Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 6 минути, _sirena_ написа:

... амиии .. Ние с дрехите ... :D

Е докога с дрехите ?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 7 минути, Лин написа:

:D :D докарваш ме до...мускулна треска на коремните мускули

Не знаех, че си толкова извратен 

Виждаш ли тънката разлика.. "не знаех, че си толкова извратен" и "не знаех, че си извратен". Иска ми се да съм напълно откровен с теб, но всеки път като се погледна в огледалото и виждам тая твоя вена на моето чело. И не само това.. завладява и съседните вени, капиляри и всякакви други кръвоносни съдове. Всичко почва да пулсира, главата ми се надува като от реч на Живко в подкрепа на сталинизма, вътречерепното ми налягане се покачва, ушите ми почват да пукат все едно се издигам със самолет. Получавам сърцебиене, тремор, обрив под ноктите и нещо като мини нервна криза на личноста. Съсипваш ме. А като се сетя, че Иво няма да измие сапуна и ми се доревава направо. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Silvering написа:

Ако криеш ракията, щи счупя носа. Но приемам подкупи де, под формата на мезета. Щот съм корумпиран. Заради такива като мене тая държава няма да се оправи.

Изкрещи му ако обичаш от там, дето си, че "Сапуна трябва да се мие след употреба!" :D

Мисля да му го прошепна в леглото. Се чуди откъде ми е дошло :D После теб ще накисна разбира се 

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Е докога с дрехите ?

Девица Бавно се Съблича ....:D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Лин написа:

Мисля да му го прошепна в леглото. Се чуди откъде ми е дошло :D После теб ще накисна разбира се 

Fuck, тва е страхотна идея. Притискаш се към него, правите квото правите и в кулминационния момент доближаваш устни до ушето му и прошепваш: Изми ли сапуна след като го ползва??? Антон пита! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Silvering написа:

Fuck, тва е страхотна идея. Притискаш се към него, правите квото правите и в кулминационния момент доближаваш устни до ушето му и прошепваш: Изми ли сапуна след като го ползва??? Антон пита! :D

Представям си как искаш да го провери дали си е измил задника...

Цитат

Притиска се към него, правят квото правят и в кулминационния момент, когато двата пръста изневиделица са вътре,  устните не толкова нежно изкрещяват: Изми ли си задника??? Антон проверява!

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, algor написа:

Представям си как искаш да го провери дали си е измил задника...

:D:D:D Ето за тва си модератор! Мисля да ти издигна отделни кандидатури и за администратор и Крал. Лично ще ти водя кампанията, от алтруизъм. You've made my day :)

P.S. Къде са ми кецовете, мутант?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дъжд написа:

Упс…защо така никой не споменава повече нищо за коне?

Добре, че поне Сиренчето е тук с Еднорога. 

Я кажи къде погребахте Рицарят на Печалният Образ ... :(

гледам не само сте  свалили "пагоните му " , ами и изчезнал Безкрайно ..:(

И на Чечи сте му сгънали чадъра ...  мъка , мъка .. ся къде да им чета философските напъни ..оп ,....Творения ...:clown:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bornofash написа:

Дали хапе

Апи ми, толкоз уапани от кон тука, ти кой мислиш гай свършил ?

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _sirena_ написа:

И на Чечи сте му сгънали чадъра ...  мъка , мъка .. ся къде да им чета философските напъни ..оп ,....Творения ...:clown:

Мда, с байчето ставаше мохабед...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Реджеп Иведик написа:

Апи ми, толкоз уапани от кон тука

уапани и изпущани от щъркалите хахаха

:lol6:

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _sirena_ написа:

Аз разбирам от сюрреализъм, а ти от Еднорози. Дай да се съсредоточим само върху нещата, в които имаме по-солидни познания.

Любопитен е следният феномен - в този форум Еднорозите са обективно и реално съществуващи и никой не подлага съществуването им под съмнение. Ако това е форумният критерий за реалност, то признавам, че аз солидно съм изостанала в умственото си развитие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, _sirena_ написа:

... амиии .. Ние с дрехите ... :D

когато искаш - си влизаш ... ти си у вас си .. :mark:

О, то това станало като обществената пералня.:eek:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дъжд написа:

Аз разбирам от сюрреализъм, а ти от Еднорози. Дай да се съсредоточим само върху нещата, в които имаме по-солидни познания.

Любопитен е следният феномен - в този форум Еднорозите са обективно и реално съществуващи и никой не подлага съществуването им под съмнение. Ако това е форумният критерий за реалност, то признавам, че аз солидно съм изостанала в умственото си развитие.

Разбира се  .. Задължена съм ти ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Реджеп Иведик написа:

Апи ми, толкоз уапани от кон тука

...тОй кОньъ нЕ сАл Апи.....мИ И кЪрля фЪч. ТъкИъ Ъперкъти прАй.чИ.....нъпрАу сЪ брОй дУ 10-сит:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _sirena_ написа:

Резултата какъв е ?

Бием ги кат маче у дирек ! 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

О, то това станало като обществената пералня.:eek:

Е що не пробваш да влезеш тогава ?   

Само трима сме , а трима Общество не правят . :D

И забелязваш ли как ми "пазят честта " , а ?  :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване