Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 5 минути, аm-аm написа:

Да си легнем тогава...

Не ме завивай. Жега ми е 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Лин написа:

и го играй лошия комшия:lol6:

Не ви ли е срам?Какви са тези викове по това време?:ohmy:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The*fiery написа:

То затова човек да го е страх да лайква, че някои все в лайката свряни и чак изводи правят:ohmy:

Лайковете трябва са анонимни, инак се стига до сегрегиране, фракции в партията се създават.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, другарю Ленин.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Не ви ли е срам?Какви са тези викове по това време?:ohmy:

Яко влизаш в образ 

преди 4 минути, аm-аm написа:

приятни сънища...

Лека нощ

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Пaчo написа:

Лайковете трябва са анонимни, инак се стига до сегрегиране, фракции в партията се създават.

:)

Вместо лайк

38.jpg

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, The*fiery написа:

:)

Вместо лайк

38.jpg

Караха ни да събираме лайкучка още в децката градина. Аз невръстен, още не разбирам що решили че Росица е момиче та и пуснали плитки. Кара колло, бие се, играе мач, стреля с пражка, какво момиче, защо зор? Мислех, нарочно, та да ме е срам да играя с нея, щото то какъв мъж си ако играеш с момиче! Е, дали ми един страховит инструмент за бране на лайкучка, един зъбат, аха да те захапе ако не държиш внимателно. И се чуда, бе закво ви е тая лайка бе! Какво правите с нея, те само момиченцата си я берат за някви си техни момичешки работи и въобще не ползват инструменти. 

Добър чвек си ти, дансе окажеш момиче с тая лайка обаче!

преди 13 минути, M.Николов написа:

Вместо лайк, лайка.Това ми хареса.

Ме много сте остри интелектуално, аз не съобразих!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Пaчo написа:

Не си го туряй на сърце!Нищо лично, само лайка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Пaчo написа:

Караха ни да събираме лайкучка още в децката градина. Аз невръстен, още не разбирам що решили че Росица е момиче та и пуснали плитки. Кара колло, бие се, играе мач, стреля с пражка, какво момиче, защо зор? Мислех, нарочно, та да ме е срам да играя с нея, щото то какъв мъж си ако играеш с момиче! Е, дали ми един страховит инструмент за бране на лайкучка, един зъбат, аха да те захапе ако не държиш внимателно. И се чуда, бе закво ви е тая лайка бе! Какво правите с нея, те само момиченцата си я берат за някви си техни момичешки работи и въобще не ползват инструменти. 

Добър чвек си ти, дансе окажеш момиче с тая лайка обаче!

Аз си мислех като ми хареса нещо и цак...предста ви си почна да харесвам всеки пост и тук няма да може да се види ни идиот ни душман...и ще ме бастърдисате :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, The*fiery написа:

няма да може да се види ни идиот ни душман...

Въобще не ги различавам, само хабят енергия да се делат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, skalata_73 написа:

Поздрав от морето

8210c853d993f618.jpg

Отивам да разцъквам билярд. На който не му се спи-да заповяда. Тука само бъдева си удряте топките.

И аз мога да показвам снимки кога съм "ходел" по курорти ша знайш.

преди 35 минути, skalata_73 написа:

Ае аз фръквам-чакам те. Ако огладнеем ша търсим картинки от нета :D

То в последно време само от там са картинките на някои другарки.
Имаше и една от полето в средата на нищото в земеделската земя де декара е по 100 евро ама кво беше там за колците с доматите?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, M.Николов написа:

Не си го туряй на сърце!Нищо лично, само лайка.

Всичко е лично, може да минава през прокси, но е лично!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, The*fiery написа:

няма да може да се види ни идиот ...

Баш идиотката в момента дебне от анонимния вход и чака да утихнат постовете за да пусне един поздрав към идиотите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

И аз мога да показвам снимки кога съм "ходел" по курорти ша знайш.

Само жената знае къде са ми тия снимки от почивките. На телефона имам все важни работи снимани - бележка от телефонен разговор написана на хартиена чиния, снимам да се не загуби, няма нося чинията с мене. Компютър дал някво съобщение и блокирал - снимка, ако се не оправя по интуиция с компютъра се връщам да търся снимката. Излезнал съм да пуша и гледам заек пасе на общинското пасбище - снимам. Чувствам че е важно макар да не го разбирам в момента.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Пaчo написа:
Само жената знае къде са ми тия снимки от почивките. На телефона имам все важни работи снимани - бележка от телефонен разговор написана на хартиена чиния, снимам да се не загуби, няма нося чинията с мене. Компютър дал някво съобщение и блокирал - снимка, ако се не оправя по интуиция с компютъра се връщам да търся снимката. Излезнал съм да пуша и гледам заек пасе на общинското пасбище - снимам. Чувствам че е важно макар да не го разбирам в момента.

Друг беше смисъла на този пост. То които трябва ще го разбере.

Бях обвинен най нагло че снимки къде пускам от вкъщи (отварям скоба и пояснявам че тогава бях под наем и живеех 4 години само в тази къща и не че сега тази къща не се вижда от моята, тоест пак съм там така да се каже ама на 100 метра разлика) били като съм ходел по курорти. И видите ли една другарка веднага ми скочи и ми каза че и тя можела да публикува свой снимки кога е обикаляла по курортите.

Ама как да обясниш на по зле устроил се сънародник по Португалия че аз живея в курортна зона ! Тоест палми и плаж на първа линия не са ми екстри а са ми ежедневие.

Взема да пусна една снимка от курорта че и без това вече съм на плажа. Потичах малко да улегне пицата

Spoiler

e84ca6975e8e77dbd3ad18abae9a30e9.jpg

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Направо съм озадачен.. Не мисля, че има смисъл на фона на останалото да пиша повече в темата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, simtech написа:

Направо съм озадачен.. Не мисля, че има смисъл на фона на останалото да пиша повече в темата...

Смятам че си много над тая тема.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че и Лин и тя не разбира от мъже инак да ти беше обърнала до сега внимание !

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Ама как да обясниш на по зле устроил се сънародник по Португалия че аз живея в курортна зона ! Тоест палми и плаж на първа линия не са ми екстри а са ми ежедневие.

Гледай си ги твойте я има, я няма 500 кв.м. общо, с изглед към дувара на съседа и се успокоявай, че си по-добре от мен.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дъжд написа:

Гледай си ги твойте я има, я няма 500 кв.м. общо, с изглед към дувара на съседа и се успокоявай, че си по-добре от мен.;)

Я има или я няма е всъщност  903 метра двор по документи (или гола земя 100к евро) и като заграбих малко от съседи и улица таман стана 1 декар все пак аз правих оградата  В който има 430 метра закрита площ. Къща с гараж на един етаж 250 кв/м, тераса на басейна закрита 50кв/м,  басейн отгоре гаража 6/4м или 38 кубика и навес дървен към гаража 130кв/м
И ако си толкова убедена както ни обясняваш тука какво било 500 кв.м хващаш баса и ми вземаш парите ама гледам не ти отърва за това по добре мълчи и си стой извън плана на селото в земеделската земя и няма да се обаждаш неподготвена.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FB_IMG_1502937446869.jpg.e9fa7b38c1e5eb1b4c1fdfac3dc18051.jpg

Добро утро :)

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Пaчo написа:

Какви звезди, мен ми се допика от гледката 

Все е облекчение. В зависимост от това колко силно се нуждаеш от него, то също е способно да те изпрати в един звезден свят

Аз съм си дяте - достатъчни са ми бляскавите лампички, за да се размечтая

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...