Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчитата II- тема за...още нещо. :)

Препоръчан отговор

• Отговори 25,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4025

• haidukpikaso

3117

• BMW Маниак

1802

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

здравей, не е моята, но такива са им очите - големи жълти копчета ето моето слънчице, казва се Ейнджи

колкото повече толкова повече Мечо Пух казал  

добро утро Идиотчитата

Публикувани изображения

Хайдукпикасо си играе игрички, а Ейнджи вилнее нейде :D

• Харесване 4
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ду бу ду бу дуууууууу иДиоиДи..... :)

Свързано изображение

• Харесване 6
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _nib_ написа:

седнау си кротичку

пуснау си тихичку музичкъ, не съм нъдул бециделите

уторяу си биричкъ-

1521838096_1521815135_razmer-imeet-znach

НАЗДРАВЕ 

Наздраве!

А аз варя един бобец, пийвам капучино с канела и от време на време чета новините.

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Наздраве!

А аз варя един бобец, пийвам капучино с канела и от време на време чета новините.

бобец. нема лошу

как така флагмански дебилчета, все още не ви стана ясно, че може всички айпита на виваком да забраните, но мога с корейско да вляза. ДА, имате право да триете коментари, но НЕ не можете да ограничите свободата на словото.

:eek:шмъ прущаати. ф мументъ трича флагманци.... създаам им раутъ нъ мъдуратурчитътъ.... немъ цел ден дъ си гризът ноктето и дъ ми зимът зъплата я

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _nib_ написа:

бобец. нема лошу

как така флагмански дебилчета, все още не ви стана ясно, че може всички айпита на виваком да забраните, но мога с корейско да вляза. ДА, имате право да триете коментари, но НЕ не можете да ограничите свободата на словото.

:eek:шмъ прущаати. ф мументъ трича флагманци.... създаам им раутъ нъ мъдуратурчитътъ.... немъ цел ден дъ си гризът ноктето и дъ ми зимът зъплата я

Кво станало, кои са тез флагманци?

А тъй тричай ги да им доде акъля.

Само да не им излезе после през ушите от тричане. 

• Харесване 4
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ду бу ду бу дууууууууу иДиоиДи...... :)

Резултат с изображение за смях снимка

• Харесване 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Господин Петров нещо не се представял добре в семейното ложе, съпругата му обезпокоена отишла в предприятието му при лекарката и се оплакала. Докторката веднага обещала че ще проучи въпроса. Извикала Петров и го подхванала за това-онова и какво право ежедневно, как преминава ежедневието му. Започнал той:
- Ставам сутрин и първо отивам да изхвърля боклука, на връщане се обърквам още сънен и отивам в другия вход при комшийката. Като звънна и ми отвори, разбирам грешката си, а тя ме пита:"Боклука ли изхвърляш или какво..?" - и ..... се любят.
- Връщам се, оставям кофата и отивам на работа вече закъснял. Прокрадвайки се към работното място - неуспех, засича ме шефката и разбира, че съм закъснял: "Петров, закъсняхме, или какво....?" и - отива до обяд любов.
- Отивам да обядвам и от стола блажено отивам в градинката да отморя, но за зла участ се засичам с зам. шефката: "О, Петров, ти с шефката преди обяд какво прави или какво. ..?" - отиваме в нейния кабинет и следобедът отива.
Като чула докторката, се подсмихнала:"Да казвам ли на жена ти какво правиш или какво...?".

:)

• Харесване 4
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване