Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 19 часа, Предадор написа:

RN?

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

да този канал бачкаше, въпреки че смениха паролата но за жалост омазах системата и се изтри файла докато се усетя че не го прибрах на флашка :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда, много са им набрали на всички педолини в кайганата... ето какво е последното съобщение в новата тема тип "кенеф" там:

/много ми е трудно да го преведа, затова оставям западния диалект, както си е :) / :

"Добро бе што отварате нови теми и се зеабавате? Идете против админите или што? Ја би ве банирал одма."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой дали може да ми изпрати линк за гледане на hobby tv. Благодаря много, трябва ми за android box.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:offtopic_s:

Във връзка с предстоящото световно първенство по футбол, реших да споделя с феновете на футбола две Microsoft Excel разработки:

1. За предстоящите мачове:

world_cup_2018_full_results.xlsx

2. И статистика на всички мачове на световни първенства от 1930 - 2014:

world_cup_history.xlsx

П.С. - В таб-а settings на първия файл може да коригирате времето, в зависимост от това къде се намирате в момента

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
  • Харесва ми 13
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Във връзка с предстоящото световно първенство по футбол, реших да споделя с феновете на футбола две Microsoft Excel разработки:
За предстоящите мачове:
world_cup_2018_full_results.xlsx
И статистика на всички мачове на световни първенства от 1930 - 2014:

world_cup_history.xlsx
Браво :)

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<offtopic>

Изобщо не е сигурно, че ще има световно първенство тази година

</offtopic>

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк за читава версия на simple tv-то.(не хакнатия ако може ) :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Море, красиви жени и рок музика ..... и РИЦА ТВ.

410545436_sr.jpeg.6151bd937675596eaed4ba25dea6aab6.jpeg ri.jpeg.03596e12d9e9030472f10a2fc882c15e.jpeg

http://str01-prod-par-ar.siglocero.net:1935/SURFANDROCK/SURFANDROCK/playlist.m3u8

rtmp://51.254.59.155/live//ritsatv 

Редактирано от jodelmor (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те,да се намират стрийм за хбо,синемах, ант гео лает на лично съобщение благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам андроид тв бокс и си разархивирах едно хранилище с българското знаме- името наистина не го помня. Интересуват ме бг телевизии, аз имам БТВ, канал 3 европа и може би още 3-4 нормални, другото е нещо з запълване на пространството- тв на медицинския варна, на перник телевизия, на враца телевизия и други такива до 81 канала. Някой ще даде ли за тв бокс хранилище  с бг телевизии. Това което предлагате тук са все единични канали за компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

приложенията на google player -Da player,blossom tv,Bizon TV Rehberi,Chailac TV Rehberi,Prog TV BETA-на този сам трябва да вкараш каналите,Perfect player-този обикновенно го има в устройството с български канали,ако имаш някои различни от тези напиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, v_tin написа:

Здравейте, имам андроид тв бокс и си разархивирах едно хранилище с българското знаме- името наистина не го помня. Интересуват ме бг телевизии, аз имам БТВ, канал 3 европа и може би още 3-4 нормални, другото е нещо з запълване на пространството- тв на медицинския варна, на перник телевизия, на враца телевизия и други такива до 81 канала. Някой ще даде ли за тв бокс хранилище  с бг телевизии. Това което предлагате тук са все единични канали за компютър

1-ви най-лесен вариант:

Изтегляш и инсталираш DA player от google play:

След това следваш инструкциите от тук:

2-ри вариант:

Изтегляш и инсталираш IPTV приложението от google play:

Пускаш го и си зареждаш листа, която си е твоя и е във формат .m3u , след което всички канали ще ти зе заредят в решетката . Стартираш с някои от андроидските плеъри - MX , VLC etc.

3-ти вариант:

Инсталираш си приложението на Булсат, като разбира се трябва да имаш парола за достъп (как се взима - все някой ще ти обясни или даде във форума на БС):

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тв бокс и това приложение на РН е добро, но  не знам колко време е безплатно:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, mcmlxx написа:

За тв бокс и това приложение на РН е добро, но  не знам колко време е безплатно:

Затвори скритото съдържание

Това хранилище ли е??

преди 1 час, mcmlxx написа:

1-ви най-лесен вариант:

Изтегляш и инсталираш DA player от google play:

Покажи скритото съдържание

След това следваш инструкциите от тук:

2-ри вариант:

Изтегляш и инсталираш IPTV приложението от google play:

Пускаш го и си зареждаш листа, която си е твоя и е във формат .m3u , след което всички канали ще ти зе заредят в решетката . Стартираш с някои от андроидските плеъри - MX , VLC etc.

3-ти вариант:

Инсталираш си приложението на Булсат, като разбира се трябва да имаш парола за достъп (как се взима - все някой ще ти обясни или даде във форума на БС):

4-ти вариант :

http://telenet.bg/

Успех!

Плейлист с български канали (обновен на 22.05.2018):

http://live.bgtv.stream/bg.json             Това ли е хранилището?? Инсталира се нормално- зипфайл, след това разархивиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига с твойте хранилища бе човек, всичко е написано ясно и точно. Хранилища има в коди, тук има плейлист

Сваляш си Da player и го инсталираш

Пишеш http://live.bgtv.stream/bg.json в полето Add

и каналите ще ти се заредят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mcmlxx написа:

Стига с твойте хранилища бе човек, всичко е написано ясно и точно. Хранилища има в коди, тук има плейлист

Добре де, не е ли същото, искам да го гледам през бокса, а не за всяко нещо да пускам компютъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оспамихме темата - ще ти пиша на лично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.