Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 633
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Някой ако иска да добави и мен sevunt .

[email protected]

Благодаря

VoipDiscount

VoipDiscount е нова програма като Skype за провеждане на безплатни разговори в Интернет,с тази разлика,че може да се обаждате и на телефонни номера чрез компютъра си!Чрез една добре измислена система на реферали,Вие получавате почти неограничен лимит на използване!Важното е да я препоръчате на свой приятел,след като той/тя/ се регистрира като нов абонат,Вие да го добавите в списъка си с контакти!Не е трудно-опитайте!За всеки нов свой приятел,добавен от Вас,ще получите по 1 Евро и 7 дневен неограничен достъп за избиране към телефон!Желая Ви приятни разговори!И.....ако може,да Ви добавя в списъка си с приятели!Изпратете mi e-mail с коментар за програмата и името,с което сте се регистрирали,за да ви позвъня,може и на телефон-вече ще ми е безплатно! За всеки нов приятел,който намерите и си го добавите,ще получите кредит от 1 Евро и 7 дневно неограничено повикване. Как ще стане това? Просто изпратете linck към програмата VoipDiscount на свой приятел. Само ако вашият приятел ви одобри и ви добави в своя контактен списък, ще получите кредит от 1 Евро,плюс 7 дневно неограничено повикване към телефон!Колкото повече приятели насочите към програмата ( това става като кликнат върху долната част на прозореца на VoipDiscount с надпис "Invite your friends...and earm FREE credits!" и в отворената страница в Интернет да препратят към други техни приятели като им попълнят e-mail-ите и вие също добавите в списъка си с контакти). Така вашият кредит ще става все по-голям.Безкраен. Вие ще получите кредита си(обикновено в рамките на 1 час) след добавянето им в списъка ви с контакти.Тази referrer програмна система работи само за нови потребители на VoipDiscount (и при добавянето им в списъка ви с контакти),вие само така ще получите кредита си в рамките на 1 час!След това говорете,колкото си искате!

Редактирано от sevunt (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой който е получил вече кредит нека да пише .

И след колко време се получава тоя кредит ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой който е получил вече кредит нека да пише .

И след колко време се получава тоя кредит ?

Явно при всеки е различно.

При мен първият ми кредит дойде след около 1 час.

след около 5 дни дойде още едно евро.

така ,че не се отчайвайте а добавяйте

УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето и моя акаунт nik99p който има желание да ме адне

Редактирано от nik99p (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учудващо при мен вече е 3 евро !!!

Не мога да повярвам, че толкова бързо го получих !!!

sevunt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Учудващо при мен вече е 3 евро !!!

Не мога да повярвам, че толкова бързо го получих !!!

sevunt

http://img507.imageshack.us/my.php?image=voip227gc.jpg

voip227gc.jpg

:clap::wors::yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко update:

Ако искате да проверите благодарение на кои имате кредит отивате на http://www.voipdiscount.com/en/buycredits.html и се логвате от саита с user name и паролата си ,след това в менюто отляво избирате "Your purchases "

При мен е: :)

11-May-2006 19:06:55 ? 1.00 Gift for inviting voden

09-May-2006 21:36:11 ? 1.00 Gift for inviting dgargamel

09-May-2006 21:21:10 ? 1.00 Gift for inviting ignatov

09-May-2006 18:36:02 ? 1.00 Gift for inviting papin70

09-May-2006 17:31:02 ? 1.00 Gift for inviting zombayo-bk

09-May-2006 17:06:20 ? 1.00 Gift for inviting bojko1948

09-May-2006 16:25:58 ? 1.00 Gift for inviting sevie1982

09-May-2006 10:40:53 ? 1.00 Gift for inviting kolioto

03-May-2006 17:26:44 ? 1.00 Gift for inviting botev3

03-May-2006 17:16:15 ? 1.00 Gift for inviting snoopera

03-May-2006 12:07:53 ? 1.00 Gift for inviting boby1503

03-May-2006 11:47:29 ? 1.00 Gift for inviting petia_kote

03-May-2006 11:32:33 ? 1.00 Gift for inviting lpalpa

03-May-2006 08:52:35 ? 1.00 Gift for inviting tisho_man

Също така пак от саита можете да се възползвате от новата услуга "Web-activated calls"

Какво ще рече тва,ами пишете си вашия телефон и телефона на които искате да звъните и след малко ви звъни телефона,вдигате и чакате отсрещната страна да вдигне (демек вместо да използвате микрофона и слушалките на вашия компютър ползвате вашия телефон) ;) и всичко това става през Интернет и вашия акаунт в VoipDiscount

п.с. Ако един от двата телефона е мобилен( няма значение кои) разговора се таксува

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако може и мен

user:slr_mclaren

Редактирано от mclaren (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BearBuster :)

п.с. да повторя пак-аднете ме последно мен и си постнете ника в форума.Нещо като китайска нишка biggrin.gif

Редактирано от BearBuster (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване