Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Error при изключване

Препоръчан отговор

Здравейте. Следният ми проблем е, че когато изключа или рестартирам лаптопа си ми се появява тази грешка http://imgur.com/a/35UdI 

С Win10 съм. Ако се налага ще дам повече информация. Благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на проблем с RAM паметта.  Ако е така, получава се, защото има съхранен изпълним код в повреден регистър на RAM паметта. Поправя се с нова RAM памет или рестарт. При всяко изключване ли се повява тази грешка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stoyannnov написа:

Прилича на проблем с RAM паметта.  Ако е така, получава се, защото има съхранен изпълним код в повреден регистър на RAM паметта. Поправя се с нова RAM памет или рестарт. При всяко изключване ли се повява тази грешка?

Да, при всяко изключване е така и преди имах този проблем, но се оправи от самосебе си, а сега 4 дни чакам и ефект никакъв..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори Start Menu-то => въведи cmd => натисни десен бутон върху иконата и натисни Run As Administrator => в черния прозорец въведи sfc /scannow като спазиш разстоянието => натисни Enter и изчакай процеса да приключи на 100% => направи screenshot(снимка) на черния прозорец и я прикачи тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, съвсем скоро имаше някакъв ъпдейт за Win 10,  който уж трябваше да оправи подобни проблеми. Аз също имам подобен проблем, но отдавна разбрах, че се дължи на AIMP  плеъра и то само когато го дам на пауза и не го изключа. При изключване на Windows  се появява подобен надпис. Така и не се е оправил досега, но поне разбрах коя програма го предизвиква и по-точно кога. Имах и други подобни проблеми с други процеси преди, но скоро не съм имал, вероятно дължащо се и на ъпдейтите на Win 10. Но при AIMP  още не се е оправил проблема. 

Да, нормално е след преинсталация на WIN  да се оправи подобен проблем при положение, че не е стартиран същия проблемен процес. АЗ И wIN 10  съм преинсталирал скоро, но съобщението не изчезна. Това означава, че проблемът е софтуерен. И то проблем на самия Win 10. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остава @Desislav Penchev да каже има ли някакво развитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване