Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

И аз се включвам в иниациативата: tisho_man

Давайте в менюто "Add contact" и ме адвайте :eek:

Редактирано от korn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз се включвам в иниациативата: tisho_man

Готов си.Аз вече имам 1 евро и говоря неограничено с стационарни телефони в България cool.gif .Ето още един приятел адваите го и тои ще ви адва nacno00766

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да дам своя принос-kupar_

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото разбирам от тук: http://www.voipdiscount.com/en/referafriend.html Програмата за 1 ЕУРО е само за НОВОРЕГИСТРИРАНИ. Т.е. ако добавите някой "стар" акаунт прИмоция НЯМА

This referrer program only works for NEW VoipDiscount users. Once your friend has succesfully registered the VoipDiscount application (and is added to your contactlist), you will receive the credit within 1 hour.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости HotBird13°E

това добре ама що да не си регистрира един и същ човек два ъкаунта и да си прибави втория към първия и да вземе това евро,

това само го пиша като идея де

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
доколкото разбирам от тук: http://www.voipdiscount.com/en/referafriend.html Програмата за 1 ЕУРО е само за НОВОРЕГИСТРИРАНИ. Т.е. ако добавите някой "стар" акаунт прИмоция НЯМА

This referrer program only works for NEW VoipDiscount users. Once your friend has succesfully registered the VoipDiscount application (and is added to your contactlist), you will receive the credit within 1 hour.

Маи си прав колега ,аз имам 20 човека аднати и имам 6 еуро затова ще помоля да не ме адвате повече а адваите последния писал в темата ,така ще имате 1 новорегистриран в листата и съответно 1 еуро кредит с което избягвате лимита от 1 мин. и просто си говорите колкото ви е кеф cool.gif .Идеята на HotBird13°E също не е лоша като хрумване

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще бъда благодарен ако може накой да създаде един акаунт ида ми го прати защото имам друга програма на сащата компания и ми дава грешка на регистрацията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване