Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Polsat Sport

от листата на тия http://plusx.tv/ сега е свободна в интернета слагате в гоогле(f1.plusx.tv) това и ще ви изкочи листата за бокса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По кои канали, освен ДС2 ше излъчват Джошуа - Поветкин?

Изпратено от моят MI 3W с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ziki69 написа:

РТЛ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http:\\31.41.20.14:4020

Работи перфектно,е ми ВИЕ като специалисти сте си омазали нещата

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, TROJAN HORSE написа:

http:\\*************

Работи перфектно,е ми ВИЕ като специалисти сте си омазали нещата

Благодарение на тебе може и да не работи за дълго. Колко време стана не се научиха тука, как да споделят неща за да не спрът работа след 20 минути...

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодарение на тебе може и да не работи за дълго. Колко време стана не се научиха тука, как да споделят неща за да не спрът работа след 20 минути...
Сечееее Всичко сечееееее
(Течеее всичко течеее)
Една детска песничка си пея аз

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, MisterDimchev написа:

то го има от месеци, в всеки форум по света

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, MisterDimchev написа:

ТИ на мене ли го пишеш това глупчо,благодарение на мене е когато си видиш ушите  без огледало,попитай тук дали е така глупчо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

то го има от месеци, в всеки форум по света

Може да са го подминали "уж", че не работи вече. Аз намерих тая листа в бекъп папката си след месеци без да съм я поглеждал. Сега наново ще се накачат. :)

току-що, TROJAN HORSE написа:

ТИ на мене ли го пишеш това глупчо,благодарение на мене е когато си видиш ушите  без огледало,попитай тук дали е така глупчо.

Еха, "глупчо" направо лъха на класа и възпитание от тебе... На село явно критериите са доста ниски. Нищо, жив и здрав да си, и такива трябва да ви има, че другите да изпъкват. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ти цитирам това,не знаех че съм тъп селянин добре че ми го каза,и сега ще го научат и другите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ziki69 написа:

и тоя канал Sport 2 HD HU унгареца ви го е пуснал свободно в интернет и то на 5000 и 8000кб/с от водещ  тв оператор в Унгария.

Screenshot - 22_9_2018 г.png

Screenshot - 22_9_2018 г 002.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По руските MAT4 i BOEC тоже ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес открих AceStream!

Каква разлика само... Никакви лагвания, супер качество през целия мач.

Къде мога да намеря листа със стриймове (или къде споделят такива)? 

П.С: Ако някой има 2 минути време може ли да обясни как работи това с AceStream-a, като торент нещо? И безопасно ли е, като цяло? 

Редактирано от MisterDimchev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, MisterDimchev написа:

Днес открих AceStream!

Каква разлика само... Никакви лагвания, супер качество през целия мач.

Къде мога да намеря листа със стриймове (или къде споделят такива)? 

П.С: Ако някой има 2 минути време може ли да обясни как работи това с AceStream-a, като торент нещо? И безопасно ли е, като цяло? 

Досега явно някой друг е ползвал твоя профил та чак сега откриваш торент тв http://acestream.org/ ,за иптв ще ти трябват още 5-7 години да го осъзнаеш.  E http://91.92.66.82/trash/ttv-list/AceLiveList.php от такива се взимат адресите.Дали е опасно -разбира се че е опасно както и присъствието ти тука е опасно обаче не се отказваш. Значи можеш да издържаш на опасности не се бой най-много да ти се прецака компа ама това са бели кахъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Pifi Pedolino написа:

Досега явно някой друг е ползвал твоя профил та чак сега откриваш торент тв http://acestream.org/ ,за иптв ще ти трябват още 5-7 години да го осъзнаеш.  E http://91.92.66.82/trash/ttv-list/AceLiveList.php от такива се взимат адресите.Дали е опасно -разбира се че е опасно както и присъствието ти тука е опасно обаче не се отказваш. Значи можеш да издържаш на опасности не се бой най-много да ти се прецака компа ама това са бели кахъри.

Първо мерси за линка.

Аз профила си ползам 3 пъти годишно, не знам защо е опасно за тебе.

Тука влизам също 3-4 пъти годишно, понеже няма нищо смислено, само селски караници и асоциални индивиди с малки изключения.

И моето присъствие тука е бели кахъри за такива като тебе... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Kosta Ivanov написа:

Някой има ли линк на Българска История HD ?

Има има на Алкатразчо в листа има всичко само диема спорт  и мах спорт не е сложил .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета - Честит Празник!

Второ: как се правеше номера на китайката - от acestream  да го обърнеш в mp4 за VLC , следователно за Астра, Коди и т.н

преди 2 часа, Pifi Pedolino написа:

Има има на Алкатразчо в листа има всичко само диема спорт  и мах спорт не е сложил .

чоеко е взел мерки - разбираемо! 
Мисля че я имаше на fushion през сайта на булшитком - но зависи за какво ще гледаш - за лично, за рестрийм и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предаторе то е направено  вече  и няма нужда да измисляш топлата вода ttv.all.iproxy.m3u

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предаторе то е направено  вече  и няма нужда да измисляш топлата вода ttv.all.iproxy.m3u

Да бе помна че беше нещо такова :) но не успях с търсенето. Бях зает да блокирам МАК адреси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе помна че беше нещо такова :) но не успях с търсенето. Бях зает да блокирам МАК адреси
Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предаторе можеш да блокваш и така по порт.  Ако ти се чете  ето ти малко  за четене http://www.opennet.ru/docs/RUS/iptables/#REJECTTARGET

iptables -A FORWARD -p TCP --dport 22 -j REJECT --reject-with tcp-reset

Защото виж какво пишат хората 

6.5.3. Действие DROP
Данное действие просто "сбрасывает" пакет и iptables "забывает" о его существовании. "Сброшенные" пакеты прекращают свое движение полностью, т.е. они не передаются в другие таблицы, как это происходит в случае с действием ACCEPT. Следует помнить, что данное действие может иметь негативные последствия, поскольку может оставлять незакрытые "мертвые" сокеты как на стороне сервера, так и на стороне клиента, наилучшим способом защиты будет использование действия REJECT особенно при защите от сканирования портов.

Вместо да  пиша как да прекараме комшията и да му откраднем листата ще пиша  как да си защитим нашата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен на машината има още 2 рутира със защита

Предаторе можеш да блокваш и така по порт.  Ако ти се чете  ето ти малко  за четене http://www.opennet.ru/docs/RUS/iptables/#REJECTTARGET
iptables -A FORWARD -p TCP --dport 22 -j REJECT --reject-with tcp-reset

Защото виж какво пишат хората 

6.5.3. Действие DROPДанное действие просто "сбрасывает" пакет и iptables "забывает" о его существовании. "Сброшенные" пакеты прекращают свое движение полностью, т.е. они не передаются в другие таблицы, как это происходит в случае с действием ACCEPT. Следует помнить, что данное действие может иметь негативные последствия, поскольку может оставлять незакрытые "мертвые" сокеты как на стороне сервера, так и на стороне клиента, наилучшим способом защиты будет использование действия REJECT особенно при защите от сканирования портов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.