Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 9 минути, Johnny B написа:

Мисля, че ти казах нещо.

Добре хайде ходи гони потребителките и се прави на шут. Все някоя може и да ти върже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BMW Маниак написа:

Добре хайде ходи гони потребителките и се прави на шут. Все някоя може и да ти върже.

Не си мисли, че като изтри снимката в ЛС-то, аз не съм направил скрийншот вече. И не си мисли, че ако изтриеш разговора от твоята страна, ще се изтрие и от моята.  И че ще ми обяснява на ЛС някакъв човек, който хванал 2 от улицата колко е велик.
Ама най-много те ядосва, че не ми пука за глупости. Аз си подреждам живота. Ти се прави на интересен на хора във форуми :)))

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си мисли, че като изтри снимката в ЛС-то, аз не съм направил скрийншот вече. И не си мисли, че ако изтриеш разговора от твоята страна, ще се изтрие и от моята.  И че ще ми обяснява на ЛС някакъв човек, който хванал 2 от улицата колко е велик.

Тоя пак слези във филми.
Какви скрин шоти те гонят ве човек ?
Я излез от филма. Ха ха

И това ми го казва потребител къде е с два бана и неизвестно защо още пише сред нормалните потребители.
Занимавал си пак Ралева със себе си гледам. Спри се ве момче. Тук не е гепиме сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

...

Снимал съм ти ЛС-то. Ако моментално и завинаги не спреш да ме занимаваш с глупостите си, ще го публикувам, за да ти бият шута.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимал съм ти ЛС-то. Ако моментално и завинаги не спреш да ме занимаваш с глупостите си, ще го публикувам, за да ти бият шута.

За лични съобщения никой няма да ми бие шута. Ха ха
Има правила този сайт и аз не съм ги нарушавал.

преди 10 минути, Johnny B написа:

ще го публикувам, за да ти бият шута.

Ти кажи защо пишеш след два бана? Питонски и бай Ганя не са ли в бан? Ти колко профила на мултиакаунти смяташ да изкараш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

...

Слушай, непорасло дете такова, повече няма какво да се занимавам с теб :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Johnny B написа:

Слушай, непорасло дете такова, повече няма какво да се занимавам с теб :))

Ти си непораслото дете. Още жена си нямал в живота.
И да не обиждаш повече приятелките ми че са уличници.
Използвам всяка минута докато съм ерген че гледам май скоро една ще ме намами и май пак ще се женя.

Аве Питонски я кажи как разбра какво съм трил ? Май влезе в личните да изплакнеш окото и шах. Няма материал ха ха

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

И да не обиждаш повече приятелките ми че са уличници.

Ти на мен няма да ми казваш какво да правя. :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питонски аз снимки трия от линка а не редактирам Л.С.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Питонски аз снимки трия от линка а не редактирам Л.С.

Аз не мога да разбера, какво искаш от мене? Тайно влюбен ли си..какво. След един работен ден, който ми приключи преди 2 часа седнах да изгледам един филм и през цялото време известията на някакъв досадник ми цирикат. Кажи си на един път какво искаш и ме остави на спокойствие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Johnny B написа:

Аз не мога да разбера, какво искаш от мене? Тайно влюбен ли си..какво. След един работен ден, който ми приключи преди 2 часа седнах да изгледам един филм и през цялото време известията на някакъв досадник ми цирикат. Кажи си на един път какво искаш и ме остави на спокойствие

Аве даже и не можеш да лъжеш.
Баси работния ден е било кога преди 5 часа ходеше след Ралева и "работеше" и това допреди 2 часа още в горещ диалог от твоя страна а сега известията му пречели. Ако бяха от Ралева тия известия нямаше така да и кажеш нали ?
Ами като гледаш филми затвори си форума. Ти и без това си в бан. Така че не се оплаквай.

преди 5 часа, Johnny B написа:

Знаеш ли каква депресия ще ти дам на теб! :biggrin: А по-добре си спомни това...  ;)

Бая работа е паднало днеска значи !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Johnny B написа:

Пак те питам - Какво искаш?

Спри да викаш дръжте крадеца. Това искам.
Аз както си пиша с форумната си "сестричка" с която много се "уважаваме" и изведнъж ти както си гледаш филма забрави всичко и почна да ми отговаряш докато аз чакам неин отговор ми се намесва някакъв Питонски а сега пита и какво съм искал.
И да не съм голословен да видиш кой е почнал

преди 2 часа, Johnny B написа:

В Русия железопътният транспорт е основен с причина. Зимата е било непроходимо. От киша до мраз и дълбок сняг.
Това прави снабдяването и движението на механизираната техника много трудно.
Прави и засадите лесни.

Кой говори с теб ве Питончо ? Кой те кара да ме цитираш и сега да ме питаш какво съм искал.
Или ти свършиха аргументите и да не излезеш лайк от ситуацията почна да ме шантажираш с някакви си кухи твои въображения.
Той с два бана тръгнал мен да плаши с бан.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BMW Маниак написа:

Спри да викаш дръжте крадеца. Това искам

Имаше дискусия - отговорих. Не съм искал да ми доказваш нещо друго.
На такива евтини провокации не отговарям. Довиждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше дискусия - отговорих. Не съм искал да ми доказваш нещо друго.

Така ли завъртя нещата ? Ок нямаш грижи. Приключваме. Гледай си спокойно филма.
Аз май ще излизам и без това и ще се видя с едни другарки че сам ерген не е работа.
Лека нощ Симски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :)

Хм, гледам конска тема.... па аз се занимавах със "собствено парно", хм, верно старо, ама си е мое.... не че имаше проблем, просто техническа поддръжка...

Та като се почна от "водна помпа" през "задна предавка" и т.н. прокарвах "пожарникарския маркуч", за да не сънувам коне и прочие...;)

Та, так е на село топлиш парното, за да те топли и то.... :) За какво ми е кон, като си имам магаре.... истинско, 4х4... верно няма екстри и не е буйно и бързо като кон .... и понякога се инати, ама нъл съм иДиоД... не ми пука.... и като го опъна "пожарникарския маркуч".... и ми прави баници, мекици, бухти и т.н. дето си ги ям с бира... :) 

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Xtreme_design написа:

Е, руската зима Наполеон и Хитлер пребори, но ти си български юнак!

Може и да ужувея, щот господ е българин

Добро утро

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Johnny B написа:

Ти на мен няма да ми казваш какво да правя. :)))

- След с*кс настроението винаги се подобрява!
Изводът е ясен:
- Доброто настроение се предава по полов път

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Диман Дюминич написа:

След с*кс настроението винаги се подобрява!

то това е ясно, ама я ми кажи пътеката по която минаваш за да стигнеш до кекса
щот с мойта мецъ, аз и кексъ сми скарани от години
:crying10:

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дръндю написа:

щот с мойта мецъ, аз и кексъ сми скарани от години

ох.... дрънди.... то какво да те посааветвам.... хм....  то за Вас кекса е много важен.... пътеката след залеза на мечо... е маялко кофти за мецана, но има и други "глезотии", ама при Вас дали ще вървят не знам....

Примерно аз на моята съм я предопредил и си знае.... че ще дойде време само с гупи муши и дет се вика само с топлината от миналота ще се топлим и радваме... тъй де ... най-важното е да сме живи и здрави и все да можем да я разсмеем и да я правим пак щастлива за избора и, че е с нас... абе я наздраве! :cheers:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, BMW Маниак написа:

Наполеон каква зима е видял ако мога да попитам ? И това със зимите са малко свободни съчинения. Причините за загубите и на двамата са съвсем други като и двамата бяха победени с различни стратегии.

Добрият стратег използва абсолютно всички обстоятелства в своя полза. А лошият не успява да предвиди и да се подготви за всички обстоятелства. Никой не тръгва да покорява Еверест без сериозна, поверена екипировка, съобразявайки се с факта, че атмосферните условия могат да се променят за минути.

Във всеки мит има и частица истина. Но си прав, че зимата не е била решаващ, а спомагателен фактор. Специално за Наполеон е било удобно извинение за лошата му стратегият, така се ражда и митът за Генерал Студ:

Цитат

По мере отступления от Москвы потери росли и до морозов, но, грянув в конце октября, они застали французов в Смоленске, где были отмечены массовые случаи замерзаний насмерть и обморожений конечностей. Тысячи французов, изнурённые болезнями, плелись за немногими боеспособнымичастями[5][п 1]. В мемуарах французских военачальников и исторических произведениях 1810—1830-х годов «русская зима» и «Генерал Мороз» нередко выступали как основные причины поражения Наполеона. Сам Наполеон и его маршалы позже искали «объективные» причины поражения, ссылаясь на мороз и на неправильное, с их точки зрения, «невоенное» ведение войны, пытаясь оправдаться в потере 552 тысяч человек и свыше 1200 орудий[7]. Однако, зима наступила не только не раньше обычного, но даже позже.

За Хитлер Симич вече каза. Но ти, Скруджи, продължаваш приятно да ме изненадваш - какъв исторически брейнсторминг за добрутро.:D

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

Може и да ужувея, щот господ е българин

Добро утро

Ето това е правилен възглед.

Добро да е.

преди 3 часа, Диман Дюминич написа:

За какво ми е кон, като си имам магаре.

Магарица бе, Дюминич, ша решат людете, че предпочиташ мъшку. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Xtreme_design написа:

Магарица бе, Дюминич, ша решат людете, че предпочиташ мъшку. :D

Ъм нали е квантово.... тъй де .... хм... гледа се спина.... хм как е в неутролен род магаре.... то магаре ъм тъй де не го познавам тоз български език... примерно... той магар, тя магарица.... уф.... куца ми граматиката, ън тъй де... иДиоД съм бил, съм и май па ща си остана просто магар.... :wink12:

Те ДОМ-а не ма брига.... ай сега ща ма подхванат, че не плащам данъци.... ех.... как бе вица:

Платих си сметките, данъците, кредита и сега най-после спя спокойно - на село в кочината... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Xtreme_design написа:

За Хитлер Симич вече каза.

Аз най вече Наполеон имах предвид и него споменах като те цитирах.
А Питонски понеже го сърбяха пръстите на клавиатурата почна пак да филисофства в далечна за него материя къде слушал разни легенди.И той нали в стремежа си да ми е в опозиция почна да пише съчинения. Основните причини са съвсем други а не някаква зима. 
А Наполеон май даже не е бил виждал Русия на картата що за мащаби е имала или неговата карта е била с грешни мащаби. Едно от двете трябва да е било. А не зимата.

преди 1 час, Xtreme_design написа:

Но ти, Скруджи, продължаваш приятно да ме изненадваш

Вярно ли чак толкова си ме подценила ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, BMW Маниак написа:

Вярно ли чак толкова си ме подценила ?

Дали по-точният въпрос не е - сам себе си ли подценяваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Xtreme_design написа:

Дали по-точният въпрос не е - сам себе си ли подценяваш?

Чак пък да се подценявам !!! Аз си знам възможностите и не си поставям по високи цели от колкото са ми възможностите. Инак да бях превзел Холивуд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.