Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

• Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 9 минути, haidukpikaso написа:

има песък нъл оди дъ съ цъмбурва

...SiO2....И трЕъ скрЪцъ,кЪт пИшиш...

преди 41 минути, Мо_хи_ни написа:

Мъже под чехъл

...чЕхъл нАд мЪж.....сЪшту стАъ...И дубрЕ,чИ нИ Ъ ...тучИлкъ:biggrin:

преди 1 час, Мойра написа:

Защото мъжете много обичат да се сравняват с другите мъже, затова :P:cheers:

КункурЕнциъ зЪ ''Алфъ думинАнтъ''.....дьЕ сЪ кАй ''Акфъ мъшкАр''.МЕрки,скУбъни,Апъни,кютЕк...крЪф сЪ лЕй(ивукЮциътъ гУ Ъ з'мИслилъ).........И накрая само един....''пикае олио и сере бишкоти''!!!:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, _слънце_ написа:

Нищо не разбирате вие жените. Викам: "Жена, нещо ми става!"  Пък тя ми вика: "Нищо ти няма."   Ебаси... alone again.

нищо ти нема 

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:
най-големите комплексари са тия - измислят си фантазират си, пък иначе са под чехъл хахаха

:lol6:

Много ме кефите ей такива де всичко ви се вижда фантазии защото съдите по себе си. Няма как да ти го побере пипето че има хора които получават всекидневни оферти за секс от най различни представители на отсрещния пол.

ей на гледай и злобей ама аз не съм лек мъж

Spoiler

2e7709e8887dc5545ce82d0d1e13910e.jpg

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

да си припомни бре :D 

май-май Изабел ни е взел за пълни идиоти. повече няма се обаждам, да не му развалям впечатлението. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мо_хи_ни написа:

Хм, не знаех, че когато една жена не помни кой си и защо стои телефонният ти номер в телефона й, трябва да се брои като покана за секс. :giggle1:

И ти ли така се успокояваш ?
Много си далеч от истината а се правиш на веща.
Първо е взела от някъде телефона ми и се прави на разсеяна. Имала го в указателя си !!! От къде ма Йофке ? Нали трябва да започне разговора от някъде.
Някоя от многото ми фенки в района но пак ти казвам за не съм лек мъж. Не съм слънце за да огрея всички.
Е сега ако изглеждаше по добре можех и да размисля ...
Нарочно не съм си изтрил чата че като го види жена ми да си знае че ако ме изтърве има кой да ме намами и да ме утешават.

преди 5 минути, Мо_хи_ни написа:

май-май Изабел ни е взел за пълни идиоти. повече няма се обаждам, да не му развалям впечатлението. :D

Всъщност ти се правиш на разсеяна. За да поддържаш театъра в темата.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Нарочно не съм си изтрил чата че като го види жена ми да си знае че ако ме изтърве има кой да ме намами и да ме утешават.

ахахаха, ако с подобни плитки манипулации смяташ да я задържиш да не хване гората…ти желая успех. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Мо_хи_ни написа:

ахахаха, ако с подобни плитки манипулации смяташ да я задържиш да не хване гората…ти желая успех. :D

Аве тя гледа да ме задържи щом иска да си маха спиралата с предтекст че и бъркала цикъла ...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Аве тя гледа да ме задържи щом иска да си маха спиралата с предтекст че и бъркала цикъла ...

в такъв случай, щом ти е в кърпа вързана, какво се опитваш да докажеш? че все още се котираш на пазара ли? или те гони страх да не те изоставят и се подсигуряваш? умирам от смях с тебе, ей!:lol6:

твоите стратегии, бате, са като за втория срок на 6-ти клас. връзка, която се крепи на подобни "игрички", няма да изкара дълго. няма да кажа, че не ти подхожда на възрастта, че ще се засегнеш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Мо_хи_ни написа:

че все още се котираш на пазара ли?

Всъщност да. Понеже тя също има доста фенове и аз трябва да не изоставам от нея. Тоест да не си мисли че е единствената която  търсят.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Всъщност да. Понеже тя също има доста фенове и аз трябва да не изоставам от нея. Тоест да не си мисли че е единствената която  търсят.

Не е това начина обаче. Това са елементарни майнд геймс. На подсъзнателно ниво жените усещат мъжката несигурност и ще те оглозга до кости, ако сам не намериш начин да се справиш със собствените си страхове. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Мо_хи_ни написа:

Не е това начина обаче. Това са елементарни майнд геймс. На подсъзнателно ниво жените усещат мъжката несигурност и ще те оглозга до кости, ако сам не намериш начин да се справиш със собствените си страхове. 

Може ли един съвет от вашата практика или от това де работите по професия и ако може безплатен. Или дето се казва за без пари толкова.
Колкото да имам идея а от там на сетне ще импровизирам.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Помните ли като се подигравахме на простите и неграмотните, че не могат да си пуснат интернета? Сега като го превзеха, май не е толкова смешно.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мо_хи_ни написа:

На подсъзнателно ниво жените усещат мъжката несигурност

Не си въобразявай глупости - мъжете , като всяко животно също усещат ! Дори нещо повече ...

Връщам се посред нощите от бридж-събиране (карти) . Главата ми "гори и пламъци хвърля" , че голям пердах ме биха (и с някой друг лев ме завлякоха)....На средата на пазара от където минавам за дома , седи едно яко куче , ръмжи и ми се зъби (а това не е знак за благост) . Малко зад него още две . Как съм ги погледнал ,без дума да продумам , аура ли видяха някаква - подвиха опашки и избягаха...

Искам да кажа , че е двупосочно - "да мачкаш противника на масата" е професионален израз за средство на психологично въздействие , както и да го предразполагаш да върши глупости....:)

П.П. Иначе по принцип с никакво куче проблеми нямам да се "разбираме".....и други случаи имам .

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве разправям аз на нашата форумна психоложка че хабер си няма от това де работи ама тя се напъва да прави анализи и да казва на бялото черно.

Spoiler

Аве разправям аз на нашата форумна психоложка че хабер си няма от това де работи ама тя се напъва да прави анализи и да казва на бялото черно.

Така наложи се да вляза в роля ама не за да видя до къде мога да стигна защото аз добре знам до къде мога да стигна и тинейжерките ги чета като вестник. Толкова са ми ясни ама форумни експертки ме убеждават да не си въобразявам че било грешка и прочие!!!

Не ми е в стила ако някоя не е мой тип да я разигравам и да си играя с нея ама само за да видим кой е прав приех тази гнусна игра.

Оказало се че телефона бил на една нейна приятелка (стара транзитно преминаваща другарка още кога беше слабичка) и номера ми останал там.

Сега вече ще трябва да трия чата че ако ме барне жена ми с този чат ще си помисли че съм свалил летвата. Баси правя впечатление на лек мъж само за да доказвам очевадни неща. Сега тая няма да ме остави на мира. Вече почна да ме притеснява докато правех снимките на екрана. Баси как може да си въобрази че ще ме вкара в леглото !!! Жени !

547c4ba75318cdd7951f450eeddb5e49.jpg

ccfe564e9c96a8a4e64d28ac838d8f84.jpg01e45dbce19cb589c89f03779210b57f.jpg

9a2628ca38fc9780db047e426153bc74.jpgc45b3487e502771991219363ed14387b.jpg

01c620b39a542d3541710a587bdbcabe.jpg31253be9a3344e4d1b494d03eea171f1.jpg

ebe09ef7d89a0e8c2c0596ebb1698e32.jpgdcde018d70266aae3180b0a7b27ba762.jpg

1e400fe45e80a9ea8a76c213a000ef73.jpg52ac6263f3c045d89c2cccf8f11680b1.jpg

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Бенисима сложи ли очила от тоз компютър от сутрин до вечер? Представям си те!:D

Очилата правят жените още по-сексапилни :P

Добро утро :newspaper:

Усмихнат ден!

• Харесване 7
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, _nib_ написа:

Добро дъждовно утро.

1426428053_9ac5f77be138fae7616f3e5ae4c80

тва мойти боблаци връщай ми ги

• Харесване 7
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване