Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Реджеп Иведик написа:

Ама те добрите не го нападат затуй, ами щото е пушещо месо от оредяващите редици на душманите. Се на първа фронтова линия се ръга да ги защитава.

Ами този дето го напада от кои е ?

Чак са трудни за четене като се подкарат ;)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Случайно или не разпознавам мои лафове и изрази

Ако беше чел Йовков, и негови щеше да разпознаеш. Добрата литература е 99 % кражба и 1 % пладнешки грабеж !!!

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, BMW Маниак написа:

Да не съм го крал ? Решил съм, резнал съм го и съм доволен. Жена ми остави по младото си с 25 години от мен гадже точно заради това че съм го решил да си го резна.А на Симката рязан или не рязан даже и за пикане не става понеже се опръсква постоянно и ходи като опикан.

Не каза го. В нашият край се режат само циганите, които не знаят на българите ли подражават или на турците.
Резаците не са българи, не те зачитам за етнически българин. А аз съм расист, нали знаеш?
А тоя дето те е правил все е бил рязан и се е опикавал.
Сам не се усещаш как за пореден път нареждаш баща си.
Значи баща ти е бил неудачник, който се е опикавал. :D
Щото е нямал пари, значи по твоя дума е бил мзиерник и е миришел на урина, щото не се е рязал.
Оставила гаджето си..Значи жена ти е по-куха и от теб, да знаеш!

преди 16 минути, BMW Маниак написа:

То заради жени (предполагам не трътки от тежката категория) са ставали воини и революции аз заради това че съм подострил вълшебната пръчка за да я направя по вълшебна в голям грях влязох!

Като е патка, която иска да се режеш осакатяваш, значи не си заслужава усилието.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, The*fiery написа:

Чак са трудни за четене като се подкарат

Ами уж ни помага, ама малко ни излага със солен изказ и дръпнат характер

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, The*fiery написа:

В последно време по необясними за мен причини ме напада дамата с каруцарските коне. Направо в гъза ми бръкна като каза че само единият от конете й струвал колкото всичкото ми коли и имоти. А говорим за баш каруцарски коне. Тоест тя ми оцени тези неща за по малко от 200€ а накрая се оказа че и коне няма.
Експериментирала си жената докато гледала бетонното гето пред нея намиращо се в евтин португалски квартал.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Експериментирала си жената докато гледала бетонното гето пред нея намиращо се в евтин португалски квартал.

Ти живееш в гетото в АД-а, не се прави.
Ето те и теб..Караш Юго.. :D

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, simtech написа:

Оставила гаджето си..Значи жена ти е по-куха и от теб, да знаеш!

Това е страха на невзрачния мъж по паспорт. Да не би жена му да го остави заради някой като мен. Разбираемо е. Ама ти първо си намери жена и после почни да се притесняваш дали няма да се огледа в някой по така.

преди 15 минути, simtech написа:

Резаците не са българи, не те зачитам за етнически българин. А аз съм расист, нали знаеш?
А тоя дето те е правил все е бил рязан и се е опикавал.
Значи баща ти е бил неудачник, който се е опикавал. :D
Щото е нямал пари, значи по твоя дума е бил мзиерник и е миришел на урина, щото не се е рязал.

Я пак си събери мисълта че нищо не ти се разбра. Трепериш и пишеш.
Той не ме бил зачитал !!! Бошкееее. Кой си ти ве ? Човека с колата в движение ? ха ха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, BMW Маниак написа:

Огледалата са за реставраторките де отделят по няколко часа дневно пред огледалото за да реставрират до колкото е възможно пораженията от годините. Аз огледало имам само в банята за да се обръсна.
п.п. Жена ми също не ползва огледало понеже е млада и чаровна. Добре изглежда и без да си е измазала фасадата.

Огледалата са за това, човек да има реална преценка за физическия си носител и възможностите му за котиране на пазара, съобразно възрастта и ума му. Теб, ако те сложим до някое младоче, ще се разплачеш - то е повече от ясно. Но за гладните доменикански жени е важно да си имат един мъж, който да ги изхранва, и млад любовник, който да им доставя останалото. Ти това го знаеш и за това им въртиш манипулативни номера.

Проблемът, драги, е, че всеки път, когато се сравняваш с мен, си в губеща позиция. Нито по външен вид можеш да ме биеш, нито по банкова сметка, нито по интелект, нито по чувство за хумор, нито по оригиналност, нито по ерудиция, нито на шах…Може да си царят на гаргите, но поради това орел от теб няма как да стане - не ти е заложено от природата. Приеми този факт и бъди щастлив с това, което си. Спри да гледаш какво има в паничките на другите и те ще спрат да ти ги нахлупват на главата. :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, BMW Маниак написа:

предполагам не трътки от тежката категория

Хах, малко трудно ръст 176 см минава за трътлест, но това не пречи на ниските, плешиви гарги да грачат зловещо.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Това е страха на невзрачния мъж по паспорт....
Я пак си събери мисълта че нищо не ти се разбра. Трепериш и пишеш.

Аз съм "взрачен" и поне приличам на мъж - имам катинарче, а не рязан инструмент като еничар.
Кажи..сега..баща ти няма пари, ти син на неудачник ли си тогава? Който се опикава всеки ден?
Не те зачитам, еничарю, османец такъв.
Преди 20 години такъв ли си бил?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, BMW Маниак написа:

В последно време по необясними за мен причини ме напада дамата с каруцарските коне. Направо в гъза ми бръкна като каза че само единият от конете й струвал колкото всичкото ми коли и имоти. А говорим за баш каруцарски коне. Тоест тя ми оцени тези неща за по малко от 200€ а накрая се оказа че и коне няма.

Знаех си, че ти приседна. :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, The*fiery написа:

Нещо пренебрегвана ли се чувстваш...не ми се занимава с теб :no-no:

Правя ти услуга - разсейвам параноята - да не те пишат душманка, а просто здравомислеща. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, simtech написа:

Не каза го. В нашият край се режат само циганите, които не знаят на българите ли подражават или на турците.

Обрязването е и личен избор. И този избор може да бъде направен от всеки. Без значение раса, вероизповедание и т.н.

И в това няма нищо лошо. И не пречи на никой. На теб пречи ли ти всъщност?

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, simtech написа:

Той за много неща не се усеща, горкия, и сам става за смях. Ние сме само дърветата, в които сам се блъска.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, дъжд написа:

Огледалата са за това, човек да има реална преценка за физическия си носител и възможностите му за котиране на пазара,

Аз много добре си знам цената на пазара и за това не ми трябват огледала.

Теб, ако те сложим до някое младоче, ще се разплачеш - то е повече от ясно.

Във момента практиката показва че те плачат като им крада жените.

Но за гладните доменикански жени е важно да си имат един мъж, който да ги изхранва, и млад любовник, който да им доставя останалото.

Тука много точно се описа. Мъжа ти сама знаеш че не те е докосвал от години и с парите му си набавяш това кое ти липсва в леглото.
Бълнува из форума за някакви младочета ама нищо не си показала а аз млади жени бол съм показал. Че и миски а не случайни.

Проблемът, драги, е, че всеки път, когато се сравняваш с мен, си в губеща позиция.

Под нивото ми е да се сравнявам с меркантилна жена която всеки мъж може да си позволи да закупи. Е не говоря за клошари като Симката.

Нито по външен вид можеш да ме биеш, нито по банкова сметка, нито по интелект, нито по чувство за хумор, нито по оригиналност, нито по ерудиция, нито на шах

Добро чувство за хумор. Банковата ми сметка е празна. Тоест там може и да ме биеш. Всичко къде влезе като печалба от инвестициите се влага отново в инвестиция. Пари в сметка е грях да се държат. Парите трябва да работят за мен а не за банката. Ама ти няма как да го проумееш с твоя интелект.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, simtech написа:

Нищо, мислех да реша главата на БМВ-то със секира. Екзекуция в стил Средновековие.. :D

И защо? С това светът по добро място за живеене ли ще стане?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Тука много точно се описа. Мъжа ти сама знаеш че не те е докосвал от години и с парите му си набавяш това кое ти липсва в леглото.
Банува из форума за някакви младочета ама нищо не си показала а аз млади жени бол съм показал. Че и миски а не случайни.

Знам, недопустимо е за твоят мастърмайнд, че аз съм тази с парите. Но не плачи на чужд гроб, а внимателно си полирай рогата, които ти слагат, докато  пишеш плоски постинги във форума. Неслучайно не си постна муцунката, ако беше убавец, досега хиляда пъти да си се развял.;)

преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Добро чувство за хумор. Банковата ми сметка е празна. Тоест там може и да ме биеш. Всичко къде влезе като печалба от инвестициите се влага отново в инвестиция. Пари в сметка е грях да се държат. Парите трябва да работят за мен а не за банката. Ама ти няма как да го проумееш с твоя интелект.

Да, честния бизнес не се върти под масата, а по банков път. И да, ти няма как да го знаеш, защото никога не си бил бизнесмен, а най-проста делавера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Лин написа:

Обрязването е и личен избор. И този избор може да бъде направен от всеки. Без значение раса, вероизповедание и т.н.
И в това няма нищо лошо. И не пречи на никой. На теб пречи ли ти всъщност?

Не е вярно, обрязват се османци, еничари, не етнически българи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Лин написа:

Обрязването е и личен избор

Е, щом е избор, начи мога и да не се обрязвам.

• Харесване 3
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, дъжд написа:

Хах, малко трудно ръст 176 см минава за трътлест, но това не пречи на ниските, плешиви гарги да грачат зловещо.:D

Ами че тя жена ми де няма 18 още е с този ръст ама е 54 килограма.
Тоест ти си ниска за килограмите си къде ни ги спести много тактично.
Кого се опитваш да финтираш с евтини номера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Не е вярно, обрязват се османци, еничари, не етнически българи.

Обрязват се и мъже, които го правят поради причини , нямащи нищо общо с това което , ти искаш да кажеш

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Лин написа:

И защо? С това светът по добро място за живеене ли ще стане?

Лин, светът ще стане по-добро място за живеене..Ако има повече ЛИН и по-малко БМВ-та..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване