Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 10 минути, simtech написа:

Колата има голям багажник. Само не ми каза дали я искаш цяла или на части...

Никой не ти иска колата бе, дръж си я. :D  Нито цяла, нито на части...

преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

сирена ако ходи някъде само примен ще ходи на друго място само ако и разреша :angry22:

Тоя Притеб не го познавам и не мога да я пусна ей така...

Редактирано от _слънце_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 12 минути, Silvering написа:

Tи сериозно ли 10 годишна кола я имаш за нова? Ми да приключваме с тая тема значи ;) Тва си е кочина от където и да го погледнеш, точно като твоя пасатор. Е, твоя е по-голяма кочина, щото е на 25. Не казвам, че не съм карал кочини, ама не и за всекидневна кола. По-скоро винаги за издевателство над тях. За всекидневна кола винаги съм имал нещо ново под ръка, щото по-хубава кола от новата няма. Особено с петте години пълна гаранция. Моля не ми се бий в гърдите с 25 годишния развъдник на болести. А матор няма да присадиш, щото нямаш никаква идея как се прави. Електрониките ще ги гледаш като голям камък, тва да не ти е пасат(в който електрониката се изчерпва с ABS) ;)

Идея някаква имах..съединител сменях... Но матора нито няма с какво да го пренеса, нито с какво да го вдигна, нито обективно имам канал..
10 годишните коли я ги виж в момента колко струват...спрямо цената си когато са били нови...
Развъдник на болести може да е всяко нещо като го пипнеш ти, да добре че моята не си я пипал.
Имай си нова кола, ама май сега нямаш..никаква?
По-хубава от новата кола няма? Да, примерно Дачия или евтин Форд, който се разпада още преди да му е свършила гаранцията.
Знам  електрониките и на новите - CAN шитните, които ме побъркват, но това е друг въпрос.
Но карам стара, защото е по-малко педалска и защото е проста за поддръжка.
Не че не мога да взема по-нова, просто не искам! Иначе преди 5 години като бях търсил кола бях хвърлил око на едно пежо кабрио, но като усетих колко са педалски и се отказах.

преди 9 минути, _слънце_ написа:

Никой не ти иска колата бе, дръж си я. :D  Нито цяла, нито на части...

Питам те сирена как я искаш да ти я докарам в багажника - цяла или на части?
Щото на теб една конкретна част ти трябва най-вече..Да не пълня багажника с излишен товар, че ще ми увеличи консумацията на гориво с 0.0002 литра на 100км :)

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Идея някаква имах..съединител сменях... Но матора нито няма с какво да го пренеса, нито с какво да го вдигна, нито обективно имам канал..
10 годишните коли я ги виж в момента колко струват...спрямо цената си когато са били нови...
Развъдник на болести може да е всяко нещо като го пипнеш ти, да добре че моята не си я пипал.
Имай си нова кола, ама май сега нямаш..никаква?
По-хубава от новата кола няма? Да, примерно Дачия или евтин Форд, който се разпада още преди да му е свършила гаранцията.
Знам  електрониките и на новите - CAN шитните, които ме побъркват, но това е друг въпрос.
Но карам стара, защото е по-малко педалска и защото е проста за поддръжка.
Не че не мога да взема по-нова, просто не искам! Иначе преди 5 години като бях търсил кола бях хвърлил око на едно пежо кабрио, но като усетих колко са педалски и се отказах.

Сега имам три, както винаги, кочина, ежедневна и служебна. Държиш ли да знаеш кви са? По-добре ли ше се почувстваш? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, simtech написа:

Питам те сирена как я искаш да ти я докарам в багажника - цяла или на части?
Щото на теб една конкретна част ти трябва най-вече..Да не пълня багажника с излишен товар, че ще ми увеличи консумацията на гориво с 0.0002 литра на 100км :)

Бахти садиста майна! Толколи па та унижи тая Сирена ве?:ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Silvering написа:

Сега имам три, както винаги, кочина, ежедневна и служебна. Държиш ли да знаеш кви са? По-добре ли ше се почувстваш? :)

Не. Онзи ден слагах едно радио на Алуди от 2007 година. Можеш ли да си представиш какви са педали.
Аналоговото аудио го забрави. ISO конектора за аналогово аудио липсва. През CAN декодер афтърмаркет медията ми трябва да си мрънка с усилвателя на колата, който праща сигнал на говорителите на колата. Това нещо е толкова педалско, че няма на къде.
После разкачихме някои неща да извадим заводската медия по-лесно, взе че измрънка грешка, защото трябваше да откачим едно нещо...
После чисти и грешки...
Гейчета мръсни..Как да си взема такава кола? Един познат прави проекти с БМВ Е30.Това е кола..Може и моята да я правя проект. Чака я голям двигател, най-големия вагинов от тая ера - VR6...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, simtech написа:

Не. Онзи ден слагах едно радио на Алуди от 2007 година. Можеш ли да си представиш какви са педали.
Аналоговото аудио го забрави. ISO конектора за аналогово аудио липсва. През CAN декодер афтърмаркет медията ми трябва да си мрънка с усилвателя на колата, който праща сигнал на говорителите на колата. Това нещо е толкова педалско, че няма на къде.
После разкачихме някои неща да извадим заводската медия по-лесно, взе че измрънка грешка, защото трябваше да откачим едно нещо...
После чисти и грешки...
Гейчета мръсни..Как да си взема такава кола? Един познат прави проекти с БМВ Е30.Това е кола..Може и моята да я правя проект. Чака я голям двигател, най-големия вагинов от тая ера - VR6...

A кое те наведе на мисълта, че на мен ми се четат глупостите, които току що написа :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Silvering написа:

A кое те наведе на мисълта, че на мен ми се четат глупостите, които току що написа :)

Новите коли не ме кефят, карал съм. Тойота с електрическо серво на волана, примерно. Електронен педал на газта.. Електрическа ръчна спирачка...Никакво усещане няма тая кола..не можеш да я накараш да ръмжи...Нищо..
И като се износи евтиния потенциометър на педала на газта и да вземе да мрънка с грешки.
Пред нова педалска кола и стар лъснат като нов Пасат с лети джанти и вътре да си сложа най-големия двигател...Избирам Пасата/Голфа! Или Фиеста XR преди 95-та, примерно..Колички са това.
Тогава колите не са се правели чак толкова от икономисти, да спестят от всичко...а от инженерите...

преди 14 минути, _слънце_ написа:

Не, ама бензина пари струва. Аз да не съм Изабел, само 1500лв на месец имам, мама му дей..,....на тоя скапан живот.Мрън-мрън...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, simtech написа:

Новите коли не ме кефят, карал съм. Тойота с електрическо серво на волана, примерно. Електронен педал на газта.. Електрическа ръчна спирачка...Никакво усещане няма тая кола..не можеш да я накараш да ръмжи...Нищо..
И като се износи евтиния потенциометър на педала на газта и да вземе да мрънка с грешки.
Пред нова педалска кола и стар лъснат като нов Пасат с лети джанти и вътре да си сложа най-големия двигател...Избирам Пасата/Голфа! Или Фиеста XR преди 95-та, примерно..Колички са това.
Тогава колите не са се правели чак толкова от икономисти, да спестят от всичко...а от инженерите...

A кое те наведе на мисълта, че ми се четат и тия глупости? И защо изобщо си мислиш, че можеш да водиш нормален разговор с мен? Все още мисля, че си дебил и лайно от руско благородническо потекло, каращо немска дърта машина, работещо за 1200 лв (и което е по-лошо гордеещо се с тва).

Не сме приятели бе, дръж се малко на положение ;)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Silvering написа:

И защо изобщо си мислиш, че можеш да водиш нормален разговор с мен? Все още мисля, че си дебил и лайно от руско благородническо потекло..

И аз си мисля така за теб, просто се преструвам за пред Лин. Не ми проваляй прикритието.
Пробвал ли си да си смениш дъската в главата? За 2 часа ще можеш ли?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, _слънце_ написа:

Където стрелна - Дупка става .... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мисля така за теб, просто се преструвам за пред Лин. Не ми проваляй прикритието.
Пробвал ли си да си смениш дъската в главата? За 2 часа ще можеш ли?!

Защо се преструваш за пред нея. Мислиш, че няма да те хареса такъв, какъвто си ли?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото никой не обича да гледа караници.

Ама нея я няма, че да гледа. Та защо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, _слънце_ написа:

Тоя Притеб не го познавам и не мога да я пусна ей така...

никой не те пита 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Silvering написа:

Ама нея я няма, че да гледа. Та защо?

Добре, тогава Шведски работнико в хигиенния бизнес..Почвам те като Изабел дъ грейтия... По-добре ли ще ти е?
Да идвам ли да хвърлям салфетки в Швеция и да ти гледам сеира как минаваш след мен с лопатката и метлата да ги чистиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БМВ -то отиде да си изразходва Сексуалната Енергия .. като се върне пак го почва ....

на почивки така ... да не го преуморява ... :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _sirena_ написа:

БМВ -то отиде да си изразходва Сексуалната Енергия .. като се върне пак го почва ....

На БМВ-то му спряха нета..Нямаше пари да си го плати! Гледай ние теб да не те почнем..Може и да ти хареса, лелче!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, тогава Шведски работнико в хигиенния бизнес..Почвам те като Изабел дъ грейтия... По-добре ли ще ти е?
Да идвам ли да хвърлям салфетки в Швеция и да ти гледам сеира как минаваш след мен с лопатката и метлата да ги чистиш?

Не мога да те разбера. Дори наистина да работех това, какво лошо има? Чакай да ти разкажа една история. Наредил съм се тука на опашка в една държавна институция и си чакам реда. Отзад на опашката се нарежда едно афроамериканче с работни дрехи, от които личи, че работи в строителството. Някъде към 12 и нещо на обяд. Та случи се следното: всички на опашката му дадоха реда си, включително и аз. Аз тогава не знаех защо де, гледам другите го правят, викам си някъв обичай социален. Как да е, после попитах едно шведско момиче пред мен дето беше защо стана каквото стана. Момичето каза следното: Момчето беше с работни дрехи, значи работи и плаща данъци, полезен е на обществото, не е пиявица, не е на помощи. Такива хора тука се уважават от всички.

Извод някъв ще си извадиш ли?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, simtech написа:

На БМВ-то му спряха нета..Нямаше пари да си го плати! Гледай ние теб да не те почнем..Може и да ти хареса, лелче!

той щом има да си напълни резервоара до горе едва ли  няма да има пари нета да си плати .

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леля е тази , която ти прави кафето сутрин , тъпан .. :D

преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:

сирено изниверяваш ли ми ? :angry22:

Не повече от теб .. :lipstick:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _sirena_ написа:

на почивки така ... да не го преуморява ... :)

Той Симича и сам мое се почне, не му треа никой. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _слънце_ написа:

A трябва момко, трябва...

дай да питаме сирена!

сирена, има ли нужда да питаме слънцето ?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Silvering написа:

Не мога да те разбера. Дори наистина да работех това, какво лошо има?

Извода е, че нямаш пари, за тва за нищо не ставаш. Отивай си купувай къща в Доминикана, човек да ставаш... :D
А принципно..нямам проблем и с този вид работници..Но нали си много важен..Как ще се хванеш с подобна работа..
А иначе в БГ можеше нещо повече да правиш...
Знаеш ли кое ме е яд. Ще ходим да им слугуваме на тия бетери и да им работим..ЩО? Да се шибат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване