Премини към съдържанието
Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 10 минути, Johnny B написа:

Не, зимата великите им танкове затъваха в калта и нямаше снабдяване с гориво.

Питоне хайде не ми се отваряй сега и на ВСВ.  Зимата е за всички. Сякаш руските не са затъвали.
А гориво нямало понеже много диверсии по пътя ...

преди 13 минути, Johnny B написа:

Отивам да се правя на форумния Дон Жуан, нали такъв ме изкарахте :))))

Охооо значи и други ти го казаха. Редно е да се замислиш значи. И да спреш да ходиш след всяка форумна фуста. Тука в тази тема е твоя човек ама ти все се правиш на сляп.  Хващай последния влак инженере. Голяма работа че ти била малко кака.
По младите ги остави за мен.
Я да ти пратя една снимка на лични да видиш батко си как я кара по доминиканска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, BMW Маниак написа:

Охооо значи и други ти го казаха.

Не, от теб го чуха...Ама нищо...Не ми пука...Ще правя каквото си искам :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Johnny B написа:

Не, от теб го чуха...Ама нищо...Не ми пука...Ще правя каквото си искам :)))

Пак аз ли съм виновен ?
Казах ти ве човек ела да изкараш един курс при мен. Стига го стиска тия пари. Инженер си все пак, разбирам да нямаш а то пинтерлък. Това е инвестиция от която цял живот ще вадиш дивиденти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Johnny B написа:

Порасни... :))))

Красавчик заради теб си инсталирвам кирилица на eeepc къде е със седмица. Ползвах го само за туниг програми ама го изкарах за да ти кача снимката. Баси от телефона на лични нямам опция да я кача а за форум имам!!! Тапатака не работи ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

...

Все ми е едно. Ако е за вадене на снимки и аз мога да извадя снимки..ама не искам.
На какво ще ме научиш ти, като ти нито една не си задържал и си експерт само по разводи? :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Johnny B написа:

Все ми е едно. Ако е за вадене на снимки и аз мога да извадя снимки..ама не искам.
На какво ще ме научиш ти, като ти нито една не си задържал и си експерт само по разводи? :)))

Експерт съм и по започнати бракове да не забравяме. А ти къде си експерт като караш само на платено ? Така де ескортче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Експерт съм и по започнати бракове да не забравяме. А ти къде си експерт като караш само на платено ? Така де ескортче.

Мисля, че ти казах нещо. Или искаш да плесна снимки от ЛС-тата, които ми изпрати?

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ти казах нещо.

Добре хайде ходи гони потребителките и се прави на шут. Все някоя може и да ти върже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BMW Маниак написа:

Добре хайде ходи гони потребителките и се прави на шут. Все някоя може и да ти върже.

Не си мисли, че като изтри снимката в ЛС-то, аз не съм направил скрийншот вече. И не си мисли, че ако изтриеш разговора от твоята страна, ще се изтрие и от моята.  И че ще ми обяснява на ЛС някакъв човек, който хванал 2 от улицата колко е велик.
Ама най-много те ядосва, че не ми пука за глупости. Аз си подреждам живота. Ти се прави на интересен на хора във форуми :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че като изтри снимката в ЛС-то, аз не съм направил скрийншот вече. И не си мисли, че ако изтриеш разговора от твоята страна, ще се изтрие и от моята.  И че ще ми обяснява на ЛС някакъв човек, който хванал 2 от улицата колко е велик.

Тоя пак слези във филми.
Какви скрин шоти те гонят ве човек ?
Я излез от филма. Ха ха

И това ми го казва потребител къде е с два бана и неизвестно защо още пише сред нормалните потребители.
Занимавал си пак Ралева със себе си гледам. Спри се ве момче. Тук не е гепиме сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Снимал съм ти ЛС-то. Ако моментално и завинаги не спреш да ме занимаваш с глупостите си, ще го публикувам, за да ти бият шута.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимал съм ти ЛС-то. Ако моментално и завинаги не спреш да ме занимаваш с глупостите си, ще го публикувам, за да ти бият шута.

За лични съобщения никой няма да ми бие шута. Ха ха
Има правила този сайт и аз не съм ги нарушавал.

преди 10 минути, Johnny B написа:

ще го публикувам, за да ти бият шута.

Ти кажи защо пишеш след два бана? Питонски и бай Ганя не са ли в бан? Ти колко профила на мултиакаунти смяташ да изкараш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

...

Слушай, непорасло дете такова, повече няма какво да се занимавам с теб :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Johnny B написа:

Слушай, непорасло дете такова, повече няма какво да се занимавам с теб :))

Ти си непораслото дете. Още жена си нямал в живота.
И да не обиждаш повече приятелките ми че са уличници.
Използвам всяка минута докато съм ерген че гледам май скоро една ще ме намами и май пак ще се женя.

Аве Питонски я кажи как разбра какво съм трил ? Май влезе в личните да изплакнеш окото и шах. Няма материал ха ха

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да не обиждаш повече приятелките ми че са уличници.

Ти на мен няма да ми казваш какво да правя. :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питонски аз снимки трия от линка а не редактирам Л.С.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Питонски аз снимки трия от линка а не редактирам Л.С.

Аз не мога да разбера, какво искаш от мене? Тайно влюбен ли си..какво. След един работен ден, който ми приключи преди 2 часа седнах да изгледам един филм и през цялото време известията на някакъв досадник ми цирикат. Кажи си на един път какво искаш и ме остави на спокойствие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Johnny B написа:

Аз не мога да разбера, какво искаш от мене? Тайно влюбен ли си..какво. След един работен ден, който ми приключи преди 2 часа седнах да изгледам един филм и през цялото време известията на някакъв досадник ми цирикат. Кажи си на един път какво искаш и ме остави на спокойствие

Аве даже и не можеш да лъжеш.
Баси работния ден е било кога преди 5 часа ходеше след Ралева и "работеше" и това допреди 2 часа още в горещ диалог от твоя страна а сега известията му пречели. Ако бяха от Ралева тия известия нямаше така да и кажеш нали ?
Ами като гледаш филми затвори си форума. Ти и без това си в бан. Така че не се оплаквай.

преди 5 часа, Johnny B написа:

Знаеш ли каква депресия ще ти дам на теб! :biggrin: А по-добре си спомни това...  ;)

Бая работа е паднало днеска значи !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Johnny B написа:

Пак те питам - Какво искаш?

Спри да викаш дръжте крадеца. Това искам.
Аз както си пиша с форумната си "сестричка" с която много се "уважаваме" и изведнъж ти както си гледаш филма забрави всичко и почна да ми отговаряш докато аз чакам неин отговор ми се намесва някакъв Питонски а сега пита и какво съм искал.
И да не съм голословен да видиш кой е почнал

преди 2 часа, Johnny B написа:

В Русия железопътният транспорт е основен с причина. Зимата е било непроходимо. От киша до мраз и дълбок сняг.
Това прави снабдяването и движението на механизираната техника много трудно.
Прави и засадите лесни.

Кой говори с теб ве Питончо ? Кой те кара да ме цитираш и сега да ме питаш какво съм искал.
Или ти свършиха аргументите и да не излезеш лайк от ситуацията почна да ме шантажираш с някакви си кухи твои въображения.
Той с два бана тръгнал мен да плаши с бан.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BMW Маниак написа:

Спри да викаш дръжте крадеца. Това искам

Имаше дискусия - отговорих. Не съм искал да ми доказваш нещо друго.
На такива евтини провокации не отговарям. Довиждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше дискусия - отговорих. Не съм искал да ми доказваш нещо друго.

Така ли завъртя нещата ? Ок нямаш грижи. Приключваме. Гледай си спокойно филма.
Аз май ще излизам и без това и ще се видя с едни другарки че сам ерген не е работа.
Лека нощ Симски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :)

Хм, гледам конска тема.... па аз се занимавах със "собствено парно", хм, верно старо, ама си е мое.... не че имаше проблем, просто техническа поддръжка...

Та като се почна от "водна помпа" през "задна предавка" и т.н. прокарвах "пожарникарския маркуч", за да не сънувам коне и прочие...;)

Та, так е на село топлиш парното, за да те топли и то.... :) За какво ми е кон, като си имам магаре.... истинско, 4х4... верно няма екстри и не е буйно и бързо като кон .... и понякога се инати, ама нъл съм иДиоД... не ми пука.... и като го опъна "пожарникарския маркуч".... и ми прави баници, мекици, бухти и т.н. дето си ги ям с бира... :) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Xtreme_design написа:

Е, руската зима Наполеон и Хитлер пребори, но ти си български юнак!

Може и да ужувея, щот господ е българин

Добро утро

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.