Премини към съдържанието
Емил44

Забравена парола на Huawei p10lite

Препоръчан отговор

Здравейте!  Телефон Huawei p10 lite, бях си забравил паролата на сим картата и няколко пъти я въведох грешно, след което се обадих на оператора и ми каза пука и новата парола, но след това телефона изписва че след рестартиране се изисква парола, до колкото разбрах парола на телефона. Гледах инструкцийте от книжката, но такава парола няма. Сега не мога да включа телефона, дори и без сим карта не тръгва, на Виваком съм. Как да го отблокирам и от къде да намеря този код?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, techmaniac написа:

Hard reset прави ли му ?

Не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е да правя това, защото е чисто нов и не ми се иска да правя това. Този код например какъв е и от къде мога да го намеря? Не трябва ли да го има в инструкциите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи си и бекъп на нещата, макар че не знам как ще стане без да имаш достъп

ПС: Това е начина да, щом е нов значи нямаш все още неща на него.

Писали сме едновременно

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си ПУК кода от онова където стои СИМ-картата. Прикачвам снимка за по-ясно разбиране. Там го пише ПУК кода и го въвеждаш за да ти отключи  сим-картата

61902.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за парола на телефона не на Сим карта . Ти сам ли сложи парола или така си получи телефона

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, techmaniac написа:

Направи си и бекъп на нещата, макар че не знам как ще стане без да имаш достъп

ПС: Това е начина да, щом е нов значи нямаш все още неща на него.

Писали сме едновременно

Нищо не стана, пак иска парола на телефона.

преди 20 часа, adersa написа:

Става дума за парола на телефона не на Сим карта . Ти сам ли сложи парола или така си получи телефона

Точно тази карта изгубих и няма от къде да видя пина или пука. Обадих се на оператора и ми каза пука след което въведох нов пин код, но след това ми изписа че след рестартиране на устройството   иска парола, операторът ми каза че това е парола на устройството. Прегледах книжките със инструкциите и такава парола няма. Телефонът иска парола, купен е нов от виваком преди 3 седмици, не съм въвеждал никакви пароли.

Редактирано от Емил44 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. За да не отварям нова тема, пиша в тази. От 3 дни притежавам Huawei P10, страхотно телефонче без съмнение, но едно нещо ме дразни и не знам как да се справя. Не мога да премахна това извибрирване в ухото, когато отсрещната страна ми вдигне, вибрира и при докосване на "зелен" и "червен " бутон, знам как става на предни версии на Андроид, но тук просто няма такава опция. Ако някой се е сблъсквал, моля да сподели. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.08.2017 г. в 20:54, Hristo Lishev написа:

Здравейте на всички. За да не отварям нова тема, пиша в тази. От 3 дни притежавам Huawei P10, страхотно телефонче без съмнение, но едно нещо ме дразни и не знам как да се справя. Не мога да премахна това извибрирване в ухото, когато отсрещната страна ми вдигне, вибрира и при докосване на "зелен" и "червен " бутон, знам как става на предни версии на Андроид, но тук просто няма такава опция. Ако някой се е сблъсквал, моля да сподели. Благодаря предварително.

Разгледай "Настройки при свързване".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хиляда пъти съ ги разглеждал, всички вибрации са изключени, но няма и няма, това продължава да си вибрира при свързване в ухото. На предни версии на Андроид го знам къде е, но с този Nougat... Или са го скрили някъде, или не знам и аз, орязана версия, макар че не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти,Емил,абсолютно същия проблем имам от днес и ще подлудея вече!Намери ли начин да го оправиш без да форматираш телефона???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.