Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

!Незнам дали това е за тази тема моля да ме извините ако не е.

Преди имах много гаджета и много момичета искаха да си станат гадже с мен обаче от тази учебна година дойде един божидар и сега вече никой не ме харесва аз харесвам едно момиче което много искам да съм с нея но не знам дали тя ме харесва

Може ли да ми дадете идея как да стана с момичето което харесва,.

Редактирано от Кристиян Йорданов
Пропуснат текст (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форума от компютърен се превърна на сбирщина идиоти... Нищо лично, но съм сигурен, че ще се съгласите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Кристиян Йорданов написа:

Здравейте,

Преди имах много гаджета и много момичета искаха да си станат гадже с мен обаче от тази учебна година дойде един божидар и сега вече никой не ме харесва аз харесвам едно момиче което много искам да съм с нея но не знам дали тя ме харесва

Стани гадже на Божидар и момичетата може и да спрат толкова да го харесват 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ined е абсолютно прав.

Послушай го и няма да съжаляваш!  :D

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Кристиян Йорданов написа:

обаче от тази учебна година дойде един божидар и сега вече никой не ме харесва

поредния трол  вчера беше мензис  днеска гадже обзалагам се  че е същото  IP

каква учебна година е почнала, още сте ваканция .

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като чета поста ти имам чувството,че си 6-7 клас

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и 7 клас да няма... Според мен както каза колегата @Yvan Sergeev това е някой трол който иска да привлече внимание върху себе си. По-добре да не обръщаме внимание на подобни идиоти, защото им дава т`ва което искат - внимание.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Кристиян Йорданов написа:

Здравейте,

Здрасти. Първо се сближи с нея - включвай се в разговори, в които тя участва, намирай поводи да я заговориш за нещо, поинтересувай се от нея като личност - какво харесва тя, защо го харесва, сподели й какво харесваш ти. Това е естественият начин хората да се сближат и когато дойде сгоден случай - просто й кажи, че я харесваш и попитай дали и тя се чувства така спрямо теб. Няма нищо по-естествено от това. Като е напълно нормално и не е страшно да получиш отговор "не". Никога не е приятно, но е нормално и няма как иначе.

преди 22 минути, Ultimate Computers написа:

Форума от компютърен се превърна на сбирщина идиоти... Нищо лично, но съм сигурен, че ще се съгласите.

Форумът винаги е имал не-IT категории. От преди повече от 10 години. Като не ти харесват тематично неспециализираните категории, просто не влизай в тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо против тях - но ми омръзна от подобни тролове. Ти май си помисли, че наистина някой е толкова прост?

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ultimate Computers написа:

Ти май си помисли, че наистина някой е толкова прост?

Кой е "ти" и кой е "някой" в коментара ти? "Ти" аз ли съм (защото не ме цитираш), а "някой" авторът на темата ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Ultimate Computers написа:

В момента просто се правиш на интересен...

Ами не. Просто ме озадачава защо си убеден, че авторът на темата е "толкова прост" (колко точно?). А не допускаш, че може просто да е малък. Аз намирам питането му за легитимно, защото аз самият съм имал такива въпроси, като бях малък. И това е нормално, а не простотия. Или може би ти си се родил научен и умеещ всичко?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ultimate Computers написа:

Нищо против тях - но ми омръзна от подобни тролове. Ти май си помисли, че наистина някой е толкова прост?

От автора 

айде само да не казваш че съм трол и това е наистина така не привличам внимание а ви питам защото съм в много не удобно положение 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Кристиян Йорданов написа:

От автора 

айде само да не казваш че съм трол и това е наистина така не привличам внимание а ви питам защото съм в много не удобно положение 

Нямаш ли си друга работа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ForzaInter1908 написа:

Нямаш ли си друга работа?

А ти нямаш ли си? Момчето пита по въпрос, който го вълнува, без да нарушава правилата на форума. Като не ти е интересна темата, не я отваряй повече.

Редактирано от Stalik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hrisit D.
      Здравейте!
      Вчера реших да reset-на рутера си. ОК, но всичко се възстанови към първоначалните си настройки. Т.е. интернета ми остана без парола и се върна към предишното си име Vivacom_Net.
      Реших да променя името и да сложа паролата в сайта на Виваком, който е предназначен точно за това. Сайтът е my.contact.bg.
      Отидох в настройките за моята мрежа, но там ми изписа:
      Грешка: Няма връзка с крайното устройство, моля опитайте отново по-късно

Как да оправя това?
    • от mimko
      Купих он-лайн GTA5, как да я прехвърля на друг компютър?
    • от g2l2
      Здравейте,

имам проблем със самоволно рестартиране на нов компютър!

Конфигурацията, взета дословно от тук: https://videosmile.ru/lessons/read/gotovyie-sborki-kompyuterov-dlya-rabotyi-s-video-i-grafikoy-200419.html

(с изключение на захранването!),

е следната: 

Дънна платка GIGABYTE B450 AORUS PRO SOCKET AM4
      Процесор AMD RYZEN 7 2700X 8-CORE 3.7GHZ (4.3 GHZ TURBO), 20MB/105W/AM4/FAN
      Охладител за процесор DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 400 – 2011/1150/1366/775/AMD
      Памет KINGSTON HYPERX 2X16GB DDR4 2666MHZ KIT HEAT SINK
      Твърд диск Samsung SSD 970 EVO Plus 250 GB, NVMe M.2, V-NAND, 3400 MB/s / 2300 MB/s 
      Оптическо устройство NO
      Видеокарта PALIT Video Card GeForce RTX 2060 nVidia, Gaming Pro OC 6GB GDDR6,192bit ,DVI,HDMI,DP
      Мрежова карта onboard 10/100/1000
      Захранващ блок FSP GROUP HYPER M 700, 700W, ATX модулно
      Кутия Zalman Case ATX Z3 Plus USB3.0

- - - 

Грешката, която се изписва е следната:  The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

- - - 

Рестартирането си остава независимо от операционната система. - Уиндоус 10, Убунту.. 

Ще съм благодарна за някакво съдействие, тъй като от компютърната фирма изглежда нямат идея за какво става въпрос.

Вече 2 месеца сме в този филм..

Опитвахме с ЮПС, но безрезултатно.. 
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от Йоан Симеонов
      Здравейте ,имам следния проблем с въздуха от началото на март 2020г. Като искам да си поема дълбоко въздух все едно има клапа, която много рядко се отваря и мога да си поема пълноценно ,все едно целия ми въздух го усещам под гърлото и неможе да влезе пълноценно ,много е кофти почвам да го мисля и се панирам доста ,правих си изследвания кръв,урина ,ходих на уши нос гърло да ми видят гърлото ,счетовидната жлеза си изследвах при белите дробове отделно всичко си изследвах и всичко ми е добре .. чух за една инжекция която е мускулна Флорестан за алергия биха ми я мускулно и точно за 2 дена се оправих ,и после пак ... много е гадно дайте съвет на някой случвало ли му се е нещо такова .. пробвах с валеряни да не е на нервна почва и не е .. на 21 години момче съм .. Прочети още на: Форум | ДРУГИ заболявания | Puls.bg - https://www.puls.bg/forum/50/topic/add
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване