Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предаторе тоя какво точно хакна с това exe ,че ми не стана ясно ? Ми  и пари иска завалията за него ? Много ми е интересно линк  от типа http://192.168.1.10:7890/kateri4ka_runtavelka/bTV_HD/kaldata.index.m3u8  и да е махната отметката за плейлист как ще го хване тоя  скенер :) 

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предаторе тоя какво точно хакна с това exe ,че ми не стана ясно ? Ми  и пари иска завалията за него ? Много ми е интересно линк  от типа http://192.168.1.10:7890/kateri4ka_runtavelka/bTV_HD/kaldata.index.m3u8  и да е махната отметката за плейлист как ще го хване тоя  скенер  
аз за това писах че е за балами. ;)

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Playlist за Da Player (Android) , работи и под Windows с BlueStacks:

http://live.bgtv.stream/

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
  • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Белгиеца написа:

Там долу при сатаната сте се събрали търговци на оръжие, наркотици и какви ли не педали и педофили.
Егати утайките сте, направо ми се гади от такиви безмозъчни престъпници.

Еми така е, седим при Луцифер в казан джакузито едни девойки ни носят шанпанско опънали сме едни яки телевизори с каквито си искаш предавания и сме хванали едни бивши катаджии да охраняват казана че тука нали знаеш всичко кара пияно и слуша Пинк Фолк.Иска ти се и на тебе ама всички щатове са заети за 100 години напред.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

онази пернишка телевизия излъчва ли онлайн, в сайт не ми се сканира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми осигури  стабилна бг листа с добро качество срещу заплащане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, oktay89 написа:

Някой може ли да ми осигури  стабилна бг листа с добро качество срещу заплащане?

МИСЛЯ че аз,малко  е  скъпо но е почти 101% сигурно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

онази пернишка телевизия излъчва ли онлайн, в сайт не ми се сканира

И аз я търся, но я няма при никой IPTV оператор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.10.2017 г. в 19:48, oktay89 написа:
на 1.10.2017 г. в 19:48, oktay89 написа:

За какво ти е като тука има всичко  че и повече от това дето ще платиш за него.

Spoiler

Advanced Cracking Tools Compilation

-------------------------------------------------------------

Sentry MBA v 1.5.0

Hitman v 1.3.3

Vertex v 1.0.3

APEX

Here we have everything you need for the professional account cracking or for the noob whom is willing to learn all filed together with 2000+ Configs included

https://www.up-4ever.com/ja1s7poiphvm

Screenshot - 2_10_2017 г.png

Screenshot - 2_10_2017 г 002.png

Screenshot - 2_10_2017 г 003.png

Редактирано от Pifi Pedolino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, TROJAN HORSE написа:

Аааааа, как така без коментар ?
На общодостъпен форум си трябва един смислен коментар.
Тези линкове са капани за наивници, да отидат и да погледат оттам, а докато гледат, вашите хакерски величия ще им преровят целия твърд диск на компютъра им. Съответно ако има нещо за крадене, ще го копират към тях. Естествено посетеният твърд диск ще бъде заразен тихомълком със словреден софтуер, позволяващ на хакерстващият да го посещава и друг път, просто когато е свързан към интернет компютъра на жертвата.
Баламите които са забравили да извадят твърдия диск от компютъра, преди да гледат от тези линкове, ще има да си скубят косите и бият главите в стената после, като усетят дълбоко наръгат четвъртит хакерски член.

Записана на Live CD, или на DVD, или на бутваща USB флашка, тази лека версия на Puppy Tahrpup 6.0.5 от ето тук:
http://puppylinux.com/
съдържа преинсталиран ВЛЦ плейър за гледане от горните линкове, при изваден твърд диск от компютъра. Тази лека версия на Линукс работи и на компютри от преди 15 години. И ВЛЦ-то се държи стабилно при капризни листи.
Ползвайте я, да се спукат от яд хакерчетата, дето ви дебнат да ви таковат и пускат примамки към заложените от тях капани.

преди 16 часа, Pifi Pedolino написа:

Затвори скритото съдържание

Sentry MBA v 1.5.0

Hitman v 1.3.3

Vertex v 1.0.3

APEX

Here we have everything you need for the professional account cracking or for the noob whom is willing to learn all filed together with 2000+ Configs included

Screenshot - 2_10_2017 г.png

Screenshot - 2_10_2017 г 002.png

Screenshot - 2_10_2017 г 003.png

Sentry MBA v 1.5.0

Hitman v 1.3.3

Vertex v 1.0.3

APEX

................................................

Тези играчки за хакери колко години пандиз могат да му осигурят на някой желаещ да ги ползва ?
Каква е съдебната практика в България за хакване на пароли и влизане там където не са те викали ?
Щото уж вече 10 години България е в Европейскя съюз, та ако се сети някой съдия показно да приложи новите европейски закони, яко му дупе после на подсъдимия в родните затвори.
Ти се опитваш да преебваш конкурентите ти, които не са си защитили сървърите толкова добре колкото са твоите, за да се откажат и ти да продаваш повече абонамети.
Та заради това ги публикуваш тука тези играчки за наивници, да ходят да тормозят чуждите сървъри, да ти вършат полезна за теб работа, без да им плащаш нищо.
Преди около 2 години, дебелият пловдиски админ на един друг сайт , където има тема за ИПТВ, се изпусна и предупреди един желаещ да сканира, че може да попадне на истински хакер от другата страна , който да му разгони фамилията.
Едно е да скиваш публикувана листа и да зяпаш два три дена от нея, друго е ти да ходиш да разбиваш защити и да крадеш пароли и т.н.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец много си прост човек.Сега ще видиш колко хора ще гласуват на тоя коментар и допълнително ще разбереш че деиствително си прост човек,и главата ти е пълна с мозък като празна кофа.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, mcmlxx написа:

GCN:

Затвори скритото съдържание

/tv_B1B_Action
	/tv_B1B_Action_HD

сега ако дадеш и ип-то ще изълнеш заканата на този над теб

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Без умствен капацитет написа:

На тебе ще ти издам малко тайна,почти всички BGоператори вече ползват айпита на чужди оператори,и там на тия чужди оператори е гъчкано с качествена бг тв,а тия тв с бг айпита са за такива заблудени като нас,и понеже вече го знам това нещо се махам от групата заблудени,затова си напрегни мозъка и зачертай всички бг айпита и действай в другата посока за да излезеш от дупката на заблудените.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

Те Ип-тата са ясни от години, друго  е по-важно, ама ти никога няма  да загрееш какво точно....

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

Ама  че си глупава - има го , помниш колкото гъска руса ... 

vlcsnap-2017-10-03-22h26m49s008.png

Редактирано от Предадор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Белгиеца написа:

Едно е да скиваш публикувана листа и да зяпаш два три дена от нея, друго е ти да ходиш да разбиваш защити и да крадеш пароли и т.н.

А трето е да излиташ от храстите с палката за 50-100 лева.хехе.Като те гледа Луци се чуди тоя баща му какви индивиди е създал на земята дето няма място и в Ада за тях.Гледай колко е умислен шефа.хахаха

Screenshot - 3_10_2017 г.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, TROJAN HORSE написа:

На тебе ще ти издам малко тайна,почти всички BGоператори вече ползват айпита на чужди оператори,и там на тия чужди оператори е гъчкано с качествена бг тв,а тия тв с бг айпита са за такива заблудени като нас,и понеже вече го знам това нещо се махам от групата заблудени,затова си напрегни мозъка и зачертай всички бг айпита и действай в другата посока за да излезеш от дупката на заблудените.

Искаш да кажеш че сървърите ви като са в Холандия ( например ) и се чувствате недосегаеми за сканиращите нашенци, руснаци, украйнци и сърби.
Но те ги знаят къде са хостинг услугите из Европата и пак ще ви намерят.
Няма как да стане, хем да продаваш нелегално абонаменти чрез интернет, хем да не те надушат къде си качил каналите.
Значи викаш, ти източваш стриймове от други сървъри от Европата и ги пращаш към твоите сървъри ( който пак са извън България). Така даже няма да могат нашенците да те засекат, че изкарваш от България трафик с телевизия и няма как да те опандизят в родината, освен ако холандци или германци не им доставят наготово доказателства за престъпната ти дейност.
То тук добре, ама ти нали продаваш на нашенци намиращи се физически в родината ни. Те ще изклюкарят на интернет доставчика им от къде гледат. А интернет доставчиците са длъжни да сътрудничат с разследващите органи и ще дадат ИП-то на твоя сървър и оттам се знае каде е физически машината на която си го качил. И съответно, ако ти самият не сътрудничиш с репресивните органи, да топиш конкурентите, или ако нямаш някоя яка политическа защита от високо ниво, нашите следователи ще информират холандсике си колеги за престъпната ти дейност. И почват да те наблюдават продължително време, да скиват дали си дребна риба или си създал цяла мрежа. По някое време като преценят че им е удобно и ще дойдат да те приберат рано сутринтта с джипката с решетките и приключението приключва. Ще пишеш после от затворническата килия в гр. Хага.
Или ти си наел полуграмотни мангали, на тяхно име да е сървъра и всичко друго, система за плащане и т.н. Та после те да гният в затворническите килии.
Те това ми е интересно на мене, как си организирал прастъпната си дейност, така че да не завършва в затворническа килия.
А тъпите ти ИП-та със статуса, даже не съм ги отварял в браузъра за да сиквам кой от кое ИП кой канал зяпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Белгиеца написа:

.......

Баламите които са забравили да извадят твърдия диск от компютъра, преди да гледат от тези линкове, ще има да си скубят косите и бият главите в стената после, като усетят дълбоко наръгат четвъртит хакерски член.....

Белгиец, махай харда, аз и през биоса мога да ти го набия.... А иначе има една болница в София за сериозно болни хора, вземи я посети най-после, че осмърдя орталъка тука....

https://moovitapp.com/index/bg/градски_транспорт-лудницата-Sofia_София-efsite_5178ee20e4b0027392089e6f-3501

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)
  • Харесва ми 4
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
  • Разглеждащи в момента   2 потребители

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.