Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой може ли да обясни как се работи с файлове APK

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dimityr52 написа:

Някой може ли да обясни как се работи с файлове APK

сваляш на андроид телефон, таблет или тв бокс и инсталираш.

Алтернативно - инсталираш си на компа някакъв андроид емулатор, например nox player и инсталираш apk-то през него

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих json файла на da player каналите излязоха ,но никой не тръгва.Може ли да ми кажете причината.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така за андроид бокс бих препоръчал:

Terrarium TV - https://terrariumtvappdownloads.com/  Филми и тв сериали с възможност за бг субтитри

Showbox - showboxappdownload.com/ -  Филми и тв сериали с възможност за бг субтитри

Mobdro -https://www.mobdro.to/  за гледане на телевизия (няма бг тв) SKY sport BT sport  BEIN sport и други

Live NetTV - https://www.livenettv.to/  за гледане на телевизия (няма бг тв) SKY sport BT sport  BEIN sport и други

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя файл APK,който се получава при свалянето на showboxappdownloads.com как се работи с него.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто го намираш в изтеглени файлове кликаш отгоре му и го инсталираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като кликна върху него ми излиза една таблица на Word pad с неразбираеми символи и букви.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dimityr52 написа:

Като кликна върху него ми излиза една таблица на Word pad с неразбираеми символи и букви.

Абе човек, хората са ти обяснили... слагаш APK файла на телефона, таблета, бокса и ОТ ТАМ го инсталираш. Как искаш да подкараш андроидско приложение от Windows в wordpad ??? ОМГ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mcmlxx написа:

1-ви най-лесен вариант:

Изтегляш и инсталираш DA player от google play:

Покажи скритото съдържание

След това следваш инструкциите от тук:

2-ри вариант:

Изтегляш и инсталираш IPTV приложението от google play:

Пускаш го и си зареждаш листа, която си е твоя и е във формат .m3u , след което всички канали ще ти зе заредят в решетката . Стартираш с някои от андроидските плеъри - MX , VLC etc.

3-ти вариант:

Инсталираш си приложението на Булсат, като разбира се трябва да имаш парола за достъп (как се взима - все някой ще ти обясни или даде във форума на БС):

4-ти вариант :

http://telenet.bg/

Успех!

Искам да благодаря на доктора за помощта която ми оказа. Все си мисля че нямаше да се справя без него.

Благодаря Докторе, всичко е супер

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време за отделна тема с име "За хора с нулев опит в гледането на онлайн ТВ - често задавани въпроси".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bonbonko1 написа:

нямам такъв скенер 

Ти сериозно ли го казваш това?:

http://tv.smartal.net:25461/get.php?username=25ccAZD&password=hWgJFljKDQ&type=m3u

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.ok.ru/videoembed/789021990475

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, moni2 написа:

Мисля, че е време за отделна тема с име "За хора с нулев опит в гледането на онлайн ТВ - често задавани въпроси".

Аз пък мисля, че сме достатъчно в тоалетната, не е необходимо да идват повече педали... :) От много разяснения и обяснения, не остана читаво прокси

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
  • Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, mcmlxx написа:

не остана читаво прокси

Не за прокси и астра, разбира се. Да знаят само как се ползва коди и с кво се яде и как се инсталира АПК и прочее образования от времето на социализма :)

p.s. Някой знае ли защо на телевизия КИС13 оригиналните линкове за гледане онлайн от официалния им сайт не работят? Цъкаш на линковете - к*р...

image.thumb.png.89f0146a3d3dcb01b951ed617e2b2809.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.05.2018 г. в 22:38, moni2 написа:

p.s. Някой знае ли защо на телевизия КИС13 оригиналните линкове за гледане онлайн от официалния им сайт не работят? Цъкаш на линковете - к*р...

Flash плеър, вероятно. Пробвай с браузър, който има вграден - Opera, Chrome/Chromium, само трябва да го активираш при първо цъкане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Музикален канал от Антилските острови :

tm.png.9038e10b64e05465a78098bf6c254f47.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

max-sport-1-logo-290x80px.png

max-sport-2-logo-290x80px.png

• Харесва ми 9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди доста време (половин година, а може и повече) добър човечец тук ми беше дал една плейлиста с USA телевизии която работи доста дълго, за жалост преди известно време отказа. Понеже не помня кой беше, ако се познае и има нещо подобно работещо и реши да сподели, да драсне едно ЛС. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тука добри хора няма, само педали сме се събрали, нещо си се объркал...

american-flag-graphic.png

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.06.2018 г. в 0:32, RagnerBG написа:

Flash плеър, вероятно. Пробвай с браузър, който има вграден - Opera, Chrome/Chromium, само трябва да го активираш при първо цъкане.

E за толкова гламав ли ме имаш... разбира се, че съм пробвал с опера и хром...

просто са махнали линковете от страницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.