Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пропоръчайте ми колонки ,които да са читави и да не кривят.Тези trust gxt 658 дали стават или да се насоча към нещо по-марково за около 200-250лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно за многоканални филми/игри ли ще се ползват?

Ако е с цел слушане на музика стерео вариант е по-добре, съобразен с малкият бюджет.

Насочете към модел на Microlab или Edifier, на който корпусите (тонколонките) сателитите не са направени от пластмаса а от дърво.

Примерно:

Microlab FC 730 

Edifier R501 TIII

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри основно.За сега съм доста доволен от съотношението цена/качество.Около 2 седмици ги ползвам вече.Иначе гледах на живо и Microlab FC 730  ,но не ме грабнаха откъм дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...