Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

преди 1 минута, haidukpikaso написа:

абе редакторе модертракторе то едно и също бе

За тебе много работи са едни и същи и това е повече от нормално предвид положението в което с  ама за хората които следят за спазването на законите не са. И правят разлика и то голяма.
А ти си един вид клеветничка с тия ти постове които не отговарят на фактите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BMW Маниак написа:

...

Не ми отговори на въпросите и ме игнорира тотално. Това показва абсолютно, безапелационно неуважение. Не се обръщай повече към мен.

• Харесва ми 1
  • Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

като си толкоз ербап що не се запознаеш с баща й а - шубе те нали, а да я ... можеш...

Тя не иска а не че на мен ми е проблем. А и баща и го познавам. Ама това са все неща които теб не те интересуват а тя живее с майка си и тя и е настойник а тя знае.

преди 2 минути, Johnny B написа:

Не ми отговори на въпросите и ме игнорира тотално. Това показва абсолютно, безапелационно неуважение. Не се обръщай повече към мен.

Извинявай Симка ама на кой по напред?
Сипите помия на автоматична вменявате ми вина пред закона без да сте запознати и ме питаш защо не се защитавам от безпочвените ви обвинения ! Това си е наглост малко и по добре научи законите.

преди 9 минути, Johnny B написа:

През които, когато едните още родени не са били, другите да почнали пари да трупат.

Албенка е била родена ама и тя на същия кон заедно с теб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

...

Не ми казвай аз какво трябва да уча, да не ти кажа аз на теб къде да отидеш. Учил съм и съм чел много повече от теб.
И пари нямам, защото тепърва почвам да работя да ги трупам, ако не си разбрал. И защото почнах от кръгла нуличка.
Нямах тате висшист. Социализъм по мое време нямаше. Имаше само мизерия.
За това спри да дразниш всички и си преосмисли малко мисленето!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Johnny B написа:

Не ми казвай аз какво трябва да уча, да не ти кажа аз на теб къде да отидеш. Учил съм и съм чел много повече от теб.

Явно малко си учил щом пишеш безпочвени глупости. И това да проявяваш невежество във време на високите технологии и интернет кога информацията вече не е лукс говори лошо за вас.

преди 3 минути, Johnny B написа:

Нямах тате висшист

От бащи ми са ми останали едни златни ръце къде могат да правят всичко за разлика от твоите.
Но пари не ми е дал понеже е нямал.

преди 4 минути, Johnny B написа:

За това спри да дразниш всички и си преосмисли малко мисленето!

Аз си пиша с хора къде тези работи за тях са нормални а че ти се дразниш и ме коментирате по други теми си е твой проблем. Аз пак да ти кажа че нямам никаква вина че ти нямаш 2 лева в джоба.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

От бащи ми са ми останали едни златни ръце къде могат да правят всичко за разлика от твоите.
Но пари не ми е дал понеже е нямал.

Аз с моите ръце мога да правя много неща. Не ми казвай аз какво мога да правя с моите ръце.
Мазилки, водопроводи, коли, дограми, шпакловки, ламинати, електрически, инсталации, електроника, шиене.
Правил съм какво ли не!
Днес в България не можеш да изтеглиш 1 милион лева кредит и като му махнат няколко нули да върнеш 1000лв.
Не можеш да караш мотор без книжка, както си ти правил и да минеш с мъмрене. Ще ви нахакат глобите, няма да ги платите с години. Еле пък да караш с 200 -  на всяка камера по 1000лв глоба!
Кое за кого било нормално, я ми кажи? Кой във форума друг спи със 17 годишни малолетни? Кое по-точно е нормалното?
Да се отнасяш към жени като с парцали? Да се фукаш 24/7 колко си велик?
Аз не знам с какво толкова впечатляваш, че ти се лепят дори и тук. А мислил ли си че го правят просто, за да ти наливат вода във воденицата? И да ти гледат сеира, смеейки ти се?

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, BMW Маниак написа:

Албенка е била родена ама и тя на същия кон заедно с теб.

ти Албенка ще ми викаш кога си ми ял и пил на сватбата ясно ли ти е - а ти не си присъствал бай Михале от Филиповци

• Тъжен 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти Албенка ще ми викаш кога си ми ял и пил на сватбата ясно ли ти е - а ти не си присъствал бай Михале от Филиповци

Извинявай ама предвид новата информация която изнесе сега с какъв семеен статут си ?
Разведена или вдовица ?

преди 7 минути, Johnny B написа:

Кой във форума друг спи със 17 годишни малолетни?

Не съществува 17 годишно малолетно лице инженере. Ти май спомена че си учил. Би ли уточнил какво по точно че много не ти личи по написаното!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Извинявай ама предвид новата информация която изнесе сега с какъв семеен статут си ?
Разведена или вдовица ?

разведена

не съм погребала никой пупупу

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Johnny B написа:

Аз не знам с какво толкова впечатляваш, че ти се лепят дори и тук. А мислил ли си че го правят просто, за да ти наливат вода във воденицата? И да ти гледат еира, смеейки ти се?

Аве нека да ми се смеят ама като гледам теб как те вземат на сериозно и направо чукам на дърво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щото аз съм съм добра жена - не ги убивам

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разведена

не съм погребала никой пупупу

За първи път интуицията ми ме подведе. Съжалявам. В такъв случай не може да сте в категория стара мома. Ако е вярна изнесената от теб информация де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

За първи път интуицията ми ме подведе. Съжалявам. В такъв случай не може да сте в категория стара мома. Ако е вярна изнесената от теб информация де.

ми не можи ми - аз съм се женила, сватба съм имала със всичките му салтанати, булка съм била, брак законен

ан тъй, да са уточним най-после щот тва напрау не ми тича кат етикет де ми го лепите - на 21 години се омъжих при това

да приема ли извинението-  щот съм добра жена

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

да приема ли извинението-  щот съм добра жена

За добра жена това е една друга тема къде аз лесно мога да я оборя че не сте и само факта че интригата е неизбежна част от ежедневието ви както на мен второто ми име е сеиржията няма как да спаднете в категория добра жена.
Аз се извинявам само в тази си част че ако информацията е  вярна а именно че вие сте била женена и разведена то вие не спадате в тази категория която аз ви преписах като статут на стара мома и само тука мога да ви се извиня.
Аз нямам навик да се аргументирам с теза която вменява невярна информация за разлика от вас къде това е отработен метод.
Та вие не може да направите разлика между непълнолетно лице и малолетно !!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, BMW Маниак написа:

Аве нека да ми се смеят ама като гледам теб как те вземат на сериозно и направо чукам на дърво.

Вжните за мен хора ме приемат. Ти не си от тях.

преди 34 минути, BMW Маниак написа:

Не съществува 17 годишно малолетно лице инженере.

Непълнолетно. Все едно. Няма 18 - не се пипа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 47 минути, haidukpikaso написа:

щото аз съм съм добра жена - не ги убивам

:D

Ей, за това те обичам. Защото зная че не на 100% задоволена от мен - НИКОГА НЯМА ДА МИ ПОСЕГНЕШ!:emoji_objects-02:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, BMW Маниак написа:

За добра жена това е една друга тема къде аз лесно мога да я оборя че не сте и само факта че интригата е неизбежна част от ежедневието ви както на мен второто ми име е сеиржията няма как да спаднете в категория добра жена.
Аз се извинявам само в тази си част че ако информацията е  вярна а именно че вие сте била женена и разведена то вие не спадате в тази категория която аз ви преписах като статут на стара мома и само тука мога да ви се извиня.
Аз нямам навик да се аргументирам с теза която вменява невярна информация за разлика от вас къде това е отработен метод.
Та вие не може да направите разлика между непълнолетно лице и малолетно !!!

добра съм добра - виж че не съм убила никой от мъжовете си - значи съм добра жена

тва за непълнолетното и малолетното - са изложи па тотал

преди 1 минута, *LZ4JW* написа:

Ей, за това те обичам. Защото зная че не на 100% задоволена от мен - НИКОГА НЯМА ДА МИ ПОСЕГНЕШ!:emoji_objects-02:

ан тъй, кажи им Любов моя

и аз те обичам

:*

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, haidukpikaso написа:

тва за непълнолетното и малолетното - са изложи па тотал

Ще ви помоля да спрете да се излагате заедно със Симката и малко четиво за да се побразовате.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Дееспособност

Цитат

Лицата навършили 18-годишна възраст се считат за напълно дееспособни,т.е те могат свободно да сключват сделки без да е необходимо участието на настойник или попечител.В един особен случай напълно дееспособни са и лица които са навършили 16-годишна възраст.Това са еманципираните непълнолетни чийто статус е изравнен с този на пълнолетните, но са ограничени в една насока-не могат свободно да се разпореждат с недвижими имоти.за това е необходимо съгласие на районен съдия.Еманципирането настъпва в резултат на сключен брак когато важни обстоятелства налагат това.Счита се щом непълнолетния е в състояние да се грижи за семейство значи няма пречка да може да сключва сделки без посредничеството на попечител.

Значи закона никъде не забранява или подвежда под отговорност хора които съжителстват с непълнолетно лице.
Само за вас обаче това е голямо престъпление.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, haidukpikaso написа:

ядат каквоооо.... пачааа

Ся....... пачата е убаво нещо...... :) с мнооого чесън.... перфекна е.......... :)

Резултат с изображение за пача снимка  перфекна е за след запой..... :)

То тъй.... кът нема парно, къкъв кекс.... стаааме и лочим люта ръкия и после сутришно.... пача..... :)

А дюбрю ютро..... гарнирам с бира.....:beer:

Отивам да тропам в гримьорната.... :)

Редактирано от Диман Дюминич
склероза (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Дюминич. Хората още не са се събудили, ти хапна, пйна и са изкендза. Баси бързака

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, skalata_73 написа:

Абе Дюминич. Хората още не са се събудили, ти хапна, пйна и са изкендза. Баси бързака

Преди тия неща, хм..... праехме с жената и други неща....:wink12: та.... тъй..... сегъ... ми е свободен деня за нещото дет най го обичам..... мързела..... :)

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Диман Дюминич написа:

Преди тия неща, хм..... праехме с жената и други неща...

Окопахте градината и нахранихте животните? Абе вие кога спите бе :eek:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, skalata_73 написа:

Окопахте градината и нахранихте животните? Абе вие кога спите бе :eek:

ами.... от 20:00 до към .... първи петли..... 3,14 до към 04:00... :) кък дойде... будим се с с*кс....

Та ми припомни.... отивам да почерпя оригинала на аватара ми + маца и дъртьо.. (не дрънди...:wink12:) ....

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Диман Дюминич написа:

...отивам да почерпя ...  маца и дъртьо.. (не дрънди...:wink12:) ....

Ти и на дръндю да му забъркочкаш една папаръ нема ти откаже. Къфтуй мангасар :giggle1:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, skalata_73 написа:

Ти и на дръндю да му забъркочкаш една папаръ нема ти откаже. Къфтуй мангасар :giggle1:

Ама нека първо стане.... че нема да е топла.... пачата де..... сега сигорно прави оретория на мецана и кът мецана го избута..... ша стане и ша го почерпя с една топла пача.... дано обича чесан... че ази я правя с много.... тъй де.... нареждам на жената да слага повечко от чесъна....:wink12:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...