Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Включете ме и мен, ако може- bojidar13

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече имам 44 контакта, но никакъв кредит!? :eek:

Имам и няколко удобрени контакти, но не знам кога ще получа кредит!? :rolleyes:

Някой друг имал ли е същият проблем?

Моят ник е baberek

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както споменах по-горе чака се! Нема друга възможност. При някои идват на минутата при други яко се забавят явно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пичове аз добавих още вчера към 60 абоната и още нямам кредит ! ! !

Някои знае ли защо е така ? ? ?

То и аз това се чудя!

Аз от няколко дни имам над 40 контакта и мен са ме добавяли и аз съм добавял, но още НИЩО ,за съжаление

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не става на момента-на мен ми дадоха вече 2 евро !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Нещо не разбрах как става номера..значи един приятел одеве говори 1 час с друг а се е регистрирал снощи и няма повече от 3-4 контакта...после даже ми се обади за малко на GSM-а ..

Не схванах кака работи програмката

Ето още 2 акаунта

kolioto

dinkostoikov

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз вече от 16 часа съм си инсталирал програмата и имам в контакт листа си 150 човека а все още нямам кредит ника ми е стрелеца айде който не ме е аднал да го направи моля Ви ника ми е streleca1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване