Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Да продължим нататък въпреки опитите за цензура от разни страхливи индивиди

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана със старата тема, защо беше изтрита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, moni2 написа:

Какво стана със старата тема, защо беше изтрита?

Според мене беше изтрита за това че един потребител пусна онлайн плейър за андройд за гледане на тв има 200 канала и наистина е супер програмата . След  час аз написах да се сложат други канали на програмата ставам сутринта гледам и хоп темата изтрита .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://livehd.tv/

преди 17 минути, adersa написа:

Според мене беше изтрита за това че един потребител пусна онлайн плейър за андройд за гледане на тв има 200 канала и наистина е супер програмата . След  час аз написах да се сложат други канали на програмата ставам сутринта гледам и хоп темата изтрита .

Я да видим това ли е причината:

http://json.atspace.tv/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, mcmlxx написа:

http://livehd.tv/

ТОЧНО !

Аз написах да се добавят - Food network hd , iconcers hd , mooz dance , da vinchi learning , и ще добавя още един Investigation Discavery .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Според мене беше изтрита за това че един потребител пусна онлайн плейър за андройд за гледане на тв има 200 канала и наистина е супер програмата .

Нищо не пречеше да се изтрие съобщението и евентуално всички цитирали го. Не беше нужно да се трие тема с 260 страници.

преди 1 час, adersa написа:

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.kaldata.com/forums/profile/1-калин-карабойчев/

Причината е съвсем друга е питай те го господина горе дали форума ще бъде на потребитилите или ще зависи от разни продажници, прекупвачи ,оператори и други лични интереси.А темата винаги ще я има ако не тука на друго място така че както казва Данчето              

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее защо не казвате аз много ги обичам хората с много лични интереси,те винаги са с добри идей давайте ги насам моля..:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Калинчо признай си и ще ти олекне,кажи сега защо взема парите и затвори темата тихомълком как мислиш да минеш метар все пак сме 21 век всичко ще се разсмърди веднага това ли е новата визия на Калдата- който плати това ще става а ти ще тъпчеш джоба докато никой не остане на форума.Помисли малко и се извини тука на тия 1300000 които идваха тука с различни цели но все пак идваха.

Редактирано от Pifi Pedolino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pifi, трябва да се избере друго място на темата, какво ще кажеш за българска секция в serbianforum.org или kajgana.com ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бацка не е редно да се скитаме немили недраги като хъшове по
чуждите форуми и като гаврошчета да просим милостиня,тази тема
си има место и то си е улегнало с времето.Дълбоко се надявам че
шефовете ще проявят благораумие и ще върнат нещата както си бяха
дано сто и педесет страници не са безвръзвратно загубени защото
там освен плява и мъркаж има и ценна и стойностна информация за
която учебници няма.Айде нас кучета ни яли все ще се оправим някак,
но има десетки да не кажа стотици които от там разчитат да научат
нещо.До сега ръковотството на Калдата имаше илич на креативни хора,
които радеят за каузата и които са стожери-бастиони на знанието на
иновативното и на всичко прогресивно,и дано новото им амплоа не е
на меркантилна збирщина от мракобесници обикалящи по тъмнни доби
да бастисват темите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

260 страници, някои от които с безценна информация. Ръцете му да изсъхнат на тоя, който ги изтри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте какво пише жената за г-н Карабойчев:

Цитат

Десислава Миланова 
кандидат за работа

14.08.2013

Останах доста изумена от начина, по който в тази фирма се отнасят към кандидатите за работа. Първо отидох на интервюто с положителна настройка, защото симпатизирах на това, което съм видяла, че правят - различни сайтове, като  www.kaldata.com, uroci.com и т.н. Управителят Калин Карабойчев ми обясни в какво се състои работата и след кратък разговор каза, че е склонен ако искам, да ми предложи работата. Аз казах, че ще си помисля и ще се обадя сутринта, защото заплатата не беше висока, а аз работех на друго място. Трябваше и да проверя дали мога да започна работа без да чакам да мине предизвестието в договора ми. Реших да приема това предложение и се обадих сутринта, след като бях питала работодателя си, дали мога да напусна в по- кратък срок.  За мое учудване Калин Карабойчев ми каза, че имат още едно интервю, след което ще ми се обади. След като не се обади, аз звъннах пак и той каза, че все още нямат решение, но ще се обади. И така напълно безотговорно според моето мнение, не изпратиха дори един мейл. Това за мен е тотална липса на уважение към хората и е абсолятно недопустимо поведение на работодател към кандидат за работа. Как смятате, това може ли да е фирма и начин на работа. Така че, скъпи кандидати, ако ви предстои там интервю, не се надявайте на нормално отношение. А доколко коректни са към служителите си, само мога да си представя.

И ние от него очакваме съдействие? :) Смях :):) :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пуснете една листа с 300 канала на бг и английски да видим дали пак ще махнат темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

Я пуснете една листа с 300 канала на бг и английски да видим дали пак ще махнат темата

http://213.136.90.30:8000/get.php?username=marchup&password=Fe1!jlKS189Fh.I9)$&type=m3u

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове отново.Имам малък въпрос за по-запознатите със случващото се около коди.Преди време  си бях добавил каналите които гледам по-често през пвр адона IPTV SIMPLE CLIENT в коди и се позанимавах да им добавя икони на телевизиите, програма.А бе да хубаво си бях направил и бях доста доволен от крайния резултат.За жалост телевизиите които гледах там умряха и имах доста работи и спрях да гледам особено през коди.Когато вчера се опитах да влезна в коди и просто да добавя една листа в същия този адон бях изненадам,че той лиспва и не само той,нямаше нито един пвр адон.Има ли начин този адон да бъде добавен ръчно или да ме пренасочите към нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BG_list.m3u

Това е за тези който нямат Андроид ! За другият път да си знаят!!!:writealetter::wink12:

Редактирано от hhop
допълнение! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е за твоя конкретен device с андроид. Съдържа хеш и time token.

Редактирано от moni2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hhop написа:

BG_list.m3u

Това е за тези който нямат Андроид ! За другият път да си знаят!!!:writealetter::wink12:

На андроид приложението от една седмица каналите много сечат а скоро ще има ли ново обновление ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, hhop написа:

BG_list.m3u

не ми тръгва на влц

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   8 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...