Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение :( . Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Плащаш си на някой сервиз, ако евентуално се навие да рине лайната ти. И понеже софтуер вероятно няма, а и не се знае какво си напъхал и какво се е омазало, може да се стигне до скъпия начин - ако се намери друго такова да се свалят флашовете и да се презаписват на програматор. С голям риск да се прецака и здравото. Като цена може да иде към цяло ново изделие. Абе купувай си друго и ще имаш резервни части. И за друг път да си знаеш и да не пипаш неща, от които си нямаш понятие. Пробвай в гаранционния сервиз.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От софтуер не става така.Навярно си опитал да инсталираш фърмуер! Ако е така,има два варианта при които се бъгва  едно устройство.Прекъсване на инсталацията по време на процеса или е при опит за преинсталация с неправилна версия .Сега трябва да търсиш правилната версия и дано имаш късмет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите. И да явно firmware-a е бил кофти :/ .. в случай че намеря точния дали чрез sd карта или usb flash ще успея да стартирам инсталацията .. т.е трябва да направя файловете на firmware-a bootable? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През  USB  се инсталира firmware!Но има възможност, да има начин за възстановяване, чрез някаква клавишна комбинация.Трябва да прочетеш внимателно упътването  на устройството,эа да го изпълниш точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. След година разглеждане на мултимедия за ШЕВРОЛЕТ Орландо  по всички сайтове си поръчах Witson s200 okta cor  интегрирани  can bus  функции и бутони.

Инсталирах устройството стои прекрасно, звук, радио навигация телефон, но след два дни launcher3 спря, замених го с eivi launcher. Но андроид започна да се рестартира много често. Сложих камера за заден ход,   която работи само когато се рестартира андроид. При включване на задна екрана сменя черен с началния екран. Дори с откачено захранване и видео вход на камерата. Пробваха да излъжат

can bus към устройството но не успяха, моля ако е софтуерен проблем към кого да се обърна във Варна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте! От известно време търся примерен изпит по химия за МУ пловдив, ей тъй да го разцъкам, по биология намерих на пдф, по химия претараших целия гугъл нищо, на мнооого километри съм от Пловдив и нямам познати, които да разполагат със сборници. Благодаря ви предварително!
    • от А.Х.Т.sekirata cekupama
      Нямам проблем, алкохолът го има с мен - авторово поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama  Песен на Тодор Колев - обожавам го, Слави Трифонов го копира тотално, не е честно?!!!
      15 февруари 2013г., 16:27ч.
      Популярният български актьор Тодор Колев почина днес след продължително тежко боледуване, съобщиха от Съюза на артистите в България. През 2011 г. той стана носител на наградата за цялостен принос към българското изкуство, която е присъждана от Съюза.
      Тодор Колев е роден на 26 август 1939 г. в Шумен. Завършва актьорско майсторство във ВИТИЗ "Кръстьо Сарафов" (1965). Работил е в театрите в Смолян, Шумен, Пловдив, в столичните "Сълза и смях" и Театър София. Участва в над 30 игрални филма, сред които "Цар и генерал", "Козият рог", "Иван Кондарев", "Двойникът", "Господин за един ден", "Опасен чар".
      Носител e на редица национални и международни награди. В началото на демокрацията се захваща с политика и става син народен представител във ВНС. Съветник в посолството ни в Канада 1992-1993 г. Автор и водещ на тв предаванията "Как ще ги стигнем с... Тодор Колев" и "Вход свободен". Преподавател е по актьорско майсторство в НАТФИЗ, има научна степен доцент.
      През 1999 г. издава автобиографичната си книга "Варненското софиянче от Шумен".
    • от georgi999
      Здравейте от доста време ме затрудняват едни въпросчета между които винаги си мисля че има повече верни .Благодаря предварително
      1ВЪПРОС-Кое от следните твърдения е вярно
      А)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава съответен обект от class
      Б)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава класа class
      В) jvm не използва класа class
      2ВЪПРОС -кое от твърденията не е вярно ?
      А) конструкторите могат да се задават подразбиране
      Б)конструкторите са полиморфни и претоварени
      В)конструкторите не са полиморфни но са претоварени
      3 ВЪПРОС- Кое от следните твърдения не е вярно ?
      А)final, референция не означава че не може да се променя рефенираният от нея обект
      Б)всички private методи в един клас по подразбиране са final и могат да бъдат предефинирани 
      В)final референция означава че не може да се обвърже повторно в нови обекти.
    • от loranst looa
      Здравейте от около два месеца рязко намаля видимостта на публикациите ми във Фейсбук , а от последните 2 седмици нещата са плачевни само аз си ги виждам . Ей така без никаква причина просто спряха да се виждат аз публикувам неща основно в групи за покупко - продажби до сега не имало проблеми една година си пусках постове и се виждаха и хората коментира и ми пишеха но изведнъж нещо стана не знам какво точно . Не са ми писали от Фейсбук някакво предупреждение за СПАМ или подобно аз отварях дискусии в съответните големи групи във фейсбук и постовете ми бяха предимно за това че продавам бижута и аксесоари които винаги съм обозначавал че са реплика така че това не е причината , защото гледам че на другите същият тип обяви се виждат и хората коментират . Очевидно че са ми наложили някакво ограничение въпроса е какво е това то и как да го премахна . Чудя се ако са ме ограничили заради многобройни повтарящи се еднотипни  публикации дали ако започна да ги трия ще има някаква полза ? 
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! 

Като цяло съм доволен от живота на батерията след последната актуализация на ОС, но силно ми се набива на очи приложението "Услуги за Google Play", защото се явява най-голям потребител на енергия, без дори да съм го ползвал. Та искам да попитам, за какво точно отговаря то и може ли да възникне проблем, примерно ако му изчистя кеша? При вас (потребителите с Андроид 9) по същия начин ли се явява сред основните консуматори на енергия, или просто при мен не работи правилно?
      Устройството е Nokia 5 TA-1053.

П.С. А възможно ли е това приложение да има общо с потреблението на интернет, защото при мен мобилните данни са денонощно включени? Ако има общо, това обяснява този разход на батерия. 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.