Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 38 минути, pacholet написа:

Ми дай да гледаме де

Ми много си мързелив бре.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, TROJAN HORSE написа:

Покажи скритото съдържание

Не му разбирам да не съм белгиец да знам всичко.Не е до мързел

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, pacholet написа:

само в бг форум като питаш нещо могат да ти напишат колко си мързелив колко си глупав и т,н

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, =Ivan= написа:

само в бг форум като питаш нещо могат да ти напишат колко си мързелив колко си глупав и т,н

Ти не питаш ти чакаш нещо да ти се даде наготово преди да се отрежеш довечера с аколхол и сръбска музика,дори и в червения кръст ще те изхвърлят като човек не нуждаеш се от помощ.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

Ти не питаш ти чакаш нещо да ти се даде наготово преди да се отрежеш довечера с аколхол и сръбска музика,дори и в червения кръст ще те изхвърлят като човек не нуждаеш се от помощ.

сериозно ли ве??я се върни по назад да видиш не съм ли питал?кво се праиш на ощипана мома

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, =Ivan= написа:

сериозно ли ве??я се върни по назад да видиш не съм ли питал?кво се праиш на ощипана мома

Твойте питаници са свързани винаги с просия,за това като се появиш на сфетофара с протегната ръка вече всички си затварат прозореца на колата и ти казват пробвай другаде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pifi Pedolino написа:

Твойте питаници са свързани винаги с просия,за това като се появиш на сфетофара с протегната ръка вече всички си затварат прозореца на колата и ти казват пробвай другаде.

ти кво искаш некои лев ли да ти дам??то се вижда кои е просяка в случая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, =Ivan= написа:

ти кво искаш некои лев ли да ти дам??то се вижда кои е просяка в случая.

Не просто отпадаш и това е естествен подбор -Дарвин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Pifi Pedolino написа:

Не просто отпадаш и това е естествен подбор -Дарвин

и от къде отпаднах че не можах да се сетя?само не си мисли че около тебе се върти светът,слезни на земята малко и успех с зарибяването и просенето

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, =Ivan= написа:

и от къде отпаднах че не можах да се сетя?само не си мисли че около тебе се върти светът,слезни на земята малко и успех с зарибяването и просенето

Отпадаш от темата Гледане на Онлайн TV  и се връщаш към ракийката и сръбската музика ,ти си индивид който най-добре оцелява в тая среда ,тука не е твоята среда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отивам и се връщам там от където си поискам.И не си тоя дето ще ми дава наклон на к....а,ако имаше по малко боклуци като тебе светът щеше да бъде по хубав

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

=Ivan=, чувствай се предупреден! 

Pifi Pedolino, за теб се отнася същото! 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

листата я е имало от месец....

https://pastebin.com/krWbKJL2

Но май вече не работи и затова се споделя...

Моя грешка, неправилно съм видял годината... преди 13  месеца

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 листата я е имало от месец....
https://pastebin.com/krWbKJL2
Но май вече не работи и затова се споделя...
1 2 kanala rabotqt

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Предадор написа:

1 2 kanala rabotqt

Нито един не работи...

Работеше преди повече от 1 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нито един не работи...
Работеше преди повече от 1 година.
преди седмици рацоте btv action не повна дали беще от същото ip

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще проверя, ама май не. Това си е обикновен wowza server. 

А тези нещастни благоевградчани отдавна ги имахме... едва ли ще изкара много и тоя лист.

преди 6 часа, TROJAN HORSE написа:

Затвори скритото съдържание

IMPORTANT
– We do not send Trials on Weekends or during big Live Football Games
– We are open for New Orders and Support 24/7

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, pacholet написа:

Е ми така кажи,извинявай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да се е борил със смяна на MAC адрес на MAG250? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейм, тука влизам на няколко месеца да видя някой дали е е пуснал една USA ТВ, че само то става за гледане ама явно е кът...

Обаче винаги темата е супер уср*на от едни и същи индивиди, които помежду си се карат и то без особенна причина... Явно капацитета толкова работи...

Често виждам хора "Ами ето ти IP намери си каналите", но нито един от тези запознати господа, не е отделил малко от явно прекалено много, свободното си време, да напише един Урок (подробен), как стават нещата... За да могат и другите да търсят, намират и споделят... На мен ми е интересно как става номера по принцип, търсил съм информация, но нищо достатъчно добро за да успея да го подкарам (на всяко място различно пише, особенно като превеждаш от руски или друг език с транслатора става си чисто мазало).... 

Наясно съм, че никой не е длъжен, но понеже повечето са тука "За да споделят и да си помагат" какъвто би трябвало и да е смисъла на форумите, но те го ползват по извратен начин.... 

Та "хакерите", вземете споделете знанията си с простолюдието, направете нещо добро....

П.С: Едно време имаше добри плейлисти, нищо, че освен да ги прегледам за нищо не съм ги ползвал, понеже си имам доста добро ТВ съдържание, но все пак, за тези които не могат да си позволят, беше полезно... Сега само цифри и разговор в стил "най-долна селска седянка"... 

:)

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   6 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ с един код на една програма, която ми е за домашно. Написах кода, но накрая ми дава някаква грешка при две от променливите и не успявам да докарам нещата така че да работи.
      Ето го условието: В масив А се съдържат оценките на n студента от проведен изпит. Да се изведат броя на двойките и на шестиците.
      #include<iostream> #include<stdio.h> using namespace std; void main(){ int i, n, oc[50], BrDv, BrSh; cin >> n; for (i = 1; i <= n; i++){ cin >> oc[i]; } for (i = 1; i <= n; i++){ if (oc[i] == 2) BrDv++; else if (oc[i] == 6) BrSh++; } cout << "broq dvoiki e " << BrDv; cout << "broq shestici e " << BrSh; }  
    • от ZooMweBG
      Привет, пичове!
      Правя много специфичен сайт с wordpress и не съм сигурен как да направя 2-неща - калкулатор и Members Area/Login за работници в сайта. Калкукатора трябва да е като този >>> https://elo-boost.net/boosting/purchase . и 5-те колонки всичко трябва да е по-този начин Division Boost/Wins Boost/ Duo Queue и т.н. Когато някой плати за определена услуга поръчката му трябва да отива за одобрение от администратор и след това да влиза в списък от, които работниците да изберат дали искат да вземат поръчката. Когато някой работник вземе определена поръчка трябва да се създава стая автоматично между него и клиента като администратора трябва да има достъп до нея. В стаята трябва да има чат + информация, която клиента трябва да е предоставил предварително, за да може работника да я вземе. Работника трябва да има бутон да прикачи снимка към поръчката и бутон да я отбележи като готова. Ако някой може да помогне за тази задачка би било супер! 

Благодаря предварително!

Линк за сайта по който се работи: http://top-eloboost.com/
    • от Явор Г.
      Здравейте! Имам нужда от помощ. Имам кода на една програма, но ми искат и блок-схема към него, а тия блок-схеми са ми като тъмна Индия и ще съм много благодарен ако някой може да ми я направи!
      Ето го и кода:
      #include <iostream> using namespace std; int main() { int n, maxAreaElement; float areaMax = 0; cout<<"Vavedete broq triagalnici: "; cin>>n; int *aSides = new int[n]; int *bSides = new int[n]; for(int i=0;i<n; i++) { cout<<"Vavedete a katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>aSides[i]; cout<<"Vavedete b katetat na triagalnik "<<i+1<<": "; cin>>bSides[i]; float area = ((aSides[i]*bSides[i])/2); if(area>areaMax) { areaMax = area; maxAreaElement = i; } } cout<<"Triagalnik N"<<maxAreaElement+1<<" ima nai-golqm perimetyr."<<endl; return 0; }  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.