Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!!!

Историята ми започва преди около 1 година. На 16 юни 2016 г. аз бях на екскурзия организирана от моето училището ми. На тази екскурзия беше и момичето за което става въпрос до този ден ние бяхме просто познати, но на този ден ние се опознахме и разбрахме, че имаме много общо говорихме си цяла нощ. На следващия ден се върнахме в града в който живеем. От тогава с нея излизаме с нея почти всеки ден ставахме си все по-близки и да си споделяме всичко.

ПРОБЛЕМА:

На мен почна да ми става все по-трудно да се разделям с нея. АЗ СЕ ВЛЮБИХ В НЕЯ. Сложното обаче е, че тя си има гадже (мой близък приятел). Мисля обаче, че и тя ме харесва. Опитах се да я забравя, но не се получи не спирам да си мисля за нея въпреки и да знам ,че докато е с моя приятел няма как да сме заедно. Моля дайте ми съвет какво да направя.

МОЛЯ СЪВЕТИТЕ ДА СА СЕРИОЗНИ ОТ МОМИЧЕТА ИЛИ ХОРА С ОПИТ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Жоро Ганев написа:

Здравейте!!!!

Историята ми започва преди около 1 година. На 16 юни 2016 г. аз бях на екскурзия организирана от моето училището ми. На тази екскурзия беше и момичето за което става въпрос до този ден ние бяхме просто познати, но на този ден ние се опознахме и разбрахме, че имаме много общо говорихме си цяла нощ. На следващия ден се върнахме в града в който живеем. От тогава с нея излизаме с нея почти всеки ден ставахме си все по-близки и да си споделяме всичко.

ПРОБЛЕМА:

На мен почна да ми става все по-трудно да се разделям с нея. АЗ СЕ ВЛЮБИХ В НЕЯ. Сложното обаче е, че тя си има гадже (мой близък приятел). Мисля обаче, че и тя ме харесва. Опитах се да я забравя, но не се получи не спирам да си мисля за нея въпреки и да знам ,че докато е с моя приятел няма как да сме заедно. Моля дайте ми съвет какво да направя.

Започни да играеш esport видеоигри и ще я забравиш много бързо :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Жоро Ганев написа:

Здравейте!!!!

ПРОБЛЕМА:

С нея излизаш почти всеки ден - и къде е тогава гаджето й

:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, haidukpikaso написа:

преди 2 часа, haidukpikaso написа:

Ти ако нямаш опит не се напъвай да отговаряш.
    Може да е на работа, не е от голямо значение къде е.
    Човека друго пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 часа, haidukpikaso написа:

:eek:

Елементарно Уотсън -  гаджето й е с нея през нощта

• Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.