Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 29 минути, ExaFlop написа:

В България не е задължително да получаваш пари и като работиш

„Ей, много се комерсиализирахте!!!! Само за пари мислите!!!“ - реплика на шеф на фирма, обясняващ, че този месец ... заплати няма да има.

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, ExaFlop написа:

В България не е задължително да получаваш пари и като работиш

Браво. Колко хубаво. Ама аз не съм на 50. Трябват пари за къща. Къщата струва много пари. А заплатите са малки, колкото и да са големи.

преди 36 минути, jhoro написа:

„Ей, много се комерсиализирахте!!!! Само за пари мислите!!!“ - реплика на шеф на фирма, обясняващ, че този месец ... заплати няма да има.

Браво...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, simtech написа:

Браво. Колко хубаво. Ама аз не съм на 50. Трябват пари за къща. Къщата струва много пари. А заплатите са малки, колкото и да са големи.

Аве заминавай в панелката до фантастикото. За къща в другия живот.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cheers:

По предпочитам с мръвка :)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сипах си едно 40%. Пия го чисто. Не замезвам.

Нека тренинга започне сега!

Наздраве ви! :cheers:

Редактирано от usb (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха крокона и питоня у любовни прегръдки амухахаха

8da8ce1a8c0.jpg

изели солта изпили басейната

:lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, usb написа:

Сипах си едно 40%. Пия го чисто. Не замезвам.

Да, пие се чисто... ако е ракия водичка трябва да има но не минерална..... за по напреднали.... някакво мазно мезе.... примерно бекон тънко нарязан...

Ако е водка.... хм аз българин.... пак вода, а за напреднали със руска салата...

Ако е уиски... хм аз българин .... пак вода, може и бира.... (никаква газирана! - тъпи американци.... :) ) мезе.... някакви ядки - за напреднали

Ако е джин... хм аз българин... тоник, а не газирана вода.... мезе, хм.... аз лично ползвам краставици нарязани на кръгчета...

Не ползвам лед.... понеже съм със слаба алкохолна култура....;) единствено лятото си правя баркоч с много лед джин и тоник.... идеално питие за плажа... то бирата... не е за плажа, а аз обичам бира...

Принципно хубаво е да се замезва, а не да се храним пиейки.... трябва да се уважава питието.... и аз не замезвам.... ;) хапна ли.... вече не пия... уважавм и храната....

Пиенето трябва да е преди храната.... хм аз българин.... след храна... не трябва.. чак като минат няколко часа от храненето може бира... ама как дойде...

Егати рано сутрин к'ва лекция спретнах.... да му се невиди... :).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, simtech написа:

Брей, колко бързо ме разконспирира.

Глей сеаааа...

Според моите си критерии.... ти си кауза пер тута нон капиш ли еуаааа...

Вероятността да си от котило 2000 е доста вероятна, но по ми приличаш на реколта от хм, 93 от миналия век.... :)

Луташ са в тоя живот кът всеки младеж дет не желае да подхваща живота, а си играе с батковци и каки.... :)

Жал ма хваща за тебе.... ама само....  толкова за тебе.... ти си имаш мироглед и толкова....

Аз съм си изпял своята песен....

Кът станеш на моята възраст.... па дай боже да си чаткаме по клавиатурата пак с тебе... да видим тогава на какъв акъл ще си.... дали ще си станал иДиоД натурален или ще та гони я трети пубертет, я простата.... я жената с метлата или там каквото яхват бъдещите баба яги.... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19 november 2017 в 23:38, BMW Маниак написа:

Ау кака ама това ти ли си била !!! Чак сега се усетих. Помислих те за нов потребител. На какъв език я четеш ? Понеже аз я четох на испански.

На холандски, бате, че започнах да го забравям. 

----------------------------

Темата опустяла. Ни идиот, ни душманин се обажда, дори сиганът с памперса се спотайва.:D

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Xtreme_design написа:

На холандски, бате, че започнах да го забравям. 

А с португалския вече как сме ? Решаваш ли кръстословици ? На португалски разбира се. На български са фасулска работа.

преди 12 минути, Xtreme_design написа:

Темата опустяла. Ни идиот, ни душманин се обажда, дори сиганът с памперса се спотайва.:D

Ориентираха се към интелигентни теми. Какво да правят тук ? Дори и младия инженер изпуснахте че сега се налага да го търпим и да му четем глупостите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Xtreme_design написа:

Не бе туъ сми, ъм бях зает с брадчеда... :) Ша коли теле и ма караше да чистя шкембето, мн, мен пенсионера.... ма кара.... абе заетост някаква... ин ко сега кът сингъла с памперс ... мой да е дежурен по мецани... :)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Диман Дюминич написа:
Spoiler

Да, пие се чисто... ако е ракия водичка трябва да има но не минерална..... за по напреднали.... някакво мазно мезе.... примерно бекон тънко нарязан...

Ако е водка.... хм аз българин.... пак вода, а за напреднали със руска салата...

Ако е уиски... хм аз българин .... пак вода, може и бира.... (никаква газирана! - тъпи американци.... :) ) мезе.... някакви ядки - за напреднали

Ако е джин... хм аз българин... тоник, а не газирана вода.... мезе, хм.... аз лично ползвам краставици нарязани на кръгчета...

Не ползвам лед.... понеже съм със слаба алкохолна култура....;) единствено лятото си правя баркоч с много лед джин и тоник.... идеално питие за плажа... то бирата... не е за плажа, а аз обичам бира...

Принципно хубаво е да се замезва, а не да се храним пиейки.... трябва да се уважава питието.... и аз не замезвам.... ;) хапна ли.... вече не пия... уважавм и храната....

Пиенето трябва да е преди храната.... хм аз българин.... след храна... не трябва.. чак като минат няколко часа от храненето може бира... ама как дойде...

Егати рано сутрин к'ва лекция спретнах.... да му се невиди... :).

Лекцията ти хубава, само една добавка от мен. Концентрат (какъвто и да е) не го пия студен, а на стайна температура. Първо - когато е студен, не можеш да му усетиш аромата, и второ - понеже не се усеща и градуса - по-бърже се пие.

преди 55 минути, Xtreme_design написа:

Споко - тука сме, тъй де - идваме. На прибежки и припълзявания!!!
Аз бях нощес на работа (довечера - пак) и до одеве ... спах!!!

Да не забравя да Ви кажа - ДО́бро Утро, мили дЕ́ца!!!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, jhoro написа:

Концентрат (какъвто и да е) не го пия студен, а на стайна температура.

Всяко питие трябва да е темперирано, т.е. на градусите на околната среда.... като си в Сибир к'во правим.... абе ърябва да е около 20 градуса по целзийй мен ако ма питаш... ;) ама как дойде.... но за Джина, хм.... с много лед и с тоник.... изпитана рецепта.... и то на плажа... :) все някъде трябва да има изключение за да е вярно твърдението, че само и единствено на стайна темпетатура...;) :cheers: или дворна... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Диман Дюминич написа:

все някъде трябва да има изключение за да е вярно

Сяко едно нещо, за да може да бъде вярно, трябва да може да бъде и невярно. Иначе е вярно и невярно

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Диман Дюминич написа:

.... но за Джина, хм.... с много лед и с тоник.... изпитана рецепта.... и то на плажа... :) 

Там да - ама то, щото дан'са удавиш!!!

Иначе - от многото лед и многото тоник... не остава място за джина!!!
НеЙ ся - ша пииим ли или ша са лигавим???

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Реджеп Иведик написа:

Сяко едно нещо, за да може да бъде вярно, трябва да може да бъде и невярно. Иначе е вярно и невярно

Мда... совите не са това което са.... квантово е.... или по български казано: Всичко зависи от гледната точка, но като някакъв дъртак ще перецетирам един Лорд - важното е да гледаме тревата от към правилната страна и да си играем голфу... :) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Диман Дюминич написа:

квантово е

Или дзенско, както казват някои братски славянски народи

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, jhoro написа:

Там да - ама то, щото дан'са удавиш!!!

Мойта пропорця е следната:

Чаша тип халба 500 мл пълна с лед, 100 гр джин и 200-250 тоник... :)

До три чаши по това количество за около до обет после сто грама ракия с вълча салата.... после сън и привечер бира////

Ех как си почивах тогава.... :)

преди 15 минути, Реджеп Иведик написа:

Или дзенско, както казват някои братски славянски народи

Абе джадайско, ако ма питаш меня...;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Диман Дюминич написа:

Мойта пропорця е следната:

Чаша тип халба 500 мл пълна с лед, 100 гр джин и 200-250 тоник... :)

Има и друга рецепта:

Чаша (каквато има - примерно 200-300 мл) пълна с тоник. Отпиваш и доливаш с джин. Така, докато в чашата не остане само джин.
После доливаш с тоник - докато не остане само тоник.

Две-три „обиколки“ и ... си готов!!!

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, дръндю написа:

а бе вий идиоти ли сте, да пишете в тая тема?
:no-no:

Питаш ли???? Да ти донеса епикризата ли искаш???   :no-no:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, jhoro написа:

Питаш ли???? Да ти донеса епикризата ли искаш???   :no-no:

ако имаше епикризи за идиотизъм, още в първи клас щях да съм пенсионер по инвалидност:giggle1:

• Харесва ми 1
  • Еха 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дръндю написа:

ако имаше епикризи за идиотизъм, още в първи клас щях да съм пенсионер по инвалидност:giggle1:

Естественно, че тогава не е имало - още не бях измислил ... ИдиоДизма!!!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, jhoro написа:

Две-три „обиколки“ и ... си готов!!!

Егаси алкохолика си. :lol6:

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.