Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 11 минути, BMW Маниак написа:

И това не е кога съм ходил по почивки а изглед от терасата минс басейна
Ама него съм ти го оставил за зимата като сложиш ушанката.

Докога с тия клаустрофобични снимки. Дворът в затворите е по-широк и по-поддържан. Къде ще си държа и разхождам конете?

Под 10 000 кв.м. не ме занимавай. Къщата най-малко с 6 спални и 6 бани.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 12 минути, _слънце_ написа:

И после да не мойм да спим...

Многорог ли каза? :D

Тиху , че ей ся ше ни заклеймят като фантазьори .. :D

Многорог и аз не съм виждала . :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Лин написа:

Много пък страхлив си станал. Не те познавам като такъв:whist:

Тихо да не чуе Живко, че жална ми майка. Ше ми се нахвърли като лешояд. Ми страхлив съм. Нямам проблем да вляза в циганско гето и да наритам няколко мангала, да си изям боя. Ама като се сетя как изпъква оная вена на челото ти като си бясна и каисиите ми се свиват до размерите на  житно семе. Ходих и на терапия, уж имаше някакъв успех, тогава се появиха сънищата.. :D

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дъжд написа:

Докога с тия клаустрофобични снимки. Дворът в затворите е по-широк и по-поддържан. Къде ще си държа и разхождам конете?

Конете ще си ги оставиш в конната база къде ти я показах вчера. Ако може да си плащаш таксите за тях разбира се.
Ама тия твоите коне де са още на картинки в нета може да си ги държиш и в макбука.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Silvering написа:

Бате, като ударя няколко ракии изобщо няма да има нужда да ме маскираш. Проблема ми е, че тогава съм напълно неспособен да водя ръкопашен бой, тъй че ше разчитам на твоята закрила.

Нема се пуашиш копеуе

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ivo23 написа:

Нема се пуашиш копеуе

Ясно, ше ядем бой и двамата, заради мене. После аз ше ям бой от тебе. Тва изобщо не е приятелство, да знаеш.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дъжд написа:

Дворът в затворите е по-широк и по-поддържан.

Беше я дал под наем на един немец ама сега е празна. Идва градинар веднъж в месеца. Собственика има имоти на други места и не живее тук.
За това си и помислих че може да ти я продаде тънко. Тънко за твоите представи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Silvering написа:

Тихо да не чуе Живко, че жална ми майка. Ше ми се нахвърли като лешояд. Ми страхлив съм. Нямам проблем да вляза в циганско гето и да наритам няколко мангала, да си изям боя. Ама като се сетя как изпъква оная вена на челото ти като си бясна и каисиите ми се свиват до размерите на  житно семе. Ходих и на терапия, уж имаше някакъв успех, тогава се появиха сънищата.. :D

:Dеротичните ли

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, дъжд написа:

Под 10 000 кв.м. не ме занимавай. Къщата най-малко с 6 спални и 6 бани.

И такава може да се намери само трябва да си намериш балама да ти я купи. А вече не си първа младост и няма да е лесно.
Ако мислиш че младочето ще ти купи имот къде съм аз си заложила на куц кон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Конете ще си ги оставиш в конната база къде ти я показах вчера. Ако може да си плащаш таксите за тях разбира се.
Ама тия твоите коне де са още на картинки в нета може да си ги държиш и в макбука.

Аз съм много добър шахматист, Изабел. Отлично знам кое, кога и как. 

Предупредих, че яко ще си паднете на физионимиите, но пък няма да ви е за първи път.

Дотогава доволно ще се подсмихвам под мустак и ще поддържам огъня.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи в кой шахматен сайт имаш регистрация и да премерим сили? Да не се окаже че и шаха ти е на нивото на конете че почвам да се плаша.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Лин написа:

:Dеротичните ли

Не, ако бяха еротични щях да ходя по барове и курви, не на терапевт. Сънищата с "Вената".  Не приличат изобщо на сънища, все правя нещо ежедневно, приготвям си вечеря, мия си банята, простирам си прането, и все в един момент изскачаш ти.. с вената, пулсираща с голяма честота, а аз като се загледам в нея и почва да ме боли собствената глава, суицидни мисли ми навлизат и почвам да търся чили сос и лимони, първото го ям като хляб, второто го изтисквам в очите си. Ако след тва съм оцелял смъркам черен пипер и се довършвам. И накрая се будя с писък в леглото, потен, изплашен, сам. Кучето ми даже не е при мене, действаше ми успокояващо. Изобщо, подложен съм на ненормален стрес. :D

Предупредих, че яко ще си паднете на физионимиите, но пък няма да ви е за първи път.

Дотогава доволно ще се подсмихвам под мустак и ще поддържам огъня.:D

Честно да ти кажа и преди ми е чупен носа, та не виждам кво толкоз заплашваш. ;)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Silvering написа:

Ясно, ше ядем бой и двамата, заради мене. После аз ше ям бой от тебе. Тва изобщо не е приятелство, да знаеш.

Мен няма да ме биете нали?

P.S  Иво каза, че сме чисто луди и изчезна в банята 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Silvering написа:

Не, ако бяха еротични щях да ходя по барове и курви, не на терапевт. Сънищата с "Вената".  Не приличат изобщо на сънища, все правя нещо ежедневно, приготвям си вечеря, мия си банята, простирам си прането, и все в един момент изскачаш ти.. с вената, пулсираща с голяма честота, а аз като се загледам в нея и почва да ме боли собствената глава, суицидни мисли ми навлизат и почвам да търся чили сос и лимони, първото го ям като хляб, второто го изтисквам в очите си. Ако след тва съм оцелял смъркам черен пипер и се довършвам. И накрая се будя с писък в леглото, потен, изплашен, сам. Кучето ми даже не е при мене, действаше ми успокояващо. Изобщо, подложен съм на ненормален стрес. :D

:D :D докарваш ме до...мускулна треска на коремните мускули

Не знаех, че си толкова извратен 

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _sirena_ написа:

:idea: от това е ...

Греби към Островът и ме чакай .. :shy11:

И аз имам ключ за там.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Лин написа:

Мен няма да ме биете нали?

P.S  Иво каза, че сме чисто луди и изчезна в банята 

Ако криеш ракията, щи счупя носа. Но приемам подкупи де, под формата на мезета. Щот съм корумпиран. Заради такива като мене тая държава няма да се оправи.

Изкрещи му ако обичаш от там, дето си, че "Сапуна трябва да се мие след употреба!" :D

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шахматистката да не забрави шаха че не я виждам?

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

И аз имам ключ за там.

... амиии .. Ние с дрехите ... :D

когато искаш - си влизаш ... ти си у вас си .. :mark:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване