Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

Гост

Някой знае ли, къде тук се подават жалби за изнасилване? не е за мен, за един преател питам. Че ужким всички скачат доброволно в оргията, пък има после и такива с присъди...

Ако свободната любов ви идва в повече, па стойте си в къщи. Тука е като в живота- няма такова нещо, като страничен наблюдател. каквато и поза да заемеш, все някой щи го отпере...

А добро утро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 часа, BMW Маниак написа:

Я има или я няма е всъщност  903 метра двор по документи (или гола земя 100к евро) и като заграбих малко от съседи и улица таман стана 1 декар все пак аз правих оградата  В който има 430 метра закрита площ. Къща с гараж на един етаж 250 кв/м, тераса на басейна закрита 50кв/м,  басейн отгоре гаража 6/4м или 38 кубика и навес дървен към гаража 130кв/м
И ако си толкова убедена както ни обясняваш тука какво било 500 кв.м хващаш баса и ми вземаш парите ама гледам не ти отърва за това по добре мълчи и си стой извън плана на селото в земеделската земя и няма да се обаждаш неподготвена.

Ха ха:giggle1:

Продължавай да се излагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:P

19399503_1671972466149271_11790275566704

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тактичност е способността навреме да се престориш на сляп, глух и тъп! 

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

мноу убава поличка тва от последната колекция на Версачето нъл

:lol6:

ми секи ходи след парити си

преди 8 минути, The*fiery написа:

Тактичност е способността навреме да се престориш на сляп, глух и тъп! 

"ка мате, ка мате" маорски танец

image.png.8d4f24df46510951dff2a917696607cc.png

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, дъжд написа:

Ха ха:giggle1:

Продължавай да се излагаш.

Щото няма с какво друго да отговориш нали ?
Нали е така както ти го казваш ? Дай да се хванем на бас и да го проверим ама не ти стиска, май ! А като не ти стиска няма да лалаш и да се правиш на такава каквато не си.
И те нещата нали не си мислиш че свършват само до една къща или коли?  Щото от там ти почнаха сравненията. Като почна и да ти показвам какво съм направил за сина и за дъщерята и там ще ти прилошее и там ще кажеш че пак се излагам. А всъщност кой се излага?  Този де без да го питат каза че коня му (само единия от многото в конюшнята ) струвал половин милион евро!!! А кон няма, конюшня с коне също и показа само че "имението" какво и да значи и да включва тази дума (до този момент нищо) е разположено в средата на някаква земеделска земя която няма цена и на километър или два се виждат панелките на крайните квартали . Инак така и не го видяхме !!! Тоест до сега сме видели от теб само една стара очиларка убита от бой (модел на мерцедес от 96 година) и чули много ама много приказки за деца и "възрастни".
Извода! Другарката Мо си скъсала гъза от бач (това е твой израз, не са мои думи, така се изказа сама, какво значи само ти си знаеш) по Белгия и след като разпродала всичко с което разполага (тя и мъжа й) се преместила на старини в "имението" в Португалия да можела да се пече на басейна си тип локва. Ама то голямата работа че имала басейн ! То вече кой ли няма ама как да е . Не пропусна да отбележи без да я питат разбира се че нейния басейн, НЕЙНИЯ ако не сте разбрали до тук, щял да бъде най хубавия басейн това лято от на всички потребители в калдата!!! Това е защото не е виждала на някой хора де рядко пишат и не парадират като нея.
Там къде си администратор в онази група там ще ги обясняваш тези работи с конете и именията си на другарката с котките де баш ако влезеш в тях  ще получиш холстрофобия и да ахка след теб.
Че тука ако продължаваш да пишеш подобни бъртвежи почвам да се убеждавам че преживяваш някак си по Португалия.

преди 19 минути, haidukpikaso написа:

мноу убава поличка тва от последната колекция на Версачето нъл

:lol6:

Покажи ни твоята и да не забравиш онези обувки на токчетата да ги хванеш на снимката  де знаеш какво компенсират.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, BMW Маниак написа:

Щото няма с какво друго да отговориш нали ?
Нали е така както ти го казваш ? Дай да се хванем на бас и да го проверим ама не ти стиска, май ! А като не ти стиска няма да лалаш и да се правиш на такава каквато не си.
И те нещата нали не си мислиш че свършват само до една къща или коли?  Щото от там ти почнаха сравненията. Като почна и да ти показвам какво съм направил за сина и за дъщерята и там ще ти прилошее и там ще кажеш че пак се излагам. А всъщност кой се излага?  Този де без да го питат каза че коня му (само единия от многото в конюшнята ) струвал половин милион евро!!! А кон няма, конюшня с коне също и показа само че "имението" какво и да значи и да включва тази дума (до този момент нищо) е разположено в средата на някаква земеделска земя която няма цена и на километър или два се виждат панелките на крайните квартали . Инак така и не го видяхме !!! Тоест до сега сме видели от теб само една стара очиларка убита от бой (модел на мерцедес от 96 година) и чули много ама много приказки за деца и "възрастни".
Извода! Другарката Мо си скъсала гъза от бач (това е твой израз, не са мои думи, така се изказа сама, какво значи само ти си знаеш) по Белгия и след като разпродала всичко с което разполага (тя и мъжа й) се преместила на старини в "имението" в Португалия да можела да се пече на басейна си тип локва. Ама то голямата работа че имала басейн ! То вече кой ли няма ама как да е . Не пропусна да отбележи без да я питат разбира се че нейния басейн, НЕЙНИЯ ако не сте разбрали до тук, щял да бъде най хубавия басейн това лято от на всички потребители в калдата!!! Това е защото не е виждала на някой хора де рядко пишат и не парадират като нея.
Там къде си администратор в онази група там ще ги обясняваш тези работи с конете и именията си на другарката с котките де баш ако влезеш в тях  ще получиш холстрофобия и да ахка след теб.
Че тука ако продължаваш да пишеш подобни бъртвежи почвам да се убеждавам че преживяваш някак си по Португалия.

Покажи ни твоята и да не забравиш онези обувки на токчетата да ги хванеш на снимката  де знаеш какво компенсират.

Машината ми за лайка ще цъка наред но да си кажа :

1. Г-н БМВ , май прекаляваш с подробностите...дръпни ръчната ако другите челюсти не държат :nono:

2. Не може мъж с претенции за разбирач на женска визия да има нещо против женските обувки и то на висок ток...добре , че можем да си ги позволим някои ...:sunglasses:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, _слънце_ написа:

Че ужким всички скачат доброволно в оргията, пък има после и такива с присъди...

Сетих се за един случай с едни познати в началото на 90те години.
Единия беше ако не се лъжа дори няколко пъти републикански шампион по бокс, точната му категория не помня ама беше вече почти преди тежка, около 90кг. Другия квартален биткаджия категория  муха ама много сърцат. Та всяка вечер ходеха да се бият по дискотеките ей така за спорта и за слава. Една вечер попадат на една компания от 7-8 човека и почват да се заяждат с тях. Ама този боксьора толкова пиян че едвам стоял на краката си.
Става единия от тия де си стоят мирно и нали не се познават от къде да предположи че човека пред него е републикански и като му откача един и нокаут.  Другия сърцатия им скача на всички и почва да привлича вниманието към себе си. През това време боксьора вече е изправен на крака. И като ги мята станало страшно, удар - нокаут, удар нокаут и ги прострял всички по земята с начупени ченета и с бели петна в паметта. Излизат от дискотеката като победители и тоя слабичкия още го държи адреналина и почнал.
- Ама тоя как го ударих ама другия как го ударих, тоя как го ритнах ...
Добре ама на другия ден им образуват яко дело и нещата отиват за съд. Като разбрал че нещата отиват към съд тоя слабичкия се обръща към боксьора с думите
- малеее ама ти как си ги удрял ве човек?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, The*fiery написа:

2. Не може мъж с претенции за разбирач на женска визия да има нещо против женските обувки и то на висок ток...добре , че можем да си ги позволим някои ...:sunglasses:

Прекалих ли ? Извинявам се. Но моята, казвам моята гледна точка за женска визия е следната. Ако трябва да избирам предпочитам жена природно височка да ми се разхожда по чехли от колкото ниска която не си сваля токчетата дори и като се прибере в тях.
Тия токчета са си баш зрителна измама и няма нищо общо с женска визия. Тя жена която изглежда добре стой еднакво и с токчета и без тях, всякакви дрехи и стоят добре, всичко и залепва все едно за нея е правено. Нали в края на краищата идва момента на истината в който трябва да ги свали и да се отправи към банята. Тогава вече и зрителната измама изчезва.
Виж сега ама аз без да се правя на разбирач мога с голяма точност да преценя как ще изглежда една жена кога слезе от токчетата си.
Ако са някакви токчета 5-6 сантиметра добре ама по големи вече става баш компенсиране на ръст. Няма какво да го извъртаме.

Ще ти дам пример и от другата гледна точка. Това е все едно мъж да се прави на милионер пред една жена но все някога жената ще го разбере че е един пробит долар и гледката хич няма да е хубава. Така че за какво трябва да се лъжем ?
Същата работа е все едно хвърлила жената половин тон мазилка отгоре си и на сутринта мъжа до нея да се чуди тази в леглото до него от къде я намерил. Няма как да излъжем природата аз отдавана съм се приел такъв какъвто съм и освен едно бръснене друго не правя за визията си. Чехли, бермуди и фанелки от по 40 долара има ли смисъл да показваш скъпа опаковка а под нея да си евтина стока?  Няма смисъл.
Кой беше тука един де ми се отваря вчера за китайски стоки и как барнатите мадами трябвало да са с версачета и лиу вутони и прочие. На него ме му стига сивака че това е просто опаковка. Под тях гледката ако не е естетична за какво говорим ? Къде да търся женската визия като мъж? В опаковката или под нея ?

Една обява от която Симката може да се възползва.
Хората поясняват че може и колата да е в движение.
https://www.kaldata.com/forums/classifieds/item/65-купуваме-развалениизгнилиударени-може-и-в-движение-леки-коли-за-скрап/

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

Тия токчета са си баш зрителна измама и няма нищо общо с женска визия. Тя жена която изглежда добре стой еднакво и с токчета и без тях, всякакви дрехи и стоят добре, всичко и залепва все едно за нея е правено. Нали в края на краищата идва момента на истината в който трябва да ги свали и да се отправи към банята. Тогава вече и зрителната измама изчезва.
Виж сега ама аз без да се правя на разбирач мога с голяма точност да преценя как ще изглежда една жена кога слезе от токчетата си.
Ако са някакви токчета 5-6 сантиметра добре ама по големи вече става баш компенсиране на ръст. Няма какво да го извъртаме.

По въпроса за токчетата сме на едно мнение!

Токчетата не променят нито ръста, нито фигурата на жената, само деформират стъпалата.

Не е приятна гледката на жена, обула обувки на много висок ток, за да отиде на пазар, или на лекции в университета, примерно.

Обувки на висок ток се обуват само при специални случаи.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Мхм, кретам някак си, преживявам мизерното ми съществуване в портокалското гето. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а, за токчета ли ставало въпрос

тъкмо разглобих контакта, за да пробвам как ми стоят обувки с висок ток :clown:
добре че се спрях

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък аз тъкмо обух обувките си с 12 сантиметрови токчета, за да ви налайквам официално, и лайковете ми изчезнаха :D:lol6:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

аз от обувки не разбирам.

маам боса и чат-пат, га се друсам на триколката, та да ида до пазара, тургам едни стари налъми, щот таз миризма на старо френско сирене последния път, га забравих си ги нахлузя, утрепа 55 славея, 10 поколения полски мишки, 22 пора, 56 къртици и почети всички улични псета у махалата.

:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дубре че суфийските псета и плъхове са свикнАли с миризми съкъкви, та съ си живи и здрави, милите  :wors:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Мойра написа:

Дубре че суфийските псета и плъхове са свикнАли с миризми съкъкви, та съ си живи и здрави, милите  :wors:

аз сиренцето био си го отглеждам между пръстите на краката и при нужда си го стържа върху саладката, понякога и олийце с червено пиперче му ръсвам. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, дъжд написа:

аз сиренцето био си го отглеждам между пръстите на краката и при нужда си го стържа върху саладката, понякога и олийце с червено пиперче му ръсвам. :lol6:

Знаех си ас, че си перфектнъ думакиня, гепвъм рецептътъ мументълически и бегъм дъ я испробвъм! :D  :scared:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дъжд написа:

Мхм, кретам някак си, преживявам мизерното ми съществуване в портокалското гето. :lol6:

Еми кой те караше да се  сравняваш с мене ? Сякаш нямаш приятелки по форума де живеят под наем в 10 кв.м. стаи.
На тях им обяснявай за басейните и конете. Тръгнала си да обясняваш на човек де му е писнало от плажове и басейни още от преди много години кога ти да решиш да се преселиш по Португалия. Толкова ми е писнало че чак басейна ми стой празен от повече от две години и не съм се качвал на терасата от месеци. Предполагам е пълен с листа от съседните дървета и терасата е осрана. Втория етаж към басейна съм го затворил, не ме интересува изобщо. Инак го бях напълнил още по време кога къщата не беше готова. Нали съм седмаче и нямах търпение, басейн та басейн. Ама омръзват тези снобарски неща кака.
Ето на за да кажеш пак че се излагам една снимка от 2013 година още кога бях в строежи. То се е видяло че на бас няма да мога да те хвана. Аз поне една къща сам си построих сами (заради пинтърлък, много съм стиснат а и пари няма) и изгоних нинджинера още докато подготвях терена за строеж. Философи не ми трябват дето ще ме учат как се правело нещо за което не съм имал кетап.

Друго си е да си около децата си вместо в басейна.

Ето малко и да ти покажа колко не разбирам от нинджинерство.
Ето да видиш дъно на басейн аз нали според Симката не съм произвеждал и нямам един трудов ден ... аз поне знам какво имам в къщата а твоята може и от керпич да е правена и при първото земетресение да приключиш мача.

Spoiler

35791380554_1af3c34e01_c.jpg

Ето да видиш и колко вата и пилиестерна смола има в басехна за да не ми протече върху колите, аве все евтино строителство както се беше изказала! Над 80 галона полиестерна смола глътна коритото на басена.

Spoiler

36580009176_8b8abfe578_c.jpg

Spoiler

36488491321_8731993a13_c.jpg

Ей го и пълен ама вече нямам мерак гледа както каза не към главния път ами към задния двор на комшията

Spoiler

36580088786_e060641268_c.jpg

Викам да спрем до тук че ти снимки няма да ни покажеш защо аз да ти показвам мой идеи безплатно ?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Къде е морето уееее, уж на първа линия, пък даже и от покрива се не види. Само покривите на бунгалата на комшиите. Трепач гледка, разби ме.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ...нещо не сте ме разбрали май :wub:

Става дума за елегантна и спретната излъчваща сексапил жена с добре оформен глезен и ръст позволяващ висок ток в ситуации , когато е нужно това...Не на плажа, вкъщи или тичаща с пазарски торби в супермаркета. ...За там предпочитам еспадрили. ...може и джапанки според сезона. .

Не си падам по маратонки и гуменки освен ако не ми се тича или катери по баирите...

Редактирано от The*fiery (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, дъжд написа:

Къде е морето уееее, уж на първа линия, пък даже и от покрива се не види. Само покривите на бунгалата на комшиите. Трепач гледка, разби ме.:lol6:

Вик как манипулираш ? Виждаш ли се ?
Винаги съм твърдял че плажа ми е на 300 метра от вкъщи. Я кажи къде твърдя че къщата ми е на първа линия на плажа ?
Пониш ли като ти казах да се хване за първи път на бас и там ти казах че не съм мерил разстоянието точно но ако дръпнеш една успоредна линия на брега отдалечена на  300 метра ще мине през моята къща.
Искаш ли да се хванеш на бас или не ? Тогава ще видиш и къде е плажа.
А не от едната ми страна да има земеделски земи а от другата евтино панелно строителство и да си посредата на нищото. Около мен има само баровци кака а не клошари.

преди 15 минути, дъжд написа:

. Само покривите на бунгалата на комшиите.

Това бунгало както се изказа е старата ми къща къде я помисли за курорт и е има няма точно 240кв/м ама дай да видим твоята керпичена че то така много лесно се говори.

Сега е редно да ни покажеш коня де струвал колкото моите коли и къща.
Ти изобщо правиш ли някаква връзка с главния си мозък ? Злоупотребяваш ли със силни опиати ?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Голям смях. Даже и коня ми виж как се смее:

Spoiler

horse_011612_m.jpg

Ко стана с първа линия, където квадратния метър бил по 2 500 долара? Оказа се, че постройката с локвата не само не се намирала на първа, а дори нито на 3-та, нито 4-та. Ко стана с цената на двора - обезцени се още, докато се опитваше да се докажеш колко си заможен с некви снимки на басейн с размера на джакузи и гледка към покриви, неподдържани градини и дървени трафопостове?!:lol6:

Това да живееш на остров и да не виждаш океана е същото като да живееш на село и да нямаш гледка към зелени и просторни поляни и хълмове.

Ний, мизерните портукалци, населяващи бетонни гета, те поздравяваме цвилейки.:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...