Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Свърши вече, пише само :invite your friends and call them for free.Преди когато беше кирийка пишеше :invite your friends and earn free credits ...

Така че купувайте си кредити с кредитна или дебитна карта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

_xmas_ ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някой нов потребител да ме адне,

за да получа и аз 1 евро- че нямам никакъв кредит вече

два дни

БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ!!!!!!!!!!!!!! anetkama

:huh::wors:

:wors:

Редактирано от plamenrd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наистина далаверата мина,пък и преди като ме аднаха няколко юзера пак не ми даде кредит ама нищо,все пак пускат въдички :bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
акаунт : anhimilator

10x аз аднах около 20тина :wors::P

И какво :) няма да получиш едно евро :clap:

нито 1 нито никакво евро-то така не става.

Явно или не сте чели заглавието или неможете да четете.

И второ от вчера я спряха промоцията за 1 евро ако те адне нов потребител!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво :hush: няма да получиш едно евро :nono:

нито 1 нито никакво евро-то така не става.

Явно или не сте чели заглавието или неможете да четете.

Това вярно ли е?

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма е на фирмата Finarea / Betamax и тези хора постоянно изкарват нови сайтове с ново име на същия продукт и ти викат да им снесеш 10 евро без да ти обещават че няма още на другия ден да направят дестинацията до която те интересува да звъниш да е ПЛАТЕНА.

Тия 10 евро били валидни за 120 дена.

Хубаво, ама те си сменят тарифите без предупреждение когато им скимне. Това което са го писали Free днес, утре спокойно могат да си го направят да не е повече безплатно.

Аз не съм плащал никога нищо на никой сайт и пак си говоря безплатно до където ми трябва. Условието е човека да има компютър или още по-добре направо телефонен апарат свързан чрез адаптер към Интернет. На тези които още не са си купили адаптери ( или аз не съм им подарил такъв) им звъня от промоцииките които има постоянно с разни програми но само за да им кажа да си пуснат компютра и да ми звъннат те безплатно до моя адаптер когато им е удобно. Моя адаптер ( заедно с телефонния апарат ) е постоянно включен и не му трябва компютър за да работи.

Знаете ли колко е готино да не ти трябва да ти е включен компютъра и пак да могат да ти се обаждат безплатно от цял свят всички които имат достъп до Интеренет от тяхните адаптери или компютъри.

И понеше адаптера стой постоянно включен той не изпраща сигнали до софтуерите от който може да се звъни до него за да им се обяснява дали си на линия или те няма. Просто човека си знае че може да ти звъни по всяко време. По този начин никой не ти досажда излишно само защото те е видял че си в зелено в софтуера ( = на линия ). Значи звъни ти само ако има найстина да ти казва нещо а не само така да си полафите час два щото на него му било скучно и си търси да хване накого за слушател.

А когато искам да им подам сигнал че съм пред компютъра просто си пускам и софтуера и те ме виждат в зелено т.е. на линия съм. И по-притеснителните се усмеляват да ми се обадят тогава или да ми пишат нещо на чата на кирилища.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи трябва само да аддна аз някой или трябва и мен да ме адднат ? Euro_Boy

Za da polu4i6 1 euro trqbva nqkoii da te add i az bih ti prepor14ala da dava6 programkata na nqkoi fr i toi da te add za6toto po4ti mikoi ne iska da add nepoznat sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тази програма е на фирмата Finarea / Betamax и тези хора постоянно изкарват нови сайтове с ново име на същия продукт и ти викат да им снесеш 10 евро без да ти обещават че няма още на другия ден да направят дестинацията до която те интересува да звъниш да е ПЛАТЕНА.

Тия 10 евро били валидни за 120 дена.

Хубаво, ама те си сменят тарифите без предупреждение когато им скимне. Това което са го писали Free днес, утре спокойно могат да си го направят да не е повече безплатно.

Аз не съм плащал никога нищо на никой сайт и пак си говоря безплатно до където ми трябва. Условието е човека да има компютър или още по-добре направо телефонен апарат свързан чрез адаптер към Интернет. На тези които още не са си купили адаптери ( или аз не съм им подарил такъв) им звъня от промоцииките които има постоянно с разни програми но само за да им кажа да си пуснат компютра и да ми звъннат те безплатно до моя адаптер когато им е удобно. Моя адаптер ( заедно с телефонния апарат ) е постоянно включен и не му трябва компютър за да работи.

Знаете ли колко е готино да не ти трябва да ти е включен компютъра и пак да могат да ти се обаждат безплатно от цял свят всички които имат достъп до Интеренет от тяхните адаптери или компютъри.

И понеше адаптера стой постоянно включен той не изпраща сигнали до софтуерите от който може да се звъни до него за да им се обяснява дали си на линия или те няма. Просто човека си знае че може да ти звъни по всяко време. По този начин никой не ти досажда излишно само защото те е видял че си в зелено в софтуера ( = на линия ). Значи звъни ти само ако има найстина да ти казва нещо а не само така да си полафите час два щото на него му било скучно и си търси да хване накого за слушател.

А когато искам да им подам сигнал че съм пред компютъра просто си пускам и софтуера и те ме виждат в зелено т.е. на линия съм. И по-притеснителните се усмеляват да ми се обадят тогава или да ми пишат нещо на чата на кирилища.

Хубаво че си го написал това ама да беше написал и кой я предлага тази услуга, коя е фирмата нали разбираш, софтуера който се ползва и другите да са в час. Иначе то и моя интернет доставчик го предлага същото но се заплаща на минута около 2 стотинки мисля, разговорите минават през Орбител..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване