Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

• Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

и него ше ми земат  и ше кажат беги   се оправяй а другия месец може паричките да ми ги пратиш по пощата  и да не идваш 

Нема ти каже беги, вервай ми. Се ша измисли за кво да та ползва... нема никъв шанс да са изсулиш. :D

преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Е и някоя екзотична мулатка ще ти включат в пакета за стимул.
Ще размислиш ли ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

E, то аз почнах да размислям вече...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _слънце_ написа:

Нема ти каже беги, вервай ми. Се ша измисли за кво да та ползва... нема никъв шанс да са изсулиш.

Нито от руснаци, нито от рускини разбираш нещо.

преди 8 минути, Silvering написа:

Не си расист. Дебил си.

Да, че не искам децата ми да са негърчета, а от чистата арийска раса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Мисуш уи? :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руснаците как се вписват в чистата арийска раса не ми е ясно ;) Питай мене, аз щи кажа, 1/4 руснак съм ;)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _слънце_ написа:

Мисуш уи?

Да, мисля.

преди 6 минути, Silvering написа:

Руснаците как се вписват в чистата арийска раса не ми е ясно... Питай мене, аз щи кажа, 1/4 руснак съм

А аз 1/2, така че изгаряш. За това и Изабел и онзи Йлян ще изгорят след малко и те. Така ще изгорят, че дори и 2 пожарни няма да ги изгасят.
А под чистата арийска раса имам предвид нас, славяните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, simtech написа:

нема да са негърчета ше са малко с бронзов тен 

като ариец печен  на морето ше спестиш некой лев да не го водиш на море .  а   на другите ше казваш тва дете сека година на море го водя   паричките ми прецака да те съжаляват.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, мисля.

А аз 1/2, така че изгаряш. За това и Изабел и онзи Йлян ще изгорят след малко и те. Така ще изгорят, че дори и 2 пожарни няма да ги изгасят.

Много си прост. Славяните са определени като такива заради етнолингвистичния си общ белег. Арийска славянска раса е такова глупаво словосъчетание, че на който и историк или дори демагог да го кажеш, изобщо няма да ти обърне внимание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз 1/2

та кажи сега  майка ти ли гони баща ти и му зима парите

или баща ти  си кърка водка и не му дреме ? 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, мисля.

неква каша ти е в главата мен. Ей на, тия раси направо ги разплака.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, Боже! Поглеждайки за миг снимката в спойлера са представих как всички животни от 15-тия етаж за запалили цигара, налапали шишето и се вихри луд купон на покривътъ :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Silvering написа:

Много си прост. Славяните са определени като такива заради етнолингвистичния си общ белег. Арийска славянска раса е такова глупаво словосъчетание, че на който и историк или дори демагог да го кажеш, изобщо няма да ти обърне внимание.

Ти пък си сложен. За велик човек като Хитлер е имало арийска раса, кой си ти да казваш иначе? :D
А всяка група народи ако не по етнолингвистичния си и генетичен общ белег..по какво се определя?

преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

та кажи сега  майка ти ли гони баща ти и му зима парите...или баща ти  си кърка водка и не му дреме ? 

Нито едно от двете. Не позна. Изгаряш. Утешителна награда - Коктейл "Молотов"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пък си сложен. За велик човек като Хитлер е имало арийска раса, кой си ти да казваш иначе? :D
А всяка група народи ако не по етнолингвистичния си и генетичен общ белег..по какво се определя?

Нито едно от двете. Не позна. Изгаряш. Утешителна награда - Коктейл "Молотов"...

Едно е арийската раса на Хитлер (която дори не е идея на Третия райх), съвсем друго е глупоста, която ти изричаш, като замесваш и славяните. Ако ще събираш народите по етнолингвистичен белег, виж колко хора по света говорят испански и да спираме да говорим, щот определено съм по-сложен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Silvering написа:

...Ако ще събираш народите по етнолингвистичен белег, виж колко хора по света говорят испански и да спираме да говорим, щот определено съм по-сложен.

Групата славянски народи споделят и генетични маркери. Този въпрос съм го проучвал.
Относно испанския език - това не е така. На много от населението на планетата този език не им е роден, а наложен. Също както английския.
И негрите в Бразилия нямат нищо общо с Европа...нищо, че говорят същия език.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, simtech написа:

Групата славянски народи споделят и генетични маркери. Този въпрос съм го проучвал.
Относно испанския език - това не е така. На много от населението на планетата този език не им е роден, а наложен. Също както английския.
И негрите в Бразилия нямат нищо общо с Европа...нищо, че говорят същия език.

Проследи си родословното дърво и виж кой точно войник на чингиз хан е чукал завладяните ти прародителки, та какъв викаш ти е българския език, роден? Тц, и руския не ти е роден. Да ти пикая на логиката. А в Бразилия не говорят испански, нито английски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едно време всички са говорели на един език но когато са разделени  хората започват да си измисят нови думи и заместват оригиналния език и се образуват хиляди диалекти  Европа е толкова  малка, а ако хора на 50 км говорят  своят диалект няма да се разберат с другите които са уж от една държава

от което смятам че европейците не обичат да пътуват на далечни разстояния и си седят на едно място  и си съчиняват свой език ежедневно 

примерно

бира някъде 

ще го нарекат кехлибар

и някой ден  като някой каже кехлибар ще му трябва преводач за да разбере че е бира.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Silvering написа:

Проследи си родословното дърво..

Негърчето в Бразилия говори Португалски, но това не го прави Португалче.
По същата логика мога да кажа - кой точно османец е онождал прабаба ти, та ти си турчин, не си българин.
Аз моето родословно дърво си го знам. И от руска страна имам благородник в него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, simtech написа:

Негърчето в Бразилия говори Португалски, но това не го прави Португалче.
По същата логика мога да кажа - кой точно османец е онождал прабаба ти, та ти си турчин, не си българин.
Аз моето родословно дърво си го знам. И от руска страна имам благородник в него.

хаххахахахахахахахаха не, сигурен бях че си правнук на Иван Грозни :D Спирам, че в главата ми се въртят по сто глупости в минута и ще получа бан след малко.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Silvering написа:

не, сигурен бях че си правнук на Иван Грозни 

На него не. Но по-горното беше 100% истина. Ако искаш... Пуши по-малко, пий си успокоителните и няма да ти се въртят глупости в главата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

луната мига ляляляляляля

:cheers:

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, simtech написа:

И за 2К Евро няма да отида в подобен АД.

Ти и в Рая да си пак ш си недоволен:D За домашно – кое не е Ад според твоята височайша персона?:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, karadzha написа:

За домашно – кое не е Ад

Ад и рай възникват зависимо, според критиците и просветлените

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване