Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 1 минута, BMW Маниак написа:

..

А ти защо постоянно провокираш и вечно се правиш на важен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, BMW Маниак написа:

тя има достатъчно дар слово да се защити и да ви разпилее всички малки душици поотделно че даже и да ви взема в комбинации.

Злият траверс 2:D

пп. Аве ти мое го използваш кат плашило:D

Редактирано от PigManu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Johnny B написа:

Ама кого провокирам я дай да се изясним с теб защитнико правата на бедните ?
С едно кафе къде постнах от един мол докато си чаках да ми направят кола и се чудех какво да правя и стана баси провокацията !
Е тя от едно кафе щом се е комплексирала вината не е моя. Аз не мога да се съобразявам със всички къде едно кафе може да им нанесе непоправими психични травми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Тя като сравнява моята къща къде само по сметки с кофпомпи имам излято в нея 120 кубически метра бетон с колиба аз казвам ли нещо за иронията ѝ?

Ей..ейй.... да ти напомня какво написа преди час в другата тема ?

преди 49 минути, BMW Маниак написа:

Вие младите защо не сте днес по дискотеките ? Аз след малко излизам на лов за нимфоманки.

Да ти имам "след малкото". Това твоето "след малко", за малко щеше да "ловуваш". 

преди 2 минути, Johnny B написа:

По форумите всички са "важни". Той дори не може да провокира като хората, ти в какво го набеждаваш. 'Айде, остави го, да отиде на "лов" в сънищата си. И в другата тема му казах, че халюцинациите му идват в повече. 

преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Ама кого провокирам я дай да се изясним с теб защитнико правата на бедните ?
С едно кафе къде постнах от един мол докато си чаках да ми направят кола и се чудех какво да правя и стана баси провокацията !
Е тя от едно кафе щом се е комплексирала вината не е моя. Аз не мога да се съобразявам със всички къде едно кафе може да им нанесе непоправими психични травми.

На теб нещо ти липсва. За психиатрия си. Завиждали ти. На селянията освен. 

Филми да искаш в този форум. Филми... екшън, комедии, драми. Hell yeah.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Аз не мога да се съобразявам със всички къде едно кафе може да им нанесе непоправими психични травми.

О, недей си мий ръцете само. И аз публикувах 2-3 капучинота, но никой не каза нищо лошо за мненията ми, нали?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Johnny B написа:

О, недей си мий ръцете само. И аз публикувах 2-3 капучинота, но никой не каза нищо лошо за мненията ми, нали?

Е именно за това говоря. Че старата мома на някаква лична основа най вероятно е търсила повод да се опита да ме злепостави от една снимка с кафе. Че кой знае какво станало и на какъв съм се правел.
То наистина с такива снимки от личния ми телефон тя може да ги гледа само в нета. Тя няма една снимка постната в този форум лично направена от нея. Всичко е картинки от нета и за това си мисли че аз като поствам снимки са били на чужди храни и чужди имоти! Ти смятай колко ѝ е пипето само и колко ѝ е невероятно всичко къде вижда кога някой постне снимка правена от личния си телефон.
Чужда храна съм снимал !!! Тя тая със всичкия ли си е изобщо ? Все едно някъде работя сервитьор и изчаквам клиента да мръдне, сядам на масата му и снимам.
Тясно скроени хора Симкаааа къде ги е очукала демокрацията в България.

преди 20 минути, Agamirion написа:

Да ти имам "след малкото". Това твоето "след малко", за малко щеше да "ловуваш". 

В  21 часа ли да изляза? Чак да стане поне 22 ама и тогава ще ти пиша от телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

nD1PUKa.gif

Крокон 2018 - new generation. Измислен герой. Безсмислието ме обхваща като го прочета този някъде из тези теми.

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Agamirion написа:

Безсмислието ме обхваща като го прочета този някъде из тези теми.

Няма да се отчайваш. Все някога ще се появи доктор Куйн Лечителката и ще ти даде медицината от която се нуждаеш така неотложно. Търпение само.
Знаеш че и тя хапва лобстери и може да е на ресторант и съвсем да е изключила за пациента си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крокон, крокон, ама мацките и в блатото скачат за него :P

Spoiler

vloc07mrig901.png

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква странна дефиниция за иДиоД.... :)

- Ще Ви дам съгласието да се ожените за дъщеря ми, но при условие, че ще спрете да пиете, да пушите, да скитате с приятели и ще и помагате в домакинската работа - пране, готвене, миене и...
- Ама Вие да не искате дъщеря Ви да се омъжи за някой идиот?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 часа, BMW Маниак написа:

Няма да се отчайваш. Все някога ще се появи доктор Куйн Лечителката и ще ти даде медицината от която се нуждаеш така неотложно. Търпение само.
Знаеш че и тя хапва лобстери и може да е на ресторант и съвсем да е изключила за пациента си.

Позна, Скруджи, да не си ми гепил кристалната топка? Доктор Куйн Мъчителката този уикенд го е ударила на живот. Днес пак ще ходи на ресторант, ама по обедно време, че две нощи подред фиести малко в повечко й дойдоха на бодито, а кака обича да се чувства в 100 процентова форма. Все пак се намирам в погранична възраст, в която във всеки един момент съм застрашена от поява на бръчки. Продължавай да се ослушваш и накрая ще отпразнуваме сватбата си в някой старчески дом, живот и здраве.

oldfolks.gif?w=280&h=210&fit=crop

преди 4 часа, Утре е'Неделя написа:

Крокон, крокон, ама мацките и в блатото скачат за него :P

Само аз от всичките му мадами имам добро и жертвоготовно сърце и съм готова за него на подвиг в мирно време. Стори ми се, че се дави и се хвърлих да го спасявам. Виж го само какъв е щастлив и нахилен в обятията ми? Вика си - доживях в тоз живот и мен жена да ме оцени и поноси на ръце.

Той за това не спира да си ме котка като спирка последна надежда.

По някакъв странен и за него самия начин, съм му се пъхнала под кожата. В буквалния и преносния смисъл, ако забелязваш по снимката.

преди 7 часа, 121212 написа:

От мен хубава вечер!!!  

От мен добрутро!!!

TepidLinearCollie-max-1mb.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Македонската наденица е с пари

:eek: Още ли има луди, които я купуват?! :no-no:

В София и кучетата не я щат - съдържа всичко друго, но не и месо.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 часа, Johnny B написа:

Ало, слънчавалия..Май ти е студено нещо леглото, а? Палавата медицинска сестра да не върти либоф с друга..
А ти тук форумни любовнико... :lol6: Май се имате само електронно, а?

Виж се смешнико. Форумен любовник- аз? Кога си ме виждал да свалям женски ник във форума? Да си предлагам услугите, каквито и да били те? Да запълвам пощите на потрбителките до такава степен, че те да ги премахнат?Да се налага да ме уведомяват във форума, да ги оставя на мира, че съм им надул главата с простотиите си? Кога бе мой? Не спря с интригите си бе палячо! Какво,искаш да ни скараш ли? Не можеш бе, избий си го от главата. Ама пък да те попитам, ако аз и Сирена се скараме, та даже да вземем да се избием,това как ще ти помогне на теб бе плазмодий? Или не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле! Дотам ли я докара интелектуалната ти импотентност? Добре че Тя не ти се връзва на простотиите. А и друго- да те питам, ти някога виждал ли си я, та да говориш за външен вид? Колко станаха иинтрижките бе? Ами тва, че мъжа и не седял до нея? Кой мъж като е неомъжена бе? Станаха ли една торба бе?

Виж се бе, ти и за форумен любовник не ставаш. Да не говорим за реален! Ми ти като те усетят че си се събудил и всичко женско в бургаска област се изпокрива бе майна. А в осталата част на страната обявяват тревога и са готови всеки момент да драснат в чужбина... Ми ти си бетер хайдучката бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:emoji_natur-57:

Аве, Галев, немаш ли си работа, та денонощно висиш у форума?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Мойра написа:

:eek: Още ли има луди, които я купуват?! :no-no:

В София и кучетата не я щат - съдържа всичко друго, но не и месо.

Колко прекрасно е, че има все пак някой, който добре познава хранителните... а защо не и други навици на кучетата в цяла София. :)

преди 3 минути, Мойра написа:

:emoji_natur-57:

Аве, Галев, немаш ли си работа, та денонощно висиш у форума?

Обърка ника Мойра, обърка ниииикааааа... пхахахах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _Слънце_ написа:

Виж се бе, ти и за форумен любовник не ставаш. Да не говорим за реален! Ми ти като те усетят че си се събудил и всичко женско в бургаска област се изпокрива бе майна. А в осталата част на страната обявяват тревога и са готови всеки момент да драснат в чужбина...

Аз да ви скарам със Сиренчето неземна? Не, искам истината да лъсне. А тя е малко по-различна, отколкото ти казваш!
Дали съм я виждал? Ей, не ме карай да пускам КГБ-то. За разлика от теб си знам границата.
Всичко се изпокривало - смешник. Ти за нещо специално ли се имаш? Смъртта с косата да ми дойде на гости, по-красива ще изглежда от теб!

преди 11 минути, Мойра написа:

Още ли има луди, които я купуват?! В София и кучетата не я щат - съдържа всичко друго, но не и месо.

Всичко зависи от финансите. Не знам как сте в София, ама в страната....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Johnny B написа:

Смъртта с косата да ми дойде на гости, по-красива ще изглежда от теб!

Симо Сюприйм... не ще да се покаже, щото хората може да ослепеят от толкоз хубост! А,мишок?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _Слънце_ написа:

Обърка ника Мойра, обърка ниииикааааа... пхахахах.

Но пък човека, стоящ зад него не са го объркалИ...................................................

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _Слънце_ написа:

Симо Сюприйм... не ще да се покаже, щото хората може да ослепеят от толкоз хубост! А,мишок?

Няма да се покажа в интернет, защото не му влиза в работата на сульо и пульо да ме познава.
Тая привилегия се печели.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, _Слънце_ написа:

Колко прекрасно е, че има все пак някой, който добре познава хранителните... а защо не и други навици на кучетата в цяла София. :)

Е, има и такива, които от зор-заман похапват македонска наденица :D

vgif-ru-31807.gif&key=7d008711bf8435877a

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 минути, Johnny B написа:

Няма да се покажа в интернет, защото не му влиза в работата на сульо и пульо да ме познава.
Тая привилегия се печели.

Тогава си спести коментарите за тези, които са се показали! Ок?

п.п. Я! Мойра извела Пиги на сутрешна разходка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vgif-ru-10054.gif

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, _Слънце_ написа:

Тогава си спести коментарите за тези, които са се показали! Ок?

Защо? Ти не спираш да отправяш коментари към тия, които не са се показали.
А за вас и сиренчето всички са некомпетентни във всичко, само вие сте хубави и умни, другите са несретници.
Нищо, че има хора много и различни, който не е по вашия стандарт, не струва. Тя и твойта драгата сиренче така беше го казала.
Това получаваш, когато посееш уважение - жънеш....високомерие!?

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Johnny B написа:

Защо? Ти не спираш да отправяш коментари към тия, които не са се показали.

Коментирам само нежеланието на тези, които си позволяват да коментират мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _Слънце_ написа:

Коментирам само нежеланието на тези, които си позволяват да коментират мен!

Айде, айде. И бързо си скри снимката, за да знаят хората в кой сервиз да НЕ ходят, нали?
А за вас и сиренчето всички са некомпетентни във всичко, само вие сте хубави и умни, другите са несретници.
Нищо, че има хора много и различни, който не е по вашия стандарт, не струва. Тя и твойта драгата сиренче така беше го казала.
Това получаваш, когато посееш уважение - жънеш....високомерие!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...