Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 2 минути, 121212 написа:

И АЗ искам да те помоля нещо(по човешки)...и мисля,че започваш вече да прекаляваш.Не е това начина...не се познавате лично:no-no: Нека си се забавляваме...но да не се ''прекрачва границата''...;) Грозно е!!!(дори и буквички на екрана)

А аз пък на мой ред искам да те помоля да не четеш избирателно. Двете дъртофели са ме захапали от как направих грешка да пусна едни снимки във съвсем друга тема с вечеря лобстери за нова година и една снимка на кафе къде пих по столицата.
С две думи сиво ежедневие за мен но малките душици това беше вкарване на сериозен комплекс и като ме емнаха та не се спряха двете дъртофели.
А сега ти се обръщаш с молба  към мен!!!
Аз тия не ги броя за живи ве мой защо към мен е молбата или и на теб ти е трудно да следиш хронологията на постовете ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Agamirion написа:

За мен не говори. Аз тук се забавлявам. А колкото дали ще ми се отваря парашутът, не е твоя работа. А бе, къде ви се привиждат тези работи на всички, не знам. Това са си ваши сценари, в които и аз незнайно как участвам.

Брато, три поредни проби- все греда! Ми оправи си мерника и тогава дърпай нанякъде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Agamirion написа:

Аз казах нещо, че и дори някой да се е заял с теб или не, не ти отива нито на годините, нито на "мъжествеността", която очевидно при теб липсва. Не ми се занимава с теб. Скучен си. 

Ама като не ти се занимава защо ме цитираш или индиректно ме споменаваш ?
Все една за се занимавам с теб и на теб ти е писнало. Хайде непреиначавай. Теб също не те броя за жив ама ти все ме цитираш!
Баси нагледците сте честно в тая тема. То бива двуличие ама то вашето, нямате еш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Ама като не ти се занимава защо ме цитираш или индиректно ме споменаваш ?
Все една за се занимавам с теб и на теб ти е писнало. Хайде непреиначавай. Теб също не те броя за жив ама ти все ме цитираш!
Баси нагледците сте честно в тая тема. То бива двуличие ама то вашето, нямате еш.

Ако ти кажа "защо", ще трябва да изяда един хубав бан. Но аз съм грозен и не ям хубави неща. Виж сега, шегата на страна. Ставаш и смешен и жалък. Дамите просто си правят гаргара с теб. Ти пък взе, че наистина на гарга стана. Ама стана или си бил, не знам. Сигурно. Няма значение.  Не ми се спори с бизнесмени. Аз все пак съм беден. Беден и грозен. Какво да правя сега. Не искам и да знам. Ама виж се ти, пак ти казвам, много си зле, честно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agamirion написа:

Ставаш и смешен и жалък. Дамите просто си правят гаргара с теб.

Дай моля те да уточним за какви дами говориш ? Че ми е трудно да се сетя кои дами си правели гаргара с мен!
Ти под дама ако имаш предвид маг душманлиева направо да спираме да говорим с теб на тема дами викам.
Те такива къде преживели веднъж смъртта ... далеч от тях.

преди 20 минути, Agamirion написа:

Ама виж се ти, пак ти казвам, много си зле, честно.

Е това нали не е твой проблем? Ми на мен ми е хубаво да съм все така зле. На господ се моля по всяко време да не стана "добре" като вас само че тогава положението няма да е за разправяне.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

aVT9Uon.gif

Аааааа... този човек си няма работа. И продължава. 

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като свършат аргументите и се пренасяме при идиотите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, BMW Маниак написа:

А сега ти се обръщаш с молба  към мен!!!

Виж как си си отговорил сам.

Двете дъртофели

Кои двете,виждал ли си ги наживо,познаваш ли ги лично? ...едва ли...

Аз тия не ги броя за живи ве мой защо към мен е молбата или и на теб ти е трудно да следиш хронологията на постовете ?

Идеално,ето.Щом е така,оставяш ги на мира(прескачаш им пОстингите ...И готово.Толкова ли е сложно.Хора различни,емоции различни,всеки реагира различно.Прав си...няма как да следя хронологията,влизам само вечерно време...дЪ сЪ пузъбъвлЯвъм... с буквички,които ми е приятно.И е нормално да защитавам тях,както и ти си защитаваш хората,с които ти е приятна комуникацията.Някакви снимки,някакви...ама глупости,честно.Защо си слагаш снимките тогава,какво целиш...Аз сЪм,...да се фукаш,някой да ти завижда...Аз съм голямата работа,защото съм в Доменикана...защо??? Големият ебАч(с извинение),сваляч,женкар...и т.н.Сам осъзнаваш ли...какви ''комплекси за малоценност''избиваш?Еми по тази логика(като слагаш снимки)...сложи една,да те видят колко си ''готин''...всички да Ахнат...и да се приключи. Имай си парите(ако имаш,както се хвалиш),живей си живота(да си жив и здрав)....и така.Ако ''ОНЕЗИ'' са  дъртачки(както казваш)...ти кой набор си???... Големи и зрели хора сме...и мисля,че ме разбираш.Дано да се свършат тези ''грозни'' емоции...и всеки да си се ''майтапи'' с хората(буквичките),които харесва. По опростено няма как да ти го напиша. От мен хубава вечер!!!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, 121212 написа:

Кои двете,виждал ли си ги наживо,познаваш ли ги лично? ...едва ли...

Едната е като хапче за страх не ме подсещай че таман ми мина стресницата. О и на живо ! Хайде мерси.
Едната къде ходила по кастинги я знаем. Другата де ѝ се води по акъла няма да е по различна.

преди 13 минути, 121212 написа:

Щом е така,оставяш ги на мира(прескачаш им пОстингите ...

Така ли, да се изявяват като мис Тоца на мой гръб ли ?
В по добре да ги актуализирам и да им покажа къде се намират че май са изгубили представа за света.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зайо де си бре:rolleyes:, няма ли да подкрепиш Домениканеца с някой лайк:giggle1: па земе се отпусне и те земе при него (виртуално) и ти да видиш свят :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

1212121

а сега кажи им на любезните мамалюги, да си приберат клонингите в пещерата и ти обещавам, че никой никога няма да се сети за тях.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Слънце_ написа:

а сега кажи им на любезните мамалюги, да си приберат клонингите в пещерата и ти обещавам, че никой никога няма да се сети за тях.;)

Ало, слънчавалия..Май ти е студено нещо леглото, а? Палавата медицинска сестра да не върти либоф с друга..
А ти тук форумни любовнико... :lol6: Май се имате само електронно, а?

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впрочем Зайо са кво стана преотсъпваш ли на Домениканеца  Сирен като негов верен слуга :D

Редактирано от PigManu (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Johnny B написа:

Ало, слънчавалия..Май ти е студено нещо леглото, а? Палавата медицинска сестра да не върти либоф с друга..
А ти тук форумни любовнико... :lol6: Май се имате само електронно, а?

Пак се буташ в чужди отношения които хич не те засягат и никога не са те провокирали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ко некой не ги знае интригантчетата- ей ги на! как са имаме симка ич не е твоя работа, ти си глей как са нямаш и електронно даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Слънце_ написа:

Ко некой не ги знае интригантчетата- ей ги на! как са имаме симка ич не е твоя работа, ти си глей как са нямаш и електронно даже.

Аз да съм интригант? В 2 през нощта в събота вместо да се гушкаш с любовта на живота си се караш по форумите.
Смешен си.

преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Пак се буташ в чужди отношения които хич не те засягат и никога не са те провокирали.

Меченце, мило-сладко. Недей се бута където не ти е работата само, става ли? Достатъчно се събрахте да защитавате нея и миньоните й.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве Зайо с твойто електронно гаже кво стана :D

пп. Банго Васил Сирен нещо ми се губят, аве Домениканец кат събираш "армия" поне им пращай по някой лев за апчета и спирт че ей на тая вечер е слаба подкрепата за теб:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, 121212 написа:

Някакви снимки,някакви...ама глупости,честно.Защо си слагаш снимките тогава,какво целиш...Аз сЪм,...да се фукаш,някой да ти завижда...

Аз даже не ти бях изчел целия пост. То цял роман.
Виж сега. Темата с лобстерите е много специална и реших да я представя в снимки а не в кухи постове.
Изобщо постнах снимката в тема къде ми е приятно да си пиша с потребителите в нея.
Старата мома обаче нали през анонимния вход и рови всеки мой пост като кокошка направо и прилошало като е направила сравнение с нейната новогодишна маса която изглеждала като на на беден селянин нивата.  Парче типов хляб, сол и четвърт притоплен кренвирш останал от 30 декември.
От тогава съм не я лови. После нали в нея тема всеки има навик да си поства кафето и аз как пия кафе от хорски срам реших да не изоставам.  Постнах снимка в тема къде пишат широко скроени хора а не малки и злобни дишици къде кълнат през пос.
Хайде пак коментар от старата мома.
И то като ме коментираш имай малко доблест да ме коментираш с цитат и в темата къде е поста а не зад гърба ми в друга тема къде може и да не го видя и да не мога да се защитя.
Аве дребна и злобна душица какво има да се коментира поведението ѝ?

Аз да постна моя снимка и има да прави магии над нея или да маструбира хайде мерси.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, BMW Маниак написа:

Аз да постна моя снимка и има да прави магии над нея или да маструбира хайде мерси.

Аве умре ли оная със метлата дет те хвалеше едно време :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Johnny B написа:

Достатъчно се събрахте да защитавате нея и миньоните й.

Ти забрави ли като бяга зад нея ? Или ти е къса паметта ?
И да Сирена я уважавам като потребителка и е нормално да взема нейна страна. Защо я уважавам ли? Защото момичето си пише постове и към никой не се обръща с тях директно или индиректно а все бягате след нея и като ви отсвири почвате да я плюете без изобщо тя да ви е провокирала с нещо.
Аз нея няма какво да я защитавам тя има достатъчно дар слово да се защити и да ви разпилее всички малки душици поотделно че даже и да ви взема в комбинации.

преди 1 минута, PigManu написа:

Аве умре ли оная със метлата дет те хвалеше едно време :giggle1:

Тя сега е с прахосмукачка.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, BMW Маниак написа:

Ебати... отспа ми се! Тамън щех си лягам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ти обеща Домениканеца :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Аз даже не ти бях изчел целия пост. То цял роман.
Виж сега. Темата с лобстерите е много специална и реших да я представя в снимки а не в кухи постове.
Изобщо постнах снимката в тема къде ми е приятно да си пиша с потребителите в нея.
Старата мома обаче нали през анонимния вход и рови всеки мой пост като кокошка направо и прилошало като е направила сравнение с нейната новогодишна маса която изглеждала като на на беден селянин нивата.  Парче типов хляб, сол и четвърт притоплен кренвирш останал от 30 декември.
От тогава сън не я лови. После нали в нея тема всеки има навик да си поства кафето и аз как пия кафе от хорски срам реших да не изоставам.  Постнах снимка в тема къде пишат широко скроени хора а не малки и злобни дишици къде кълнат през пост.
Хайде пак коментар от старата мома.
И то като ме коментираш имай малко доблест да ме коментираш с цитат и в темата къде е поста а не зад гърба ми в друга тема къде може и да не го видя и да не мога да се защитя.
Аве дребна и злобна душица какво има да се коментира поведението ѝ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

...като е направила сравнение с нейната новогодишна маса която изглеждала като на на беден селянин нивата.  Парче типов хляб, сол и четвърт притоплен кренвирш останал от 30 декември.

Не е хубаво да иронизираш хората ей така!

преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Ти забрави ли като бяга зад нея ?

Не бягах, беше ми интересно да дъвча нещо интелектуално, нещо по-различно. И я уважавах, защото не ме засягаше какво прави.
В един момент реши да играе срещу тези, които я уважават.  А дар слово няма само тя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Johnny B написа:

Не е хубаво да иронизираш хората ей така!

Тя като сравнява моята къща къде само по сметки с кофпомпи имам излято в нея 120 кубически метра бетон с колиба аз казвам ли нещо за иронията ѝ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...