Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

• Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

преди 2 часа, haidukpikaso написа:

ощи котки

:P

Хм, тая котка в какъв сос я зготви///// :)

Резултат с изображение за alf snimka

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Диман Дюминич написа:

Дюминич, инъ немъ ти стигни с тиъ осем стумахъ

1392120927_1392059107_a1_62.jpg

1392176285_281065_681177.jpg

1392176114_2jmj7l5rsw0yvb-vlwaykk.jpg

• Харесване 3
  • Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъъъъъ аз от тез снимки + моята тая, дет я държа, хмк, кът..... имам достатъчно, ама кът предлагат нещо чуждо.... хм, ми се отваря един стомах, хм, дето и жената не знае....:hush:

rDSC_0120.JPG.db5da289fcd63b081a99b562dc4de9d3.JPGrDSC_0118.JPG.5174691ed524cc4d426958cb5b57996b.JPG

• Харесване 5
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нъл съм си  'диот, те таа снимка-

1392176125_2jmj7l5rsw0yvb-vlwaykk.jpg

мъ путсещъ зъ онио виц:

Иванчо и Марийка се женят. Първа брачна нощ. Двата джинса чакат с нетърпение резултата, следите по чаршафа демек. Иванчо рекъл на Марийка:

-То е ясно че нито я съм ти първия нито ти си ми първата, ама не се притеснявай. Долу в избата има шишета с червено вино.... Ще им замажем очите на роднините. Добре ама в тъмното да вземе да набара баш шишето с ментата. Наръсил обилно чаршафа нашия... На сутринта двора пълен с роднини, Иванчо се изпъчил гордо, разпънал чаршафа..... Всички онемели. 

Едно голямо зелено петно се мъдрило по средата. 

По едно време дедо му се провикнал радостно:

-Браво мойто момче. Браво на дедо юнака. Чак злъчката си и спукал. 

преди 3 минути, Диман Дюминич написа:

Ъъъъъъъъъъ аз от тез снимки + моята тая, дет я държа, хмк, кът..... имам достатъчно, ама кът предлагат нещо чуждо.... хм, ми се отваря един стомах, хм, дето и жената не знае....:hush:

rDSC_0120.JPG.db5da289fcd63b081a99b562dc4de9d3.JPGrDSC_0118.JPG.5174691ed524cc4d426958cb5b57996b.JPG

то туй кът мойот изръс:

Я ни пийм. Мъ кът черпят-тъкаа глъткъ ми съ утваря.... 

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

Първа брачна нощ.

Медения им месец..... е :)

Резултат с изображение за гинес най-голям мъж най-малка жена снимка египет Некъде в Египет, и както се казва в друга тема..... Думата е Пи пе т е ин ми фа да жор.... :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Диман Дюминич написа:

Медения им месец..... е :)

Резултат с изображение за гинес най-голям мъж най-малка жена снимка египет Некъде в Египет, и както се казва в друга тема..... Думата е Пи пе т е ин ми фа да жор.... :)

:lol6:що ми гуориш нъ клингонски нимоъ ръзбиръ

...... шмъ прущаъти мъ съ нъливъм с инъ.... '15-тъ гудинъ.... риколтъ

щот посли кът съ върни студенкътъ требе съм премиерен..... ъъъъъу.... тъкоу.... примерен

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мн, тъй..... и

преди 13 минути, _nib_ написа:

глъткъ ми съ утваря.... 

..... ко става си викам...... че все па черпят.... :)

Ох, днес нестига ми че ми отсраниха проблема, ъм каът ми почерпеха, а не ази, ъм къ започнаха да ми се извиняват, ъм, почнах да се събуждам, и, си викам, хм, тея ора ко сакат от мен и зашо са толкова бедни да си купят това дето аз не продавам......... баааааааааааа да бях джелгъзин....... сега щеше и тоя сайт да е мой, мн кът не познавам руски хора и ма третират кът хамериканец..... все у скапаната астра ще си возя и негаконно ся си бригам с бавареца из двора..... :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Диман Дюминич написа:

Мн, тъй..... и

..... ко става си викам...... че все па черпят.... :)

Ох, днес нестига ми че ми отсраниха проблема, ъм каът ми почерпеха, а не ази, ъм къ започнаха да ми се извиняват, ъм, почнах да се събуждам, и, си викам, хм, тея ора ко сакат от мен и зашо са толкова бедни да си купят това дето аз не продавам......... баааааааааааа да бях джелгъзин....... сега щеше и тоя сайт да е мой, мн кът не познавам руски хора и ма третират кът хамериканец..... все у скапаната астра ще си возя и негаконно ся си бригам с бавареца из двора..... :)

ти барем астра имаш. я ни книшка, ни астра, ни мастра. бе чиляк требе е щъстлиф с туй дет имъ... щот сички сме... мементо мори

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _nib_ написа:

ти барем астра имаш. я ни книшка, ни астра, ни мастра. бе чиляк требе е щъстлиф с туй дет имъ... щот сички сме... мементо мори

Еееееееееееее ма и аз къф сам чафутин, да не кажя дявол......, де ми повярва бе циляк..... паем се на нещо дет не съм, ама, тъй е тука........... :)

Но, паф си в туй...... хм. ..... хм.... че и аз съм щастлив кът тебе (дано да е така при тебе....)

Немам грижи...... само едно ми е драго..... но на него не посягой..... :)

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Диман Дюминич написа:

Еееееееееееее ма и аз къф сам чафутин, да не кажя дявол......, де ми повярва бе циляк..... паем се на нещо дет не съм, ама, тъй е тука........... :)

Но, паф си в туй...... хм. ..... хм.... че и аз съм щастлив кът тебе (дано да е така при тебе....)

Немам грижи...... само едно ми е драго..... но на него не посягой..... :)

штъстливиот чиляк е тойзи койту съ радвъ нъ туй дет имъ. нещастниот нъ туй дет няма. исвод:алчнити съ нищасни

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бааааааааааа ох туй е характерно за някой си, соооооооооооооориииииии..... не я маучих тъз символика и прочиеееееее..... ъм тъй:

Понеже виждам в мен наченки на склероза, въх употебах некаква плавелна дума, ъъъъъъъ, явно е заразно...... ъъъъъъъ.... и се..... ази да не споделя с иДиоДите туй дет на душманите съм река..... ееееееееее.... не съм тъл чиляк.......... ай да се поАтоаааааа....

баааааааааа тъй де....... или съм глопак ил........ някакъв си шматка дет се пае на иДиоД....... :)

• Харесване 2
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Диман Дюминич написа:

Бааааааааааа ох туй е характерно за някой си, соооооооооооооориииииии..... не я маучих тъз символика и прочиеееееее..... ъм тъй:

Понеже виждам в мен наченки на склероза, въх употебах некаква плавелна дума, ъъъъъъъ, явно е заразно...... ъъъъъъъ.... и се..... ази да не споделя с иДиоДите туй дет на душманите съм река..... ееееееееее.... не съм тъл чиляк.......... ай да се поАтоаааааа....

баааааааааа тъй де....... или съм глопак ил........ някакъв си шматка дет се пае на иДиоД....... :)

сите сме 'диоти. ну пойчиту съ неусъзнате идиоти

сите сме нъ исфъргачкътъ-

1392179485_1392019911_giffs_06.gif

1392179554_1392019916_giffs_01.gif

1392179521_1392019925_gifs_04.gif

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _nib_ написа:

сите сме нъ исфъргачкътъ-

Чекай мало, че някой ми бърка в гащите и сака да ми свири на моя..... :) Добро хартуване друже..... и да паеш котките, за да има за мен..... :wink12:

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Диман Дюминич написа:

Чекай мало, че някой ми бърка в гащите и сака да ми свири на моя..... :) Добро хартуване друже..... и да паеш котките, за да има за мен..... :wink12:

..... хортуване..... долавям странджанска жилка. 

котките съ хитри. съми съ пазът. 

колку требе да си бяс че сам дъ съ апиш? - 

1392179672_1392019998_gifds_25.gif

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Диман Дюминич написа:

нема готвиш котиту ей

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, haidukpikaso написа:

нема готвиш котиту ей

Ами ако то само се опита да влезе в тенджурата?

9pi5CQO.jpg

• Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

V4mzY9O.jpg

Няма да питам защото знам че е невъзможно да си нарязал толкова много салам без да отделиш поне едно парче за мен

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ду бу ду буууу дууууууу иДиоДи...... :)

Резултат с изображение за маймуна снимка

преди 6 часа, haidukpikaso написа:

нема готвиш котиту ей

доооооооооблеееееееее.... :)

Свързано изображение    само се майтапа бе Уйли...... :wink12:

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване