Премини към съдържанието
azdiaka

Аудио проблем - Трябва определен адаптер.

Препоръчан отговор

Купих си нов телефон, но слушалките ми не влзиат добре и лесно падат. С други слушалки работи нормално, но тези са добри ( senheiser momentum in ear ако се интересувате). Имат микрофон и копчета за пауза, +/- звук. Това значи че жакът е 1/8ми тоест с три пръстена. Може би ще предложите да измисял решение без нужда от адаптер, но няма да стане. Имам нужда от нещо подобно цък. Това представлява просто преход така че моите слушалки да си седят на мястото. Между другото пробвах със подобен кабел, който разделя сигнала на 2 и могат да се ползват 2 слушалки наведнъж. Седи перфектно, чува се добре, но не мога да използвам копчетата, защото е с 2 пръстена и не поддържа микрофон или останалите неща извън звук. Искам да ви питам за мнение, защото такива адаптери не виждам в България, че дори и в Европа по ebay и amazon. Вариянтите са от азия и ще отнеме месец да се достави. Според вас ще работят ли копчетата с правилен адаптер с 3 пръстена? И ако знаете къде бих могъл да намеря такъв адаптер в бг моля споделете.

Редактирано от azdiaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.