Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Aбе аз питам за друго дали ако си заредя с карта ще е добре?ако някои е провеждал разговори да даде мнение!Защото ако не е качествено да не се набутвам!И ако някои знае програма кадето е по добро качеството да сподели!

Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Когато искаш да узнаеш нещо и да го пробваш, научи се поне малко да се набуташ. Обяд без пари никъде няма по света. все едно, че ти го приготвяш и ни каниш да се наплюскаме за твоя сметка. Защо не го направиш? Я покани всички юзери другата сермица в твоя ресторант да си хапнем и пийнем за твое здраве. Много важно, колко ще ти струва. А евро за разговори ще получите, но ще бъде друг път.

защо се самозалъгвате като в детската градина!!!!! Говорели без пари....30 секунди!!!! И какво си казвате за толкова време? Да вземете да пораснете малко. Хубави момчета и момичета сте.

Попздрави от мен:

Стефан - LZ4JW

73!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nick-a mi e zero_or_die add-vaite me pls men me addna nov abonat i sled 1 ne mi dade 1 evro kvo da prava sorry 4e pi6a na latinica ma ne6to ne moga da smena ezika

Редактирано от bigico (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе и аз така аднах доста хора никакъв бонус нямаше за мен?я някои да каже що така?И искам да питам ако от карта си заредя сметката добра ли е връзката защото едно гадже замина в Америка и да и се обаждам от тук ако е добра връзката а не да заредя и да се набутам!Интнернета ми е БТК АДСЛ 512:)аиде чакам вашите мнения!

Акаунта ми е зареден от близо месец с 10 евро, връзката е повече от добра... звъня до различни градове в България, до Германия и Бразилия и не мога да се оплача :) Казват че ме чуват отлично отсреща, аз тях също, така че какво повече му трябва на човек! Зареждайте и приказвайте на воля :rolleyes:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаиде стига с тоя voipdiscount, от вчера няма безплатни разговори и за една мин с БТК, всичко се плаща.

Все пак влизаме в европа, да не сме бедняци като белгиици, австриици, германци и др че да говорим безплатно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи трябва само да аддна аз някой или трябва и мен да ме адднат ? Euro_Boy

Значи трябва само да аддна аз някой или трябва и мен да ме адднат ? Euro_Boy

menta44

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време (месец и половина) добавям и мен ме добавят и НИЩО!!!

Не знам за вас, но аз вече се отказвам!!! angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Получих писмо от Skype от <[email protected]> до мен

Мисля,че ще заинтригува всички ! Цитирам писмото:

" The whole world can talk for free. Skype.com

Make one hour of free calls to ordinary phones.

Hello ,

As a nice little surprise, and to celebrate the new Skype 2.5, we’re giving you one hour of free calls to ordinary phones from Skype. We call that SkypeOut. Normally you need to buy Skype Credit to make SkypeOut calls, but we’d like to say thanks and give this little present to everyone who uses Skype a lot, including you. So, thanks.

There’s no catch, and almost no effort required — all you need to do is make at least one call to an ordinary phone from Skype before June 30, 2006, and the free hour of calling is yours.

Start calling now

Be sure to make at least one call to an ordinary phone from Skype before June 30, 2006 to get the free hour of calling.

Yours sincerely,

The people at Skype

The whole world can talk for free. Skype.com

--------------------------------------------------------------------------------

One hour of free calls is calculated for calls to countries and regions covered by SkypeOut Global Rate.

Need help?

If you need help with Skype, please visit our Help section.

Forgotten your password?

No worries, you can have a new password sent to your email address. Simply fill out this form.

Don’t want to hear from us again?

We don’t want to send emails you don’t want to receive, so remember that you can stop these emails.

Want to write to us?

Got something to share with us? Please be aware that you can’t reply to this email, because it’s just a machine receiving them. Apologies for that, but we would really love to hear from you, so please go to skype.com/go/forum where you can leave us a comment.

Want to find out more?

We have lots of interesting Skype stories - real-life documentaries of how people are using Skype to change the way they communicate.

--------------------------------------------------------------------------------

Copyright 2003-2006, Skype Communications S.A., 15 rue Notre Dame, L-2240 Luxembourg"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Получих писмо от Skype от <[email protected]> до мен

Мисля,че ще заинтригува всички ! Цитирам писмото:

" The whole world can talk for free. Skype.com

Make one hour of free calls to ordinary phones.

Hello ,

As a nice little surprise, and to celebrate the new Skype 2.5, we’re giving you one hour of free calls to ordinary phones from Skype. We call that SkypeOut. Normally you need to buy Skype Credit to make SkypeOut calls, but we’d like to say thanks and give this little present to everyone who uses Skype a lot, including you. So, thanks.

There’s no catch, and almost no effort required — all you need to do is make at least one call to an ordinary phone from Skype before June 30, 2006, and the free hour of calling is yours.

Start calling now

Be sure to make at least one call to an ordinary phone from Skype before June 30, 2006 to get the free hour of calling.

Yours sincerely,

The people at Skype

The whole world can talk for free. Skype.com

One hour of free calls is calculated for calls to countries and regions covered by SkypeOut Global Rate.

Need help?

If you need help with Skype, please visit our Help section.

Forgotten your password?

No worries, you can have a new password sent to your email address. Simply fill out this form.

Don’t want to hear from us again?

We don’t want to send emails you don’t want to receive, so remember that you can stop these emails.

Want to write to us?

Got something to share with us? Please be aware that you can’t reply to this email, because it’s just a machine receiving them. Apologies for that, but we would really love to hear from you, so please go to skype.com/go/forum where you can leave us a comment.

Want to find out more?

We have lots of interesting Skype stories - real-life documentaries of how people are using Skype to change the way they communicate.

Copyright 2003-2006, Skype Communications S.A., 15 rue Notre Dame, L-2240 Luxembourg"

Всички абонати на Skype са получили този емейл!Трябва само да наберете един стационарен номер до 30.06.2006 г. и ще си активирате 1 час кредит-приблизително 1.10 евро.За всяка регистрация,разбира се!Така,че ДЕЙСТВАЙТЕ,докато има време!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всички абонати на Skype са получили този емейл!Трябва само да наберете един стационарен номер до 30.06.2006 г. и ще си активирате 1 час кредит-приблизително 1.10 евро.За всяка регистрация,разбира се!Така,че ДЕЙСТВАЙТЕ,докато има време!

виж това

и не мисля, че е за всеки потребител ,а за избрани от skype екипа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставете VoipDiscount до следващата им промоция-сега е ред на Skype отново да зарибява и го правят по много по-лесен начин,отколкото другите Voip програми. ДАЛАВЕРА-за нас това е важното !

ПО-ЗДРАВИ от мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам едно въпросче относно СКАЙП!Като си заредя защото ми трябва да звъня до Америка и гледам за САЩ-USA-Toll Free BGN 0.000 BGN 0.000!Това какво ще рече че е безплатно ли?защото сега ползвам Voipdiscount и сам доволен ама да видя дали няма някоя далавера и в скаип затова ме интересува!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Акаунта ми е зареден от близо месец с 10 евро, връзката е повече от добра... звъня до различни градове в България, до Германия и Бразилия и не мога да се оплача :) Казват че ме чуват отлично отсреща, аз тях също, така че какво повече му трябва на човек! Зареждайте и приказвайте на воля ;):clap:

Приятелю как ги плащаш тези 10 евро тук в България. :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следният проблем.Значи инсталирам си проиграмата и ми иска някъв pdh.dll файл.Windows-а ми е XP.Моля Ви помагайте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване