Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Mitko Todorov написа:

Докторе, и не само за този. Цялото Световно изгледах благодарение на теб. Ако идваш към Варна или някъде към морето, имаш почерпката ми от сърце

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Вече съм в Бургас - миналата седмица бях във Варна , но все пак - НАЗДРАВЕ на всички!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве! Ще се разминем явно тази година. Здраве да е, догодина :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.07.2018 г. в 23:20, Добрин Тодоров написа:

Всъщност, колко от Вас чакат още и се надяват, че обяда ще е безплатен?

Всъщност някои от Нас закусваме, обядваме и вечеряме безплатно от години след като имаме възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1280px-192_TV_logo.svg.png&key=acc92b74ba994532f837b0acc2c91afcd7904579f60ebe9abf6e5f2eaa11f083

Тва, по добро от VH1 classic бре

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе, наздраве! Задължително се обади ако минаваш през Горна Оряховица, Велико Търново! Хубав ден!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И през София, задължително, mcmlxx! Ако минаваш насам, де.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май нема да може да мине на визитация на всекаде доктора ! Иначе браво и от мен !
И аз си го прибавих тоя канал към листата .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен за доктора, жив и здрав да си

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Petrov_mnt написа:

Вярно ли е че има BTV Comedy HD

Да - upscale на voyo.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, moni2 написа:

Да - upscale на voyo.bg

Не е ъпскейл, това да не е някоя селска кабеларка като Враца дето да ги прави тия работи.

От 6 юли ги има във FULL HD всичките канали на bTV в HD, при VIVACOM IPTV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mr X написа:

Не е ъпскейл, това да не е някоя селска кабеларка като Враца дето да ги прави тия работи.

От 6 юли ги има във FULL HD всичките канали на bTV в HD, при VIVACOM IPTV

И Vivacom откъде ги взима в HD?

Ето тук можеш да видиш кои са каналите на bTV, които наистина ги има в HD и са на сателит. 

https://www.lyngsat.com/packages/Vivacom-TV.html

Каналите са на транспондер 11675V (SR 30000) и са bTV, bTV Action и Ring.

bTV Cinema и bTV Comedy ги няма на HD никъде, освен в студиото, от което се излъчват, а са пуснати 720p само за voyo.

даже гледам, че мизерниците са пуснали bTV Comedy в 576p :)

1.jpg

2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монка не четеш..IPTV не на сателит :)

И Vivacom откъде ги взима в HD?
Ето тук можеш да видиш кои са каналите на bTV, които наистина ги има в HD и са на сателит. 
https://www.lyngsat.com/packages/Vivacom-TV.html
Каналите са на транспондер 11675V (SR 30000) и са bTV, bTV Action и Ring.
bTV Cinema и bTV Comedy ги няма на HD никъде, освен в студиото, от което се излъчват, а са пуснати 720p само за voyo.

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Его , човека се обиди че го наричате - селска кабеларка и ги спре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, moni2 написа:

...................

Как откъде ги взима в ХД, ми от студиото, нима си мислиш че ти взимат смачкания стрийм от войо, едва ли, също можеш да видиш и на фейсбук страницата че ги имат официално във IPTV платформата им.....

Дай снимка както са направили в друг форум абонат на Виваком ИПТВ. Не говорим за сателит, а за IPTV-то им.

Стига с това войо знам че там всичко е изгъзица.... там когато ги пуснаха в началото бяха 720p но си личеше че не е SD а Downscape, Upscale се казва на стрийм който е СД, но е разчекнат на 1080p/i примерно.

Его , човека се обиди че го наричате - селска кабеларка и ги спре

Хахах обиди се, че му се закачиха маймуните и трафика рЕЕзко тръгна нагоре :D

И още един се обиди че го зяпат и си спря проксито :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screenshot-ът на хилядолетието :) това си го слагам веднага в index.html

bastun.png

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mr X написа:

И още един се обиди че го зяпат и си спря проксито :D

За това на Генералния Директор ако говориш - то там направо им се напукаха петите... по 15 души вечно онлайн, от които петима рестриймъри, не можеш да се доредиш, а нямаше и рестарт :)

Чудя се как по-рано не го спряха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, moni2 написа:

За това на Генералния Директор ако говориш - то там направо им се напукаха петите... по 15 души вечно онлайн, от които петима рестриймъри, не можеш да се доредиш, а нямаше и рестарт :)

Чудя се как по-рано не го спряха :)

за там незнам, говоря за една голяма мрежа където имаше до скоро 2 проксита удариха им филтърчето и после отвориха пак едното за кратко :D
Там поне реагират бързо и се затварят в пашкула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 12 часа, Petrov_mnt написа:

Вярно ли е че има BTV Comedy HD

Btv-comedy.png

Ето ристрийм от voyo - всеки сам да си прецени колко е ХД, колко е upscale, колко е 576p. Пуснал съм го 1:1, както си идва, без да съм пипал никакви настройки по стрийма. Според мен лично - няма нищо общо с HD...

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mcmlxx написа:

Btv-comedy.png

Ето ристрийм от voyo - всеки сам да си прецени колко е ХД, колко е upscale, колко е 576p. Според мен лично - няма нищо общо с HD...

Их това войо :D Явно ще чакаме някъде да цъфне реален стрийм фулл хд, но като знам колко е трудно разкодирането от Вивата, ще се чака от Бикс ако се сетят да ги пуснат скоро...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком  и А1  не се разкодират и шерват за сега. И на двата оператора  IPTV- то не се гледа на шеринг защото и то е кодирано. И поради тия причини никога няма да видите каквито и  да е листи от тези оператори. Другите кабеларки и IPTV  доставчици са на конакс кодировка и се   гепват  без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих се и абонирал, ама установих, че и виваком, и A1 ползват кодировка и към изходите по hdma и rgb, съответно не може да се записва и ги зарязах.

Щото си записвам някои предавания и филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не бе ше ги пуснат на udpxy като тия от Враца та да може всеки  с комп за 50 лева да ги сканира :) 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мони, по-добре недей, че качеството им е под всякъква критика :D С тоя конверт

Мяркал съм някъде Виваком Арена свалена от тях на стрийм с ЕПГ, значи може все пак да се разкодират

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видял си го този канал защото е свален със питонски скрипт  от андроид приложението  през линукс .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.