Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Аз съм pastilnika :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хайде някой дето е разбрал принципа да каже как става

минаха 24 часа от как се регистрирах и аднах нови хора и нищо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хайде някой дето е разбрал принципа да каже как става

минаха 24 часа от как се регистрирах и аднах нови хора и нищо

Аз съм регистрирана вече цяла седмица, имам около 30-40 човека в списъка, мен също ме аддваха доста хора и нямам нито 1 евро :)

Изобщо не разбирам как става номера... sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е до номер или нещо такова. Просто тези кредити пристигат доста различно като период от време. Лично при мен дойде за около 3-4 дена но забележете че програмата ми беше пусната нон-стоп! Незнам дали е имало значение това но мисля че трябва да се спомене :)

Редактирано от korn (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вече 2ден не съм получил кредит...Иначе се звани на ГСМ-и така: +35988******** на стационарни същото но вместо 88 пишеш кода на града и после номера на абоната!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи говорих 12 минути с провинцията,но кредита ми седи на 3 евро !

Направи ми впечатление,че в сайта на VoipDiscount,има информация,че отпуснатият кредит,важи само за седем/7/ дни - ако не заредиш сметката си,през това време,го губиш !

На мен ми остават пет дни/така пише в началната страница-Старт/.

А ето какво пише в акаунта ми на страницата на VoipDiscount :

Your credit will expire in 5 days. Please buy extra credit to prevent this from happening. By buying some extra credit your current credit will also remain valid.

Please note that when you buy new credit it may take up to 10 minutes for the shown expiry date to be updated.

Значи е започнало да брой,от момента на първият ми реално проведен разговор.

Номера го набрах,така ,както си е по правило-0035932хххххх !

Значи,кода в случая е на Пловдив-032,но се набира без нулата !

Всъщност,набирането е -кода на България-00359 ,кода на града-32 , + номера , или пък-кода на оператора/GSM/- 89 ,или 88 .

Също така,забелязах,че след регистрацията ми, на имейла ми,пристигат всеки ден по три Спам-а,който нямат връзка със програмата !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Също така,забелязах,че след регистрацията ми, на имейла ми,пристигат всеки ден по три Спам-а,който нямат връзка със програмата !

Аз нямам нито 1 спам до тука вече 2 или 3-ти ден съм регистрирана.То и кредит нямам но това е друга тема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бяхте прочели цялата тема щяхте да разберете че 1 еуро кредит + 7 дневен гратисен период в които говориш фрее и без ограничение за време със стационарни телефони със страни за които това е фрее се дава само и ако НОВОРЕГИСТРИРАН акаунт ви аднне вас

Когато това стане до 1 час трябва да ви дадът 1 еуро кредит

.Пример за неразбралите, Пешо чул за тая програма и си я сваля ,инсталира и си прави акаунт.Вижда темата в калдата.ком и адва Иван123 в своята контакт лист ,до 1 час Иван123 получава 1 еуро кредит,а Пешо ще получи кредит само ако некои НОВ акаунт го аддне него.Така че писах и по напред ,регистрираите се и си пишете акаунтите в темата.Всеки които си направи акаунт да адне последния писал в темата ,другите няма нужда да ги адва (те няма да получат нишо) ,следващия пък да адне последния и така всеки ще има по 1 кредит еуро което и е целта за да се избегне да те спират на всяка 1 минута разговор.Иначе аз съм предоволен от програмата макар и да не я ползвам много.Имам 11 еуро кредит и на 1 мин.разговор с гсм ми взима по 0.25 еуро,за стационарни телефони ми е фрее и без ограничение.Говорил съм по 40мин. с България както и 15мин с Канада качеството е предоволно cool.gif

(БайБрадър @ 3.05.2006г. в 12:32) доколкото разбирам от тук: http://www.voipdiscount.com/en/referafriend.html Програмата за 1 ЕУРО е само за НОВОРЕГИСТРИРАНИ. Т.е. ако добавите някой "стар" акаунт прИмоция НЯМА

This referrer program only works for NEW VoipDiscount users. Once your friend has succesfully registered the VoipDiscount application (and is added to your contactlist), you will receive the credit within 1 hour.

това добре ама що да не си регистрира един и същ човек два ъкаунта и да си прибави втория към първия и да вземе това евро,

това само го пиша като идея де

Това също е идея но несъм я пробвал и незнам дали ще работи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам за вас но аз имам странен проблем с програмата . След като я стартирам от иконката и след 5-6 секунди ми дава грешка на която пише че ядрото на програмата неможе да бъде заредено и дали искам да рестартирам приложението . Пробвах ънинстал и след това я инсталирах даже втория път и в друга директория и какво ли не пробвах и неможе !!! Някакви идеи ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Къде точно може да си провериш колко ти е кредита

При мен кредита се вижда на самата програма

на основното меню :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване