Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Лин написа:

Ами...няма да му пристана 

Ами...приседни му. (Това е в кръга на шегата)

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 8 минути, Лин написа:

Ех, неудобно ми е така...

Остави го да си пробва човека не му секвай ентусиазма.

преди 15 минути, simtech написа:

Няма нито една причина някой нормален да го направи, освен по етнически или религиозни причини.
Това е все едно ти да си отрежеш клепачите на очите, защото така било по-готино.
Схващаш ли, че няма никаква логика?

Задръстен и тясно скроен човек като теб няма ка да намери логика. Не я търси. Зелен си още и зелен ще си останеш.

Трябва повече да контактуваш с жени които имат богат сексуален опит а не такъв нулев като твоя.

Ние нали с жената постоянно се крием от деца че дал господ. И тя понякога ми казва че нямаме време защото децата са от вън и може всеки момент да влязат а  сина като види че вратата в заключена слага стълби и влиза през рамката на стъклото на банята и влиза с боен вик баш понякога като сме на калъп.
Та аз нали дал ми бог чар и слово все и викам "аве на бързо ве за 5 минути"
- Знам ги аз твоите 5 минути ...

А ти симка само докато четеш постинги и си готов изцапал слипа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, simtech написа:

Някой като че ли те пита. Ако искам, багажника на колата голям... :D

Да се чувства като в кабрио?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, simtech написа:

Природата ти е дала клепачи. Щеше ли да ти е хубаво родителите ти бяха решили да ти ги отрежат във възраст, в която дори не помниш?

Не , нямаше да ми е хубаво. Но ако, аз по някакви си мои причини (колкото и безумни да са за останалите), реша да го направя- ще съм доволна от стореното 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Лин написа:

Но ако, аз по някакви си мои причини (колкото и безумни да са за останалите), реша да го направя- ще съм доволна от стореното 

Човек който сам си вреди не е с всичкия си, разбираш? То има и такива, които си режат вените....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ExaFlop написа:

Да се чувства като в кабрио?

Мъжки времена

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, simtech написа:

Добавяме към листата и педофилия, така ли?

В Домениканата е голяма трагедия. Момичетата започват да работят още от 6-годишни. Родители карат децата си да проституират, защото няма как да изхранят цялата челяд. В такива условия няма морал, защото е въпрос на чисто оцеляване. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, simtech написа:

Някой като че ли те пита. Ако искам, багажника на колата голям... :D

Ако изчезна, поне ще знаят къде да ме търсят :D

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Лин написа:

Ако изчезна, поне ще знаят къде да ме търсят :D

Така е...РАЗби ми сърдцето. Нема да мога да го преживея. Скачам с колата в Бургаския залив. :(
Ама ти ще бъдеш в багажника като скачам, така да знаеш!!!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Лин написа:

Ами...няма да му пристана 

То трябва да не си със всичкия си ако му пристанеш на този.
Аз съм му казал къде и при коя има реален шанс ама той още мисли че има време и може да си мечтае. А след като се усети че е никому ненужна стока и се ориентира ще е много късно. Тя и без това другарката вече няма живи съученици а какво ще е след някоя друга година само Бог знае.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, simtech написа:

Човек който сам си вреди не е с всичкия си, разбираш? То има и такива, които си режат вените....

И с какво те нараняват теб, тези режейки си вените?

преди 5 минути, simtech написа:

Така е...РАЗби ми сърдцето. Нема да мога да го преживея. Скачам с колата в Бургаския залив. :(

:Dзаедно до самия край

колко романтично...

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, simtech написа:

Не каза го. В нашият край се режат само циганите, които не знаят на българите ли подражават или на турците.
Резаците не са българи, не те зачитам за етнически българин. А аз съм расист, нали знаеш?

ха, ха 

това ме кефи...ъ-ъ-ъ...тъй де, с пълно основание моя изкарам крокодилските си зъбки
:lol6:

аве, ти нали се хвалеше с високото си айкю и не знаеш тази малка подробност, че обрязването е въпрос на религия а не на етнос
сред циганите са различни религии, а вероятно още по-малко знаеш, че Ромския етнос е един от многото етноси под общото название цигани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

То трябва да не си със всичкия си ако му пристанеш на този.
Аз съм му казал къде и при коя има реален шанс ама той още мисли че има време и може да си мечтае. А след като се усети че е никому ненужна стока и се ориентира ще е много късно. Тя и без това другарката вече няма живи съученици а какво ще е след някоя друга година само Бог знае.

Кой си ти, че да определяш кой има или няма? М?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дръндю написа:

и не знаеш тази малка подробност, че обрязването е въпрос на религия

Това тотално не е вярно. Имам информация, че цигани, които правят баници и боядисват яйца се обрязват.
Защото и те не знаят какви са точно... Ако имаха етническа идентичност и свои традиции...

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, дъжд написа:

поне пък определяш кой и къде има морал и няма .

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, simtech написа:

Аз съм ти казал че с разбитата ти от комплекси психика ти си агресивен и опасен за себе си и за околните.
Добре че и не разрешават на такива перковци като теб лично оръжие че бая поразии ще натвориш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дъжд написа:

После, кой почвал първи. Сега що звъни като не го натискат

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Аз съм ти казал че с разбитата ти от комплекси психика ти си агресивен и опасен за себе си и за околните.

Не е вярно. Не съм агресивен. Знам само 101 начина да те пречукам без да те намери полицията :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Няма къде да бягаш. И аз няма да тичам! Имам немска овчарка. Само й казвам ДРЪЖ и сама ще те върне.  ;)

Животинките ме обичат. Ще я очаровам и скоро ще забрави кой си бил ти :lol6:

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Yvan Sergeev написа:

поне пък определяш кой и къде има морал и няма .

Моралът не съм го определила аз. Това е социална конструкция, приета по договореност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване