Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости _слънце_

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

Добър ден!!! Оттогава съм станал - почти един час мина!

Вие си банката, а някой хора... и в неделя работят!
Например... ДрънДьо :-D a23316e50bf2153f64311028f2cb37ea.jpg

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, jhoro написа:

Например... ДрънДьо :-D

И от мен едно тематично гифче за работливия ни Дръндак. :D

1-productive-work-day-funny-gif.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, "Мо" написа:

И от мен едно тематично гифче за работливия ни Дръндак. :D

1-productive-work-day-funny-gif.gif

туй шъ гу копна за "лудницата"...ъ-ъ-ъ...тъй де, нема само "идиоти" дъ съ кефят
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, дръндю написа:

туй шъ гу копна за "лудницата"...ъ-ъ-ъ...тъй де, нема само "идиоти" дъ съ кефят
:giggle1:

Като подпис може би най ще ти тича на концепцията. :lol6:

преди 37 минути, jhoro написа:

Оттогава съм станал - почти един час мина!

И от тогава все станал ли си стоиш? :giggle1:

преди 15 часа, BMW Маниак написа:

Задаваш риторични въпроси.

Аз не си търся свръх интелигентна за да стоя на сухо от как се помня.

Да е висока и слаба пък акъла ... няма трудове да ми пише в къщи.

Не съм като Симката да си падам по азиатки, така де китайки. Произведени в Китай разни надуваеми другарки.

Така е! Аз ти духни супата.

Лосер, чеп за зеле не става от теб. 

Кефят ме коментари на сдуханяци

79A2D399-B4EB-4326-A84B-F6F70CB80D4E.jpeg

Ехааа…. 

Какъв бедър, какъв прасец, какъв лъскав и добре поддържан косъм, каква изящна, натурална словесност, каква игра на светлосенките!

Видях ти копитцето, Скруджи, и ми стана някак трепетно на душата. Ю мейд май дей! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, "Мо" написа:

Какъв бедър, какъв прасец, какъв лъскав и добре поддържан косъм, каква изящна, натурална словесност, каква игра на светлосенките!

Видях ти копитцето, Скруджи, и ми стана някак трепетно на душата. Ю мейд май дей! 

Колкото дал господ. Компенсираме от другаде. Тоест чара ми още не си го видяла ама която го види и не издържа.
Рядко ме връщат кога се предложа. А това за мъж хич не е малък резултат.
Съмнявам се ти да постигнеш подобен резултат макар и като жена. Отделно че при жените е по лесно понеже окъсали мъже с лопата да ги ринеш.

Едно не мога да ви разбера на пишещите в тая тема! Защо вземате цитати от други теми и ги коментирате тук?
Голям проблем ли ще е ако този пост беше в темата в която е и цитата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от тогава все станал ли си стоиш? :giggle1:

И да, и не. Вече съм седнал, в една кола - щото не е кабрио и ми опирга главата! Ни съ сбирвам праф!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Съмнявам се ти да постигнеш подобен резултат макар и като жена.

Уж си топ сваляч, а още не си разбрал, че природната изключителност на жената се състои в това безпогрешно да се ориентира в биологичната сперматозоидна супа, която я обкръжава, за да избере най-качествения ген, а не да се остави да я заплоди първият срещнат примат. Това е причината женските стандарти да са винаги по-високи от мъжките. Като тези женски стандарти са правопропорционални на средата, в която съществува жената. Какво имам предвид. За една бедна и гладна домениканка, "висок стандарт" би бил мъж като теб - финансово подсигурен. И тъй като бедните и гладните винаги са повече от богатите и ситите, логично е при тези обстоятелства да си желан партньор. Обаче… ако бъдеш поставен в друга среда и условия на живот, може да се окаже така, че нито една жена да не ти обърне внимание. Освен ако не е минала 60-те и все още не е надживяла първичното.

преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Едно не мога да ви разбера на пишещите в тая тема! Защо вземате цитати от други теми и ги коментирате тук?
Голям проблем ли ще е ако този пост беше в темата в която е и цитата ?

Към кой точно се обръщаш, Скруджи? Кои са тези "вие", които се вземат цитати от други теми и ги коментират тук? М? Виждам само мой цитат на твой пост. Честно да си призная, първо мислех да го засиля за бисерите. Но релефът на прасеца ти ми причино потресаващо вдъхновение, което не успях да овладея, признавам. Не бих имала нищо против да го изкоментирам и в другата тема, но там в момента тече засилен обмен на отходни биологични газове и ми се стори неподходящо да развалям "атмосферата" с лиричното си възхищение към твоите крайници.

преди 5 часа, jhoro написа:

И да, и не. Вече съм седнал, в една кола - щото не е кабрио и ми опирга главата! Ни съ сбирвам праф!

Аз пък си имам нов колан по карате и така съм се надула, че не може да ме събере цялата Портукалия.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, "Мо" написа:

Обаче… ако бъдеш поставен в друга среда и условия на живот, може да се окаже така, че нито една жена да не ти обърне внимание.

Щом аргументите започнат с Ако и почнем да влизаме в някакви условни ситуации извън тези в които ни е поставил живота значи нещо в тезата която излагаш издиша много яко.
Да разбирам че ако съм поставен в среда на топ манекенки с дебели банкови сметки да съм останал девствен ако правилно съм разбрал акОщата ти позиция! Така ли ?
А ти понеже си световно известна красавица стигна до този зашеметяващ извод от твоята камбанария или от позицията на всяка жена?
Тука обаче възниква екзистенциалния въпрос на който единствения възможен начин да ми докажеш правотата си е да видим човека на които си родила дете и да му изкоментираме крака, прасци, мъжко достойнство, коремната преса, гръдна обиколка и перфектното лице и да се надяваме да си го взела гол като рибарска кука че ако не е така да не стане и ти да попаднеш в категорията на онези жени с които се аргументира. Че то да се правим на високи естети със снимки от нета май разбрахме че всеки го може в тази тема специално.
Аз една снимка от нета нямам пусната кога говорим за жени. Редно е да ни покажеш какво точно си имала в предвид за да мога те разбера.
Ти наистина ли си мислиш че аз кога си сваля джама на колата и почна да свалям някоя веднага след Hola почвам да и разяснявам детайли около финансовото си състояние понеже нямам друг шанс и се възползвам от средата ? Ама нали знаеш че на живо е трудно с картинки от нета или ти убягва този факт.
Да разбирам ли че всички незаплодени жени са топ красавици и големи естетки тогава ? А ти твоя защо го излъга само за едно дете или го отчете като грешка и реши да не я повтаряш ?
Още колко примера да ти дам че темата ти издиша и при свалячите мъжете са можещи или не можещи. А това че имам повече оръжия в арсенала вината ( да не казвам заслугата че няма да прозвучи скромно а скромността ми е основен коз кога цакам) също е моя а не на коментаторите.

Към кой точно се обръщаш, Скруджи? Кои са тези "вие", които се вземат цитати от други теми и ги коментират тук?

Смятам те за достатъчно интелигентна за да може да разбереш а не че трябва да се сещаш понеже е правило в изказа да се разбира че щом цитирам твой, повтарям лично твой пост и говоря в множествено число това недвусмислено говори от моя страна че и теб включително имам предвид. Тука няма място за никакво съмнение и не знам защо ме питаш за пояснение!  А защо не е лично и персонално само към теб обръщението ми и ползвам множествено число ли ? Ами казвам ти дъще сещай се снахо е малко изказа ми към останалите от множественото число.

Нали Бени?  Че и ти и клакьорчета покрай теб го имате тоя навик да коментирате неща в тази тема къде хората си говорят в другите теми и ги е гнус за разлика от мен да влязат тук и да се защитят от словесни дрисни по техен адрес.
Така че е редно за напред, силно препоръчително за да не стават недоразумения и разбира се не задължително е кога искаш да коментираш даден пост да го направиш в темата в която си го прочел. Ако там се съмняваш на подкрепа или те е гнус да пишеш от високите си критерии за комуникации с група от хора под твоето виртуално IQ най добре е да не го цитираш изобщо тоя пост еле пък от теми в празни приказки.

Изключвам случаи на лошо поведение и когато тоя пост се постави в сериозни теми като аргументация а не аргументиращия да се аргументира с празни общи приказки и да вкарва администрация и модерацията  в заблуда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Скруджи, спирам да се разхождам по тригърите ти и да те вълнувам емоционално, защото знам, че имаш проблеми с холестерола.

Приятна ти вечер.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, "Мо" написа:

защото знам, че имаш проблеми с холестерола.

Моля ти се. Информацията ти не е актуална. В момента леко трябва да вдигна лошия че е под долната граница. Малко поприкалих с едни хапчета и го наврях много лошо там къде му е място.
Та ако наистина това е била причината а не друга моля да я пренебрегнеш.

преди 11 минути, "Мо" написа:

Приятна ти вечер.:)

Благодаря. Ама най ми е приятна кога си излагаме тезите и така в спора се ражда истината.
Вече е банално да се аргументирате с това IQ къде все е под вашето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Благодаря. Ама най ми е приятна кога си излагаме тезите и така в спора се ражда истината.
Вече е банално да се аргументирате с това IQ къде все е под вашето.

Скруджи, защо се подценяваш? Кога ще приложиш снимка и на интелекта си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, "Мо" написа:

Кога ще приложиш снимка и на интелекта си?

Епен да се депресирате.
Тия стратегии за набиване на комплекси аз кога съм ги използвал вие още основното образование сте учили.
Мен трудно ще ме хванеш на мои номера. Добре е че се учите от най добрите ама понякога не се усещате на кого са номерата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, BMW Маниак написа:

Епен да се депресирате.
Тия стратегии за набиване на комплекси аз кога съм ги използвал вие още основното образование сте учили.
Мен трудно ще ме хванеш на мои номера. Добре е че се учите от най добрите ама понякога не се усещате на кого са номерата.

За мен е гордост да имам възможността да се уча от теб!:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре че са майтапите че да си казваме и истината.
За мен също е чест и гордост че сте се спрели на мен от такъв голям избор в мрежата и при условие че дори можете да комуникирате на някои от най говоримите в света езици. За разлика от разни други къде западния им език липсва или е на сервитьорско ниво.
Гордостта е взаимна значи.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Добре че са майтапите че да си казваме и истината.
За мен също е чест и гордост че сте се спрели на мен от такъв голям избор в мрежата и при условие че дори можете да комуникирате на някои от най говоримите в света езици. За разлика от разни други къде западния им език липсва или е на сервитьорско ниво.
Гордостта е взаимна значи.

Как да не те обича човек ми кажи?

Прасецът ти ще бъде обект на моите поетични и лирични копнежи, докато съм жива! Естет по душа съм и умея да ценя красивото дори в един най-обикновен крайник.

Лека нощ, любимий образец за съвършенство. Отлитам в страната на сънищата с мисли единствено за теб. :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, "Мо" написа:

Как да не те обича човек ми кажи?

В коя среда ако бъдеш поставена ще ме обичаш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъ...... Дюбю ютрю.... :)

Резултат с изображение за идиот снимка

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 часа, BMW Маниак написа:

В коя среда ако бъдеш поставена ще ме обичаш ?

Само в хипотетична.

Добрутро и успешна седмица!

giphy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vgif-ru-32157.gif

Има ли гладни? :rolleyes:

• Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

giphy-18aOIMSy8qlFDH6Bgkj8bo1517274162.g

I'm here, children's.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дюбю утрю.... :)

Резултат с изображение за идиот клоун снимка

Редактирано от Диман Дюминич (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ви ден!! Темата .. много сте я занемарили!! На мен от телефона .. много зор я отваря!

на 28.01.2018 г. в 22:46, "Мо" написа:

Щом ще се учиш - недей да фамилиарничиш!!! Какво е това - Скруджи???

Ще се обръщаш с ... „Скрудж Сенсей“!!!!

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, jhoro написа:

Добър ви ден!! Темата .. много сте я занемарили!! На мен от телефона .. много зор я отваря!

Щом ще се учиш - недей да фамилиарничиш!!! Какво е това - Скруджи???

Ще се обръщаш с ... „Скрудж Сенсей“!!!!

Аве Жорка нали съм ти казал да си гледаш лютениците.
На острова не търсят ли вече треторазрядни жичкаджии като теб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра вечер и тука! 

Малко да потанцуваме 

Spoiler

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост