Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търси се компактна (до 78 клавиша) PS/2 USB съвместима клавиатура до 20-ина лева.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, ExaFlop написа:

Здравейте, търси се компактна (до 78 клавиша) PS/2 USB съвместима клавиатура до 20-ина лева.

Погледни това дали те устройва:  http://www.vali.bg/bg/product/7169/Мини-клавиатура-за-лаптоп-HAMA-SL720-50449-Черна

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложернията, но ми трябва задължтелно на кабел и трябва да е PS/2 USB съвместима.
Като тази примерно:

https://www.ceratech.co.uk/product-p/kyb500-k82a.htm
На тая само цената й е кофти. :) 
https://www.amazon.co.uk/Accuratus-K82A-Mini-Keyboard-Black/dp/B000IZX4F0

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A4tech KL-5 USB -

на "световно известната" марка. Но само това намирам.

Този модел на места го пишат че е съвместим със стари ОС, както и че работи с адаптер USB към PS/2.

Възможно е и да има разлика , от A4Tech KL-5 2-Tone 88 Normal Keys 7 Function Keys USB or PS/2 Mini X-Slim Keyboard, която е PS/2

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
      Здравейте,
      От година се заглеждам по механичната клавиатура на на Razer - Blackwidow Chroma.
      Това, което често срещам в описанието, е че "разполага с най-добрите механични прекъсвачи в зелен и оранжев вариант, а вече и в жълт!".
      Има ли някаква разлика между цветовете и в какво се крие тя, която да помогне за най-правилен избор?

Поздрави. 
    • от gali99
      Здравейте! Продавам безжична клавиатура и мишка, малко използвани с незначителни козметични недостатъци по клавиатурата. Моделът е Microsoft Wireless Optical Desktop 2000 като USB приемникът е оригиналния. Функционират всички клавиши, а мишката се захранва с батерии. Цената е 40 лв като аз поемам доставката. 

• от Добринка Веселинова
      Имам таблет ползващ андроид,след това си взех клавиатура-калъф с кабелче.От клавиатурата пишех на кирилица.Натиснах някакво копче и на екрана ми се появиха мисля езикови настройки,направих някакви промени от екрана и вече пиша за жалост от клавиатурата само на латиница,а от екрана на двата езика.Като вляза в езиковите настройки от самия таблет,само там ми променя езиците.Някой може ли да ми помогне?
    • от andibgpz
      Привет колеги.
      Ще се опитам да обясня ситуацията,за да дадете мнение и съвет какво да правя.
      Март месец купих чисто нов FX753VD който да използвам за чертане,аутокад,макс и т.н. и понеже нямаше ССД се глобих още 250лв за ССД.Както и да е това,сумата стана приятна към 2200лв..Първо не му работиха говорителите като хората,занесох го и ги сммениха.Преди около седмица се счупи механизма на копчето "S" в следтвие ,на което копчето падна,без да съм го човъркал или натискал .От МОСТ отказват гараниця понеже механичните проблеми не се покривали от гаранцията.
      Искат да ми сменят цялата клавиатура за скромните 180лв.......клавиатурата си работи ,от друга страна за една пластмаска да давам 180лв ми се вижда неоправдано.След като ми държаха лаптопа 1 седмица,ме пратиха в друг оторизиран сервиз на АСУС- от там същата работа.Механичните проблеми не се отстранявали и не били гаранционни.Там предложиха цена от 182лв за нова клавиатура.Просто нямам думи.Писах на АСУС Америка,чакам да ми върнат имейл.Парадокса е в тома,че аз занесох 2 лаптопа за поправка този и още един асус,на другия липсваха копчета,но там в добавка и самата клавиатура не работеше като хората,някой от буквите изобщо не функционираха и на този лаптоп му смениха клавиатурата,въпреки ,че имаше и механичен проблем.
      Никъде в нета не виждам да се продават такива клавиатури,вероятно защото лаптопите са още нови като модел.Неофициално си говорих с единия от хората от сервиза и потах -добре трябва да си прецекем клавиатурата електонно ,за да ми я смените ли?
      и той каза - ми да?!?
      Незнам,в безизходица съм,клавиатурата в този и вид е нефунционална,моля предложете ми някаква опция.

Мерси предварително!

Поздрави!

• от gamemaniak
      Привет,
      Имам супер шибан проблем. Скапаната ми ГЕЙмърска клавиатура V100 на Rapoo  в един слънчев ден започна да лагва. Тоест,  ако искам да изпиша думата "калорифер" в нотпада излиза само " клфр" нещо такова, все  едно въобще не отчита че съм натиснал половината копчета. Друго което забелязах е че когато натискам Num Lock-а бързо лампичката не светва и изгасва с ритъм с които цъкам копчето. И за да се забатачи още повече, същият номер го прави и на други компютри. Всичко сочи че проблема е хардуерен, но все пак, какво за бога може да се скапе в една клавиатура, че да се случи това ?  Имате ли какъвто и да е съвет дори и разглобяване и махане на няква част или там каквото ми кажете. Просто не си обяснявам кво може да и се повреди - скапана клавиатура !

Ще се радвам да чуя мнение и да дискутираме тоя боклук

БЛАГОДАРЯ ВИ
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.