mAh... За нищо.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела Huawei, който си избрала е добре. Скоро взех такъв за мой роднина и апарата работи супер. Не очаквай някакъв космически телефон за тези пари, но ще ти върши добра работа, а и забелязах, че е много лек :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Person написа:

Здравей, защо предлагаш по-стар модел ? Като за тези пари взимам P10 Lite ? 

преди 13 часа, tux_jedi написа:

Модела Huawei, който си избрала е добре. Скоро взех такъв за мой роднина и апарата работи супер. Не очаквай някакъв космически телефон за тези пари, но ще ти върши добра работа, а и забелязах, че е много лек :)

Мерси за отзива :)

преди 15 часа, XECUTIONER написа:

Изначало подхождаш грешно. 1080p, 3K mAh... За нищо.:)

Не разбрах какво имате предвид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P10Lite е хубав модел, това си е P9Lite, но с повече RAM, липсата на която (като обем) се усеща леко при P9Lite. При подобен бюджет бих заложил на този апарат или да добавя още 200-300лв и да взема Honor 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.