Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тази програма беше супер, много работа ми свърши.Я кажете ако си платя дали няма да се набутам, някой плащал ли е.А ако има нещо без пари още по добре ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Molq da izpolzvate tozi post za taka narechenata veriga.

Syzdaite drug za diskusii - taka ne se gubi nishkata, please.

I taka bqhme stignali do : borislaa2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Тази програма беше супер, много работа ми свърши.Я кажете ако си платя дали няма да се набутам, някой плащал ли е.А ако има нещо без пари още по добре ;)

Аз си платих и сега си говоря без проблеми :speak: С две думи: доволна съм! :whist:cool.gif

Редактирано от Pandemonium (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
cool.gif nikolai1993 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не разбрахте ли че вече не се получват нови кредити от добавяне на нови потребители! Безплатният обяд свърши!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четете на Български внимателно:VoipDiscount е нова програма като Skype за провеждане на безплатни разговори в Интернет,с тази разлика,че може да се обаждате на телефонни и мобилни номера чрез компютъра си!Чрез една добре измислена система на реферали,Вие получавате почти неограничен лимит на използване!Важното е да я препоръчате на свой приятел чрез сайта на програмата,след като той/тя/ се регистрира като нов абонат,Вие да го добавите в списъка си с контакти!Не е трудно-опитайте!За всеки нов свой приятел,добавен от Вас,ще получите по 1 Евро и 7 дневен неограничен достъп за избиране към телефон!За всеки нов приятел,който намерите и си го добавите,ще получите кредит от 1 Евро и 7 дневно неограничено повикване. Как ще стане това? Просто изпратете от тук емайли на свои приятели,като си попълните вярно празните полета. Само ако вашите приятели се регистрират като нови абонати и вие ги добавите в своя списък с контакти, ще получите кредит от 1 Евро,плюс 7 дневно неограничено повикване към телефон!Колкото повече приятели насочите към програмата ( това става като кликнат върху долната част на прозореца на VoipDiscount с надпис "Invite your friends...and earm FREE credits!" и в отворената страница в Интернет да препратят към други техни приятели като им попълнят e-mail-ите и вие също добавите в списъка си с контакти). Така вашият кредит ще става все по-голям.Безкраен. Вие ще получите кредита си(обикновено в рамките на 1 час) след добавянето им в списъка ви с контакти.Тази referrer програмна система работи само за нови потребители на VoipDiscount (и при добавянето им в списъка ви с контакти),вие само така ще получите кредита си в рамките на 1 час!След това говорете,колкото си искате! download VoipDiscount

Чтите по Русскому:

Для каждой ссылки, которую Вы получите 1 Евро стоимостью в кредиты И 7 дней неограниченных вызовов в наше свободное расположение. Как ему проложить? Просто сошлитесь друг на VoipDiscount. Как только ваш друг загрузит VoipDiscount и одобрит Вас в его/ее контактном списке Вы получите 1 евро стоимостью в кредит ПЛЮС 7 дневного неограниченных вызовов в наше свободное расположение! Чем более друзья, Вы сошлитесь на VoipDiscount, тем более кредитуйте Вас станет. Нет предела. Вы получите кредиты (обычно в пределах 1hour) после того, как ваши друзья будут добавлены к вашему контактному списку. Это referrer программные только работы для потребителей NEW VoipDiscount. Как только ваш друг успешно зарегистрировал приложение VoipDiscount (и был добавлен к вашему contactlist), Вы получите кредит в пределах 1 часа.

Английски / не може да се напише на кирилица,няма как/:

For each reference you will get 1 Euro worth of credits AND 7 days of unlimited calls to our free destinations. How does it work? Simply refer a friend to VoipDiscount. Once your friend downloads VoipDiscount, and approves you in his/her contact list you will get 1 euro worth of credit PLUS 7 days unlimited calls to our free destinations! The more friends you refer to VoipDiscount, the more credit you will get. There is no limit. You will receive the credits (usually within 1hour) after your friends are added to your contact list. This referrer program only works for NEW VoipDiscount users. Once your friend has succesfully registered the VoipDiscount application (and is added to your contactlist), you will receive the credit within 1 hour.

Братя Българи,не купувайте!Всичко си работи,само четете внимателнооооо!

И си пишете не имената само а и емейлите

Редактирано от qroslava (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора казвам ми чесно няма вече фрее кредити не се лъжете !!!!!! това беше само една промоционална кампания която за жалост свърши sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали уж бяха спряли кредитите !!!

Я някой нов да ме добави , и да разберем дали са ги спряли : моя акаунт е :sevunt

Редактирано от sevunt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Младежи добавих доста от вас,и продьлжавам да ви добавям cool.gif

ето моя ник:koceto_pz,надявам се че и вие ще ме добавите :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според мен промоцийката свърши ... Виках има няма десетина приятели,още 5 пъти се регистрирах наново и добавих стария си юзър нейм ( побългарих я ) и пак нестава ... Според мен няма смисъл да се мъчите при положение , че вече няма 1 евро sad.gif По-добре да чакаме следващатата такава програма отколкото само да правим юзъри на VoipDiscount :rolleyes::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ve4e i az sam v igrata :) RNassar

Лошо играта свърши и още по-лошо пишеш на латиница angry.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кайете как се влизаше в SafeMode??? angry.gifangry.gifangry.gif

angry.gifangry.gif Кажете как се влизаше в SafeMode??? angry.gifangry.gif

Ако е до този режим на ОС - рестартираш - и натискаш Ф8 докато ти излезе меню за избор на режима.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...