Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 8 минути, дъжд написа:

Ко стана с първа линия, където квадратния метър бил по 2 500 долара?

Я спри да манипулираш ? 2500 усд е наема на къщата в която живях ? Точно оная де я видя като бунгало ха ха.Я си сложи очилата моля поне като не виждаш. Инак квадратния метър на гола земя поле в района около мен е 100 долара. Виж вече на застроена площ е по 2500. Тоест 250 квадрата къща половин милка и точка. В най добрия случай.

Никога не съм твърдял че къщата ми е на първа линия на плажа ! Ама чакай ти на бас ще се хващаш ли с мен или не ? 300 метра как ти се виждат първа линия ? Ако не какво да продължавам ? Ти още малко ще искаш да си направя и изкуствен остров в морето че отвякъде да съм с вода.
Ама дай теб да те видим ве ? То лесно се приказва ?
Виж си гледката към полео само и къде си се набутала а на мен ми говори за първа линия!

36489494261_9865e55b20_z.jpg
Тоя вратник като го гледам и си представям че има даже и ел мотор. Ха ха ? Там в полето ток имате ли ?
Земеделски земи какво да се говорим ? За какви морета ми говориш изобщо ?
А като искаш и на първа линия имам, нали знаеш че това ми е къщата ама имам и имоти ?
46,6 декара на първа линия на плажа земя притежавам де след 10 години в него район като почне да се заселва метъра може да стигне и до 50-60 долара? Щом искаш на първа линия има и на първа линия на океана ама е на 40 км от вкъщи/ Ще се хващаш ли на бас или не ?

И океана го виждам всеки ден кога тичам около къщи. Не ме мисли ами ни покажи ти как си устроена там. Не се прави на скромна. Вече разбрахме че конете са ти по половин милка евро ха ха а се дрънкаш в стара кола? ха ха

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ха ха хаааа

Позеленя, кат снимката ми. Сега и некви декари се появиха на първа линия, но странно защо собствената ти къща се намира на майната си?:lol6:

Ади, стига ти толкова поставяне на мястото за днес. 

С конски по-здрав.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве за какви дървени стълбове ми говориш ти ?

Ей ти снимка с днешна дата. Накараме да изляза гол от вкъщи !

Spoiler

6185aa5a07dcd30b37ca5df26a830899.jpg&key=535c6157fc03aee9cb973c9f84753d5cc3d829b4b451a7a9798f07c5322741cd

Sent from my iPhone using Tapatalk

преди 19 минути, дъжд написа:
Ади, стига ти толкова поставяне на мястото за днес. 

Аве защо бягаш от един бас? Казваш за кое имаш съмнения и че си сигурна че не е така и слагаме парите и проверяваме. Дай да проверим дали нямам 46 декара на плажа ? Искаш ли ?

Добре къщата ми е на майната си. Чак на 300 метра от брега. Ще се убия да товаря багажника на колата кога тръгвам на море. Или с плажните чанти в рейса докато се замъкна до плажа!

Ти нормална ли си ве? Я се виж къде си насредата на нищото а пък претенциите ти големи.

До вчера ти се виждаха курорти днес смени CD-то

Ето и къщата която ти се видя като бунгало !!!

Spoiler

25631ee1290334f0b19d4591fb2b6cff.jpg

До вчера като ти пуснах снимка от вътре на вън къде бяха онизи другарки ти се видя курорт а днес я видя като бунгало!

Скрий се там под навеса на полето, сложи и звънец на вратника да не се провикват селяните и си вярвай на приказките.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Пък аз тъкмо обух...12 сантиметрови ...и лайковете ми изчезнаха :D:lol6:

Всичко опира до размера...

• Харесва ми 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро Утро, Добър ден и (ако не се видим повече) - Добър вечер и Лека Нощ!!!

Spoiler

Което ме подсети - тук сме като в ... The Truman Show!

преди 4 часа, The*fiery написа:

Тактичност е способността навреме да се престориш на сляп, глух и тъп! 

Не приемай това, като 100% показател - може ивдивида... да не се преструва!

преди 4 часа, The*fiery написа:

Машината ми за лайка ще цъка наред но да си кажа :
1. Г-н БМВ, май прекаляваш с подробностите...дръпни ръчната ако другите челюсти не държат :nono:
2. Не може мъж с претенции за разбирач на женска визия да има нещо против женските обувки и то на висок ток...добре , че можем да си ги позволим някои ...:sunglasses:

Това го харесах, защото е вярно и обективно. Само да добавя:
1. Не е само рлез май (месец).
2. Убедена ли си, че ... субекта е „мъж“? (за претенсиите е ясно).
Не прави прибързани изводи само от наличието на вторични полови белези!!! 

преди 3 часа, дъжд написа:

Мхм, кретам някак си, преживявам мизерното ми съществуване в портокалското гето. :lol6:

А на теб... упс, (къде ми е възпитанието)... на Вас, ще ви направя поредната забележка. Досега не сте изпратили нито един портокал. С наложен платеж - тъкмо и ние ще се облажим, пък Вие - ще получите някаква мателиална подкрепа!!!

преди 3 часа, Мойра написа:

Обувки на висок ток се обуват само при специални случаи.

Мдаааа - затова моите 25 см ток) още стоят в шкафчета за обувки. И само периодична профилактика.

преди 2 часа, Мойра написа:

Пък аз тъкмо обух обувките си с 12 сантиметрови токчета ...

Ти на това „висок ток“ ли му казваш???

преди 2 часа, дъжд написа:

аз сиренцето био си го отглеждам между пръстите на краката и при нужда си го стържа върху саладката, понякога и олийце с червено пиперче му ръсвам. :lol6:

Ще се усетиш и ти-и-и-и!!!

Затова започвам целуването от пръстите на краката. (понякога оставам там)

Цитат

6185aa5a07dcd30b37ca5df26a830899.jpg

Гледам една снимка и ... не мога да разбера!!!  :speak: От кое се оплаква постващия?

1. На земята няма грам маркировка. Ако асфалта е положен през последните 2-3 часа е разбираемо (в най-добрия случай - маркировката се полага в следващите 30-ина минути, ама да не бъдем максималисти).
  2. Но гледайки дупката - явно скоро не е правен ремонт!
  3. Има асвалт и върху бордюра - говори за некачествена работа и слаб контрол.
  4. Зелените площи от двете страни на ... хммм ... „асфалтираната площ“ (щото не е нито улица нито път) не е поддържана. Тревата не е косена скоро, храстите... направо джунгла.
  5. На стълба, ах - на стълба... Сигурно е работила Бригадата на Спайдърмен!!! Толкова кабелаци, във всички посоки... нямам думи!!!:cantbelieve:

Това като начало!

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, jhoro написа:

На земята няма грам маркировка. Ако асфалта е положен през последните 2-3 часа е разбираемо (в най-добрия случай - маркировката се полага в следващите 30-ина минути, ама да не бъдем максималисти).

Това е частен път Жорка. Каква маркировка търсиш ? Ти тук ако не си жител на комплекса няма как да влезеш.
Аз да извадя от моя джоб да оправя пътя пред нас понеже е наше задължения няма да стане. На мен не ми пречи.

Хайде всяка жаба да си знае гьола?
Я дай коментар за оная снимка в полето по средата на нищото.
Вратник, телена мрежа за ограда. ръжда, сульо и пулю могат да те навестят по всяко време ... хайде продължи ми мисълта моля?
Покажи ни как е в Габрово къде си наврян или как е било кога си работил на англичаните и сте живеели по 15 българина в квартири тип дядовата ръкавичка.
А аз сам се простирам на 250кв./м

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден и весел четвъртък!:)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баф маа му – ни идиот, ни душман у темата:D Кво да обърна?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, karadzha написа:

Балимааму - сладобедно време. Може да са се из-по-на-тръшкали. Събират сили за довечера!!!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, The*fiery написа:

Ха ха ...нещо не сте ме разбрали май :wub:

Става дума за елегантна и спретната излъчваща сексапил жена с добре оформен глезен и ръст позволяващ висок ток в ситуации , когато е нужно това...Не на плажа, вкъщи или тичаща с пазарски торби в супермаркета. ...За там предпочитам еспадрили. ...може и джапанки според сезона. .

Не си падам по маратонки и гуменки освен ако не ми се тича или катери по баирите...

ми то и ас не разбирам щот сам определено прозд 

как сичките елигантини спретнати излъчващи сексапил умнота красотъ ентлегентност женки  се сами си разкарват токчитата и кесат непогледнати от никои

и ся  не ми разпраяй колко   недостоини мажете и колко сме прозти дет не моим  оценим и сме кьорави за   ена такава жена

щот един мое да е прост ама пък такова бижуз неземно да кеса и ваздиша из форумните  в самота и печал си е бая загадка

мен мама ми казала сине га видиш такава фръцка  дет са фали се ено дала  обява вав вестницити

фърли щъркел през десното рамо вържи си червен конец на фен шуя и бегаи надалече

тва ше ти вади фасони цел жиуот

преди 12 минути, karadzha написа:

ти кажи  дее хаджията за другити не бери дерт

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jhoro написа:

Балимааму - сладобедно време. Може да са се из-по-на-тръшкали. Събират сили за довечера!!!

То вечи ракиено време, па ги нема:D

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оня ден в антиквариата попаднах на стара книга с рецепти за изгонване на дявола.
Набавих си жаби, животински очи, клюнове, нокти, сушени корени и още някои необходими неща. В къщи ги смесих хубаво, направих отвара, с която се намазах и напръсках и стените.
Вследствие на моите действия жена ми вдигна страхотен скандал, разфуча се, събра си багажа и се изнесе.

Искам да кажа, че тези стари рецепти наистина действат...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Morder написа:

ти кажи  дее хаджията за другити не бери дерт

Не знам кой къде ходи, ма както казва Жорко – "събират сили за довечера":D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, karadzha написа:

Оная де се прави на много успяла по Португалия как да се покаже като видяхме в какво земеделско поле живее на средата на нищото.
А Жорката де му дай да критикува и обяснява кое и как не показа как е пред тях !
Аз взех да се притеснявам за Мо там в полето ако се нанесат емигранти в къщата й докато си язди конете и я няма !!!

преди 14 минути, Morder написа:

фърли щъркел през десното рамо вържи си червен конец на фен шуя и бегаи надалече

тва ше ти вади фасони цел жиуот

Точно така, по грозничка и невзрачна тъкмо да не я заглеждат мъжете а и да нямаш много приятели.
Права е била майка ти. Да може да копа за трима такава да си търсиш.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jhoro написа:

На стълба, ах - на стълба... Сигурно е работила Бригадата на Спайдърмен!!! Толкова кабелаци, във всички посоки... нямам думи!!!:cantbelieve:

то там батмани и спайдърмени живеят и таразани

:lol6:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, BMW Маниак написа:

Точно така, по грозничка и невзрачна тъкмо да не я заглеждат мъжете а и да нямаш много приятели.
Права е била майка ти. Да може да копа за трима такава да си търсиш.

бе ти кажа за токчита става вапрос ама ти не ги отбираш теа раути

нема де да копа моита немам зимеделска земя

и ас имам ивица ена скромна сюрмашка

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, URIEL написа:

Е поне да се похваля в Плевен каква мацка видях.Обаче никога не съм я докосвал.Нямам пари за фитнес.Ми дебел и смотан селянин съм.

Вчера и аз видях една в района!!! Направо ми спря тока. Беше с една приятелка и двама льольовци с тях и ми стана левашко да я заговоря. Ако я видя сама или само с приятелката и задължително ще се пробвам. Такива крака изкара че направо беше готова да ми разбие семейния живот.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

В и задължително ще се пробвам. Такива крака изкара че направо беше готова да ми разбие семейния живот.

ти па  с такав космат гъз кас ти връзват теа крака

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Morder написа:

како портуКралска како си

докаде я докарахми имотно

Какво имотно ве батка. Тя сега е на полето да сади арпаджика. За какви имоти говорим в земеделска земя?
Само бараки в главата и понеже тя живее в такава и ограда от телена мрежа. Това е върха на лукса в Португалия, смятай как си е повярвала.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, и др., каква е тази мода да се пише неграмотно. Правите го за да не си личи, че сте полуграмотни или има някой, който харесва да чете такова нещо. сИриьозну пИтъМ

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Какво имотно ве батка. Тя сега е на полето да сади арпаджика. За какви имоти говорим в земеделска земя?
Само бараки в главата и понеже тя живее в такава и ограда от телена мрежа. Това е върха на лукса в Португалия, смятай как си е повярвала.

баце бим я у джобата на ората не надничам мама така ма е учила

ма ти кажа ти направу деформираш представата за нормална свалка

кви крака кви пет лева

лепни си на челото нотариалния акт за къщата зимята и колите и давай  и Айфельовата кула нема ти откажи с тес аргументи

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Morder написа:

ти па  с такав космат гъз кас ти връзват теа крака

Аве на мен само жени с дълги крака ми вързват. И аз се чудя как.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, аm-аm написа:

Хора, и др., каква е тази мода да се пише неграмотно. Правите го за да не си личи, че сте полуграмотни или има някой, който харесва да чете такова нещо. сИриьозну пИтъМ

тва темата на Идиотчитата и си пишим как си искъми

:P

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, аm-аm написа:

ас  немам основно за първите седам години мисла да ми личи отсекъде

ща пиша как си искам

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, аm-аm написа:

Неграмотното писане е най-разпространения вид писане в България и пишейки неграмотно, правим написаното достъпно за повече хора.

сИриьозну утгуварам ;)

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...