Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Изневерявам, *урвар ли съм

Препоръчан отговор

преди 5 часа, haidukpikaso написа:

боклук си, да

Ти защото си светица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е значима ! Общочовешка ! Ми да опитаме без лични нападки !.....:nono:

Нека да направим разграничение ! Семейният живот е обществен договор , а любовта и секса са биологична потребност . 

Тук няма нужда от празно морализаторстване - подмяна на едното с другото , извеждане на насилени приоритети ! Курва(р) е този който получава необходимото и достатъчното , но настоява за още и още ...! От сексуална Лакомия ! Също толкова причастен е и този който не дава необходимото и достатъчното  без други причини , от сексуален Мързел....

Когато си гладен , търсиш да се нахраниш .....В този смисъл брак между костенурка и козел е ......неустойчив да кажем . Разните тъповати теории за сексуално въздържателство .......поне на мен не ми допадат ! Нито пък метода и прилежащите инструменти за самозадоволяване - " Умирай само в краен случай ! " :)

Станалото обаче - станало ! Следва да се търси взаимно удовлетворение - разговор и споразумение , договор за семейството . Крайното решение е раздяла....Нищо необичайно !

http://dnesplus.bg/News.aspx?n=657626

Аз лично познавам семейства в които съпругата общува съвсем приемливо с приятелката на съпруга си , както и обратно . Даже има израз такъв - шведска тройка ! Или между две приятелски семейства с противоположни проблеми...

Скрито от другия не става ! В същност това е курвенското подлежащо на порицание - другият е в неведение , оставен без личен избор и е измамен . Все някога се разбира ! А може би е било просто взаимното решение......:)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.07.2017 г. в 9:47, вестителя написа:

Какво да ви кажа, просто реших да напиша няколко реда, ей така, без особена цел. На дали на някой изобщо му пука, но какво пък, анонимността предразполага. Историята е проста и тривиална. Изневерявам на жена си. Имаме дете на 4 г. Преди да се роди малкото правехме секс редовно. След това обаче нещо в нея се промени. Може би и в мен. Със сигурност вината е и в двамата. Все така готина си е, но просто няма желание за секс. Е аз търпях, търпях, но идва онзи момент, в който при дадено стечение на обстоятелствата нещата просто се случват. Колежка. Приятелка. Позната... Първо една, с която нещата са малко по-сериозни, но има и друга, с която е просто "за спорта". Не знам какъв съм, но и в момента ако имам възможност, бих го направил. Знам, че не съм прав и ще ме съдите (и в момента ми се разтуптява сърцето), но какво да направя. Мъж на 38, харесван и желан... как да е по дяволите?!? Ако някой мъж или жена иска да сподели нещо, нека ми пише при желание. Чудя се дали съм някакъв *урвар. Постоянно се заглеждам по хубави глезени, китки и пръстите на жените. Слабост са ми. След това минавам на дупето, гърдите, раменете и т.н. Изяшните женски форми ме подлудяват. Романтик съм и умея да боравя с думите, когато става въпрос за жени, а и не само. Сладкодумен и приказлив, но явно... и евлив. Сигурно не заслужавам жена си. Не знам.

Престанете с това "урвар" и прочие. Не би трябвало да ти дреме за хорското мнение. След като признаваш, че има някакъв проблем между теб и жена ти по-добре говорете двамата и го решете. Ако се налага може да отидете и на брачен консултант. В това няма нищо лошо или срамно. 

Проблема ще стане, след като в един момент жена ти разбере. Или ще се разделите или и тя ще започне да прави като теб. Варианти има много, но просто ще си съсипете живота и този на малката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

благодаря за мненията 

повечето от вас ми разиграват "перфектния" сценарий. мислите ли, че не ги знам всичките неща, които ми пишете. че ще станело тъпо, когато жена ми разбере. много ясно, аз не мисля, че ще е хубаво. просто исках да видя какво ще кажат евентуално други в такава ситуация, а не да ми четете морал за 7 клас. ;) 

мнението на win-user e абсолютно като на стар ерген и не ми е важно. другите добре ми казвате ама ще видим 

на 7/27/2017 в 10:20, badsector написа:

Няма какво да се обвиняваш. При мен положението е същото - вече две години и 9 месеца се опитвам да търпя тази нечовешка липса на секс, но вече съм на края на нервите си и на психическото си здраве. След като жена ти няма интерес към теб, отивай да чук@ш каквото ще има. Липсата на секс е изключително нездравословна за мъжете, затова няма как да имаш каквато и да било вина. Вина има изключително и само жена ти!

ооо, аз по принцип никога не съм търпял и съм намирал различни начини да си набавям чисто физически ласки от жени. просто от време на време се замислям. иначе като се случи с жена ми да правим секс си ми е супер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз' пък, тук само женени с деца дават съвети :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
на 27.07.2017 г. в 9:47, вестителя написа:

Какво да ви кажа, просто реших да напиша няколко реда, ей така, без особена цел. На дали на някой изобщо му пука, но какво пък, анонимността предразполага. Историята е проста и тривиална. Изневерявам на жена си. Имаме дете на 4 г. Преди да се роди малкото правехме секс редовно. След това обаче нещо в нея се промени. Може би и в мен. Със сигурност вината е и в двамата. Все така готина си е, но просто няма желание за секс. Е аз търпях, търпях, но идва онзи момент, в който при дадено стечение на обстоятелствата нещата просто се случват. Колежка. Приятелка. Позната... Първо една, с която нещата са малко по-сериозни, но има и друга, с която е просто "за спорта". Не знам какъв съм, но и в момента ако имам възможност, бих го направил. Знам, че не съм прав и ще ме съдите (и в момента ми се разтуптява сърцето), но какво да направя. Мъж на 38, харесван и желан... как да е по дяволите?!? Ако някой мъж или жена иска да сподели нещо, нека ми пише при желание. Чудя се дали съм някакъв *урвар. Постоянно се заглеждам по хубави глезени, китки и пръстите на жените. Слабост са ми. След това минавам на дупето, гърдите, раменете и т.н. Изяшните женски форми ме подлудяват. Романтик съм и умея да боравя с думите, когато става въпрос за жени, а и не само. Сладкодумен и приказлив, но явно... и евлив. Сигурно не заслужавам жена си. Не знам.

Трогателно , но независимо от причините за изневяра , то верно си такъв :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Inana.. написа:

Трогателно , но независимо от причините за изневяра , то верно си такъв :hush:

от 2 години не е влизал та може и да ти отговори

:lol6:

де ги вадиш тез еднорози прашасали уе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, haidukpikaso написа:

от 2 години не е влизал та може и да ти отговори

де ги вадиш тез еднорози прашасали уе

И сега, ако вземе да й отговори, за разлика от BMWМаниак, който няма как наистина вече 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

ама да ти отговоря де - такъв си си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха актуална ли коя уе

нема такава у голема си грешка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване