Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

От вчера си направих два акаунта, като във всеки съм аднал по няколко потребителя, но за съжаление все още не съм получил кредит sad.gif

Вие успявате ли?

Моят ник е: pankristoff

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Eто и моя: baberek

:wors:

А само да питам какво се пише на полето за номера, защото аз си измислих няколко! laugh.gif

Редактирано от vankata_6 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ще бъда благодарен ако може накой да създаде един акаунт ида ми го прати защото имам друга програма на сащата компания и ми дава грешка на регистрацията

готов си :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето и от мен-kikowss13

а колко време се чака за кредит(бонус) след като си аднеш няколко юзера??

че аз все още нищо не съм получил??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sad.gif и аз още нямам кредит, а добавих шест-седем абоната.

mumintrol_

sad.gif и аз още нямам кредит, а добавих шест-седем абоната.

mumintrol_

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи за да получите кредит на вашия акаунт трябва вас да ви добавят когато вие добавяте пари се получават на този които добавяте

нека всеки добавя последния в списака така всеки ще получи бонус да говори бесплатно 1 седмица

аз добавям последния които е в списака .

очаквам и мен да ме добавите към вашия списък

моят акаунт е: qazxswww

чакам да ме добавите

Редактирано от liuboo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ето и от мен-kikowss13

а колко време се чака за кредит(бонус) след като си аднеш няколко юзера??

че аз все още нищо не съм получил??

аз чаках около час и половина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости HotBird13°E

Ето тия серсеми ми дадоха 1,8 долара безплатно като се регистрирах без никакви условия. Не разбрах защо ми ги дадоха и не видях на сайта им да обещават да дават пари, май пишеше нещо за 60 безплатни минути ама като влязах в сметката пишеше 1,8 долара и сега вече са 1,5 щото звънях три пъти да ги пробвам. До България по 7,2 цента на минута а до Зап. Европа по 3 цента.

www.sipnumber.com

но после като си влизаш в сметката се изписва друг сайт

www.freedigits.net

сигурно е една и съща фирма.

Обясняват на сайта им че давали и безплатен американски номер ако случайно му трябва на някого.

Кой ли плаща вече да говори като има толкова много промоции ?

:bye:

Редактирано от HotBird13°E (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая!

Вижте кога ми беше последното мнение, а чак сега получих кредита!

В акаунта си имам 17контакта, някои съм добавял аз, други те са ме добавяли нема значение! Едно искам да кажа - програмата работи, макар че този бонус дойде при мен със закъснение!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване